Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018889 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3915 u: 09 12 2020, 17:48:21 poslijepodne »
hdzovci i ona gospoda ana zasto se napada vlada zamisli onda onaj mile opet đikić ovo no zamisli civjek ima skolu sve a oni ga hdzenjare unistavaju znaci problem je u svemu samo ne hdzu zločinackoj org, potres nije opasan nego slaba kuća zato potres ubija kovid ubija jer su ljudi neodgovorni,a hdz je glavni krivac jer nije uveo mjere za zarazu još 1 10 i sada je GOTOVO fertig,, na medugorskoj misi jucer 145 ljudi bez maski tko je tu lud,,,, :lj: :lj: :lj: :lj: :lj:  cjepivo eto jucer cjepivo primio jedan covjek  william shakespare i onaj hdzenjara mile se izruguje,, njemu treba cjepivo protiv hdz bjesnoce,,,,, budale desnicarske cjepivo nece dobiti siromasne drzave citaj afrika indija to je zalosno mora bit za sve ibesplatno nije obavezno nitko ne prisiljava na cjepivo ali je pozeljnono vidjet cemo hoce li bit djelotvorno jeli stiti ako bude stitio rganizam od virusa onda ce biti zarazenih jako malo,,,

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3916 u: 09 12 2020, 23:16:06 poslijepodne »
Ja osobno a vjerujem i velika većina s ovog foruma  pa-g danas opraštam sve desničarima,  :-)  ali slabo mi dolazi i povraća mi se na ove morone što koronavirus zovu prehlada i sličnim teoretičarima zavjere koji se čude bilo kakvim zdravstvenim mjerama.  :gl:d:
No, vidi čuda: to je najčešće ista ta ekipa; to su bolesni desničari:s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3917 u: 10 12 2020, 17:27:37 poslijepodne »
bernardic je dobro opleo po plenkovicu dok peda grbin šuti sdp spava dugo ,,hdz treba odgovarato za broj umrlih i treba ih maknuti sa vlasti sta prije ili natpis kako je plenkovic ukrao bozic sada su isli na lockdown jer 2 mjeseca đikić upozoravai nista.. necemou lockdown kazao je tada plenković eno ga u izolaciji, :bacv:for: sada nema doceka nove no slavljenja bozica ni nicega zahvalite hdzu koji je izbore dobio na pokvaren nacin

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3918 u: 10 12 2020, 17:31:18 poslijepodne »
cjepivo za kovid nije bas 100 postotno kazu da izaziva alergije koze i crvenilo,,, ali nije nitko umro  cjepiva, ako se pokaze dobrim onda bi ovu pandemiju zaustavili do 6 mjeseca,,,,jer sve je gore igore...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3919 u: 10 12 2020, 17:48:45 poslijepodne »
danas je obljetnica smrti dr franje i desnicari mu pjevaju ode stvoritelj hrvatske čuj ovo hrvatska postoji 7 000 godina 1990 nije htio ustavom 74 izaci iz juge cekao je da vidi sta ce mu frend milošević da uradi,tada su hteli ratovati za teritorije, da je tudman 1999 bio ziv i on bi isao uhag podjela bosne, vukovar semogao braniti,, tkoje puno jna tenkove naftom, pretvorba i privatizacija, tajkuni dugovi,, sve je to bilo hdzovo nasljede, vazno je bilo vikati hdz, narod je bio slijep onda nije znao da dok su drugi ginuli mnogi su se obogatili, za neke je bilo dobro jer je bilo jeftino sve dok nije došao pdv skegrin, a mnogi su tada dolazili na posao bez natjecaja,mogi su centralizirali drzavu, bilo je svega,korupcija cvala nije bilo uskoka i li ono kad je htio pucati 1996 po prosvjednicima radija 101, mnogi placu gdjesu nestali 1996 je tuidman potpisao aboliciju cetnika..i liječio se novcem hr gradana td smo pjevali ankice vrati pare djeci hrvatske ,famozna ankic lepej koja je bila 1 zvizdacica,,petrac zagorec kutl todoric,, hvalit ce ga danas domoljubi koji su se obogatili 90ih

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3920 u: 10 12 2020, 22:40:09 poslijepodne »
jer sve je gore igore...
Biće gore Igoru i svima nama.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3921 u: 11 12 2020, 17:25:46 poslijepodne »
cjepivo kasni eto koliko unija voli rvacku,,2 smo u europi po broju zaraze mnoge zemlje nećedobiz cjepivo siromašne ili će kasniti mjesecima, siromašnima najteze afriki ndiji,, ovaj umjetni virus iz laboratorija cwe biti tu vijek, nestat ce  kad  se budu cjepili svi ili ako san oslabi,, bio je jedan film 2011 o virusu gdje je cijeli svijet stao, mozda je netko gledao taj film i malo se isao igrat bio teroriste,ima svakakvih luđaka :!-:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3922 u: 14 12 2020, 17:49:34 poslijepodne »
kol9iko je splicana jucer bilo na rivijedan do drugog hm tisucu jedan do drugoga izgleda da se ne boje korone sretno im,sada ce hdz uvesti stroge mjere i opet karantena e pa KASNO JE dolazi bozic i nova i sada kad je vrag odnio šalu znaci nisu kazne za svakoga iste kao ni mjere ovi tisucu ljudi na rivi jucer nisu kaznjeni ni lipe.... bolesno je sve

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3923 u: 14 12 2020, 17:51:51 poslijepodne »
milanović se pretvorio u ekstremnog desnicara sada ga slave svi hdzovciiz emisije jer brani terirotorij tude drzave,,, nema,mo mi nista s njima oni su drzava druga kad to shvati milanovic nek ne lupeta kao i onaj krivousti kad je ratovao protiv bosnjaka :s:u:z:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3924 u: 14 12 2020, 22:57:39 poslijepodne »
Meni je najjače kad neki i to dobar broj ograničenih gledatelja kad zovu i počnu govorit kažu: ajme neka druga gospođa (ili gospodin) govori, ne mogu ja. I onda stane. A to je jeka njihovih glasova.  :s-lol: He he he.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3925 u: 14 12 2020, 23:25:36 poslijepodne »
I onda stane. A to je jeka njihovih glasova.  :s-lol: He he he.
za većinu njih je telefon zadnja riječ tehnike. nedavno su ga i dobili.  pod stare dane.   :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3926 u: 15 12 2020, 17:38:01 poslijepodne »
svetica je pukla :he:kla: gdjesu dani kad je veličala plenkovica imamo pametnog premijera za razliku od prošlog koji je izdao hrv branitelje haha sada sada veliča milanovica jer stiti hrvate u bosni kao tuđman,..  :idch:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3927 u: 15 12 2020, 22:05:32 poslijepodne »
Ima ima još jedna sad slična Svetici. Sad su to dvi prdare:s-lol:
S tim da mi je ova druga još odvratnija.  :gl:d:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3928 u: 16 12 2020, 17:44:38 poslijepodne »
opet o bosni sta se imaju petljat udrugu drzavu drug iz zernopvnice je u pravu svjetskesile zele nemire u bosni i svade, hrv srbija i rusij nemaju se sta petljat to je priznata drzava ,zamislite kad ni se onda mi počeli petljat u njemacku itamo ima hrvata,, za njihova prava.imamo mi SVOJIH problema

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3929 u: 16 12 2020, 20:09:04 poslijepodne »
Ma zamislite samo koliko moraš bit ograničen pa plasirati teorije zavjere kako se ove vakcine za korona virus prave od dijelova tijela obortirane djece.  :gl:d: To treba uz to bit i do srži pokvaren i zao. Ja ne znam do kad će takve puštati u eter.  s-c-b  Pozivam Lanu Tafru da promisli o tome malo.
« Zadnja izmjena: 16 12 2020, 20:09:42 poslijepodne od Mlad i zgodan momak »
Tko me ne bi, ja bi njega.