Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1014714 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3945 u: 23 12 2020, 17:59:00 poslijepodne »
opet gluhi telefon halo halo jeli me čujete čujem vas a vi mene'halo nista vas ne čujem.. čujem, vas rezija, pa emisija je danas bila cirkus ishow
taman sam mislio to napisati. najbolje im je da promjene ime emisije u Gluhi telefon.  :s-lol:
kad već nije Glup i gluplji.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3946 u: 23 12 2020, 18:17:16 poslijepodne »
Predlažem da se zovu Sam sebe u dupepa-g
Tako mogu reć ako ih ko pita: mi smo iz grupe Sam sebe u dupe.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3947 u: 23 12 2020, 23:00:19 poslijepodne »
Evo me nakon par godina nazad. Čitam prethodne komentare i čitam opet istu dozu otrova    :tamo:lol:

Nikako da TV Jadran sredi ton u eteru tj. dovede emisiju u red  :lj:
« Zadnja izmjena: 23 12 2020, 23:04:19 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3948 u: 23 12 2020, 23:11:44 poslijepodne »
Evo me nakon par godina nazad. Čitam prethodne komentare i čitam opet istu dozu otrova    :tamo:lol:

Nikako da TV Jadran sredi ton u eteru tj. dovede emisiju u red  :lj:
o vratilasi se  kojeg otrova????? tv jadran vec 7 godina ima problema s tonom kao i hrvatska s hdzom

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3949 u: 23 12 2020, 23:52:58 poslijepodne »
Evo me nakon par godina nazad.
Bok Maco, pozdrav.  :kla:
Evo konačno i jedna dobra stvar, Maca nam se vratila.  pa-g  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 323
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3950 u: 24 12 2020, 00:17:15 prijepodne »
He he  :s-lol: i ja priznajem da sam počesto mislio na Macu; pa gde je bre ona Maca?  :gl:d:
Evo sad se vratila.  :g:fv:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3951 u: 24 12 2020, 10:33:43 prijepodne »
Stat će se na kraj ovim moronima i antivakserima.  pa-g
Evo što kaže o kampanji o cijepljenju premijer Plenković u Indexu.

"Nositelj kampanje je HZJZ i mi ćemo im tu pomoći. Očekujem najotvorenije od svih medijskih kuća da se uključe u ovo i to čvrsto. Podcrtavam odgovornost medija i internetskog prostora da otklanjamo te nebuloze koje postoje u eteru. I da vaša uređivačka politika, N1, NOVA, RTL, HTV, svi imate tu odigrati ulogu, nema dileme", rekao je Plenković, upirući prstom u predstavnike nabrojenih medija.

"Što više suvislih ljudi bude u eteru to će se više ljudi cijepiti. Manje košta PR nego smrt od covida", dodao je.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-na-presici-prstom-upirao-u-novinare-maknite-nebuloze-iz-etera/2241277.aspx
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3952 u: 24 12 2020, 17:54:31 poslijepodne »
opet ljudi na st rivi jedni do drugih izgleda da korona ne postoji nema kafica i druzenja koji moroni,, a policija ih ne kaznjavanja da ja setam iza 21 00 dobio bi 8 000 kn kazne,,,, luda drzava ludi ljudi,,,,, sretan bozic

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3953 u: 24 12 2020, 20:05:32 poslijepodne »
...da otklanjamo te nebuloze koje postoje u eteru. I da vaša uređivačka politika, N1, NOVA, RTL, HTV, svi imate tu odigrati ulogu, nema dileme...
Tako je doktore. Spomenio je te glavne medije ali mislio je i na ove morone tipa TV Jadran i njegove sljedbenike.  :s-lol:
Njih ne spominje ali prepoznat će se.  pa-g

sretan bozic
Sretan Božić svima.  s-l4
« Zadnja izmjena: 24 12 2020, 20:10:02 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3954 u: 29 12 2020, 17:53:52 poslijepodne »
ovo je strasno sta se desva ali ljudi ovo je priroda mi je unistavamo na vraca potresi poplave pozari virusi to je jače od nas,,, treba ljudima pomoći glavni krivci su za ovo GRADSKI OCI koji NISU KUCE STARE 150 GODINA OBNOVILI  fasade stropove dimnjake,,, i ondase čude kako se desilo potres ne ubija nego loše kuce to se sutra moze desiti st get varoš., dubrovnim stradunu, itd,,, spavase nista ne radim,i kad se desi onda kako se to desilo bog kaznjava ljudi su krivci,to bi se desilo ili 2022 ili 2023 nije 2020 kriva, godina sta jw neki ludak bacio umjetni virus koji ce još dugo biti tu, korona je ubrzala neke stvari neke usporila bogataše dovela ured kapitlizam je na izdisaju, ljudi misle da su vječni,, evo pozari tamo sume oko kuca to ce jedno ljeto sv izgorit nitko nece reci ispilajte borove, tek kad se desi, poplava uvrgorcu placamo hr vode a nasipi im 1 m,, tako i sve ostalo ,,, turisti du na biokovo usplapama i onda hgss ide u trazenje nema rnedzera dfa ih upozore,, nitko nista ne radim na cesti policije nema motoristi rade show na cesti, ovo nije normalna drzava, drug tito je 1963 rekao skoplkje ima da sredite za 10 dana ili u makarskoj 62 onaj potres,,,, ljudi su solidarni unevoljama kao i ove hrvatine hdzovske cak veličaju milanovica,,, ali to je tako sve nas to čeka protiv prirode ne možemo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3955 u: 30 12 2020, 17:42:50 poslijepodne »
koje nebuloze u emisiji pacijent umro od cjepiva, crveni kriz je lopovski kaze onaj iz solina  :no: taj budalaš je izrekao glupost godine za kraj ove 2020 :plj:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3956 u: 30 12 2020, 19:32:17 poslijepodne »
 :idch: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: :kla: potres se moze predvidjeti astronomijom , haha, ja ne znam sta je svima njima valjaju gluposti, nista pametno,,,, nitko ne zna kada ce biti potres i koliko jak igdje jer kad bi znali onda ne bi bilo tragedija a kuce ubijaju ne potres, gdje god su kuce starije od 1970 godine desit ce se ovo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3957 u: 31 12 2020, 17:27:56 poslijepodne »
zavrsila je i ova 2020 neki kazu najgora nakon 1945 ali eto svemu dode kraj svako putovanje završi i okrenes se unazad i ova godina ce umrijeti nocas ali puno je bilo nesreca ,potresa poplava, mrtvih, oboljelih zatvaranje, svi cemo dobiti ptsp :s:u:z: 2021 valjda ce biti bolja ali ne trebamo se veseliti puno, zdravlje najvaznije poslije sta bude... zao mi je sta je hdz dobio izbore definitivno najgori dan ugodini :sk-n-g:,, sta se tice potresa hdz nece tamo dati ni lipe  nego narod je za 5 minuta se alarmirao i pomogao ljudima, a oni nek ne rade zicare i kupuje blindirane automobile nego neka  pomognu ljudima raditi nove kuce ,te luce su iz 1850ih godina,, treba pogledati u st i dubrovniku stroigi centar grada i tamo ima staeih kuca,, potresi se prije rjesavaju,,,, nista se ne radi udrzavi,,,, eto SRETNA NOVA 2021 svima na portalu

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3958 u: 31 12 2020, 17:41:58 poslijepodne »
Dragi Forumaši, i ja želim svima sretnu Novu godinu.  ziv  I sreću i mir za Petrinju.  :kla:
Ovih dana kao i većina vas ne gledam emisiju. Znam da su partizani i ustaše na svojim pozicijama.  :ne-z:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 323
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3959 u: 31 12 2020, 23:26:05 poslijepodne »
sretna Nova Godina svima.  i-dr  ziv  :s-lol:  pa-g
Tko me ne bi, ja bi njega.