Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1042348 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3930 u: 16 12 2020, 21:48:21 poslijepodne »
To treba uz to bit i do srži pokvaren i zao. Ja ne znam do kad će takve puštati u eter.  s-c-b  Pozivam Lanu Tafru da ga banira.
to je poznati ali odvratan glas.  :s-lol:  baniran sa svih ozbiljnih medija.  :s:r:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3931 u: 17 12 2020, 17:48:13 poslijepodne »
bernardic je danas dobro oprao hdzenjare sve ih je izvrijedao hdz ubija hrvate  dok je peđa kiklop grbin pjevao thompsona on u saboru kad priča nema agresivnosti 2 metra 15 i on počne pričati kao neki učenik u klupi streber ,,svaka cast bernardicu,, sta je oprao lopovčine koje ce sada uvesti lockdown a 2 i po mjeseca ljudi umiru na trasi nitko nece iodgovarati za nemar hdza, više je sada umrlo ljudi nego u ratu civila, pola godine 3 000 a taj broj ce rasti neka netko ne kaze da nema mladih ljudi koji nisu bolovali od nicega ima nijese igrat s koronom,,, ali ovoga ne bi bilo da su u 9 mjesecu počeli strože sada adio, narod je kriv jer je birao hdz 25 posto uhljeba odlučuje o zivotu hrv gradana hdzenjare odvratne mrš bdp pada oni nabijaju poreze biti ce armija nezaposlenih, nema bolje više kreten napuhani

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3932 u: 18 12 2020, 18:18:24 poslijepodne »
Traju dani odmora od emisije. Osjećam se odlično. Nadam se i vi.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3933 u: 18 12 2020, 18:59:35 poslijepodne »
bolje za njih odmorit ce se  :sm:sh:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3934 u: 20 12 2020, 13:32:43 poslijepodne »
Traju dani odmora od emisije. Osjećam se odlično. Nadam se i vi.  :s-lol:
ahh. to je baš cool.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3935 u: 21 12 2020, 17:20:11 poslijepodne »
Danas je oko 4 i kvarat poslije onog morona opsjednutog gušterima bio jedan skroz dobar i pozitivan lik.  pa-g  Sve se mislim vidiš kako ima i pravih likova ovdje, između ostalog kaže da će se cijepiti protiv korona virusa ako ga pusti doktorica jer ima alergiju na HDZ i Plenkovića.  :s-lol:
Može može prijatelju, to ne smeta.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3936 u: 21 12 2020, 17:35:02 poslijepodne »
hdz je ukrao bozic i  mnoge otjerao ugrob da su mjere bile stroze a poštene ne bi došlo do ovoga, svi su sutjeli do 1 12 ondas e javio peda trebali su se prije zatvoriti, a sta nisi to govoroo 15 9,,, odtada broj raste,,,, cjepivo stize ne moze se vise ovako zivjeti, besplatno je i nije obvezno,, tako oni koji se cijepe nek ih bude 70 posto,,,,,nece biti puno boljelih,, ali oni koji obiju kovid i ako odu na respirator trazit ce cjepivo jer zdrav bolesnome ne vjeruje

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3937 u: 21 12 2020, 17:37:08 poslijepodne »
onikoji treljaju da j lani umrlo vise od gripe su lazi umrlo je 19,, a ovi koji su bili teze bolesni onjima je kovid ubrzao da umru za 48 sati i ovo je puno za malu drzavu ko hrvatska,,, ljudi se ne paze opet n st rivi jedan do drugih i kako nda  očekivati bolje,,,,, sada inspekcija ide uwuhan da ispita podrijetlo virusa mnogi sumnjaju da je ovo djelo nekog ludaka koji je uzgojio bakterije u laboratoriju

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3938 u: 21 12 2020, 17:46:41 poslijepodne »
Danas je oko 4 i kvarat poslije onog morona opsjednutog gušterima bio jedan skroz dobar i pozitivan lik.
Slažem se. I ja sam ga primijetio.  pa-g Bilo bi najbolje da dođe i ovdje na Forum.   :kla:

onikoji treljaju da j lani umrlo vise od gripe su lazi
To su moroni.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3939 u: 22 12 2020, 17:24:59 poslijepodne »
sada hdzenjare napadaju i papu franju  nije im dovoljno desno haha koji ludaci :s:u:z: :s:u:z: :s:u:z: :s:u:z: :s:u:z: :s:u:z:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3940 u: 22 12 2020, 20:38:32 poslijepodne »
Počeo je i Škurla danas isključivati prave morone.  pa-g Bravo Škurla, tako je, ban na pravo mjesto je prava stvar. Dosta smo i slušali te idiote.    :g:fv:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3941 u: 22 12 2020, 20:56:41 poslijepodne »
isključivati prave morone
A i Svetica je bila danas na vrhuncu. Pravo je tele.  :s-lol:  Tako kad mislim onda mi je manje prijeteće.  :gl:d:  Onako je slušati što melje, pa jooooj....  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3942 u: 23 12 2020, 17:36:10 poslijepodne »
opet gluhi telefon halo halo jeli me čujete čujem vas a vi mene'halo nista vas ne čujem.. čujem, vas rezija, pa emisija je danas bila cirkus ishow :idch: :plj: :plj: :plj: :plj: :plj: :plj:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3943 u: 23 12 2020, 17:39:37 poslijepodne »
danas se javio ako ste slusali mile hdzenjara i kaze ovako da bi on pazi ovo kao gestapo natjerao sve da se cijepe sorry hdzenjaro ali cjepivo ce bii besplatno i neobavezno cjepit ce se mnogi mislim da cemo u srpnju imati kakav takav normalan zivot,,,stariji cese cjepiti ali UMJETNI VIRUS ce tu biti  cjepivo ce biti 10 mjeseci i u krvi ali onda ce slabiti u krvi ce tu biti ajmo ovako kovida se necemo iješiti a zimi ce biti punoboljelih jedino dase svi cjepe 3 milijuna hrvata   ispituje se u wuhanu podrijetlo virusa sumnjivo je to sve ,,virus postoji i opasan je mozda ce tu biti godinama netko iz laboratorija se igrao s virusima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3944 u: 23 12 2020, 17:42:19 poslijepodne »
nije istina dase 1972 cjepilo obavezno protoiv veliki boginja pok otac mi pričao da nije bilo obavezno isto ko kovid,,,,ali  zivjet cemo ustrahu,nitko ne zeli biti bolestan,,,, i svi oni koji govore da jw to bill gates  to su gluposti taj virus mozestvoriti samo poremeceni lik koji zna sve u laboratoriju,...a onaj iz solina AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NE MOGU U MOJU ZAGORU BOZINOVICU STA RADIŠ haha dabogda progledao pa vidio sta js tvoj hdz sad nek uzdiže plenkovića koliko hoće