Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1038641 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3900 u: 05 12 2020, 11:41:46 prijepodne »
hdz  i plenkovic za koga si glasao
Nisam ni izašao na izbore ovaj put jer nisam imao za koga glasati.  :gl:d:
Nemojmo dalje u offtopic. Postujmo o premudroj emisiji Bez pardona:s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3901 u: 05 12 2020, 17:37:03 poslijepodne »
Nisam ni iz ašao na izbore ovaj put jer nisam imao za koga glasati.  :gl:d:
Nemojmo dalje u offtopic. Postujmo o premudroj emisiji Bez pardona:s-lol:
tako je to si dobro rekao nisi izasao tako i oni 55  posto zato i imamo hdz  lol :s:u:z: nema emisije danas,,,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3902 u: 07 12 2020, 17:17:28 poslijepodne »
][url][/url] bravo privatnici svaka cast nek čoric i plenkovic počnu udarat javni  sektor njima ce dati bozicnice trgovine a zatvara kafice i ja sam dase zatvori kafic ali zasto trgivine nisu skracene zasto crkve nisu zatvorene i skole, sada smo 2 u europi,, hdz zna  krasti, sramota od stranke koju  podupire onaj provokator mile i onaj iz solina sta viče sektor izgubio kompas,kaze otvaranje 21 12 ma zamisli krivulj je gore od 15 9 m,zakasnili smo s lockdownom,, nece biti ni doceka nove vani

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3903 u: 07 12 2020, 17:43:05 poslijepodne »
Neće biti dočeka Nove vani, naravno.  :kla: 
Što je Maxe tebi je samo za napasti Hdz pa je drugo sve u redu. A ovi idioti koji se javljaju u emisiju bez pardona kojima korona virus nije ništa, ovi moroni i teoretičari zavjere, njima ništa? Oni mogu bulazniti budalaštine?  :gl:d:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3904 u: 07 12 2020, 18:24:20 poslijepodne »
Neće biti dočeka Nove vani, naravno.  :kla: 
A ovi idioti koji se javljaju u emisiju bez pardona kojima korona virus nije ništa, ovi moroni i teoretičari zavjere, njima ništa? Oni mogu bulazniti budalaštine?  :gl:d:
Bili su malo usporili par dana ali evo ih opet.  :gl:d:  To su bolesni ljudi koji misle da su pametni a rade štetu.
Moroni na razini uma zaostalog djeteta. Trebalo bi takve ne puštati u eter.  :gl:d:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3905 u: 07 12 2020, 19:22:01 poslijepodne »
Neće biti dočeka Nove vani, naravno.  :kla: 
Što je Maxe tebi je samo za napasti Hdz pa je drugo sve u redu. A ovi idioti koji se javljaju u emisiju bez pardona kojima korona virus nije ništa, ovi moroni i teoretičari zavjere, njima ništa? Oni mogu bulazniti budalaštine?  :gl:d:
nekidan si tamo na onoj temi rekao zasto peda grbin suti sutio je 2 mjeseca nije HTIO zatvaranje tek sada kad je brojka dosla do 4 800 tadse javlja,,  to je trebao u 10 mjesecu uraditi, to kje ono sta hocu reci, VIRUS JE UMJETANA ubacen iz laboratorija i POSTOJI dobiva se kontaktom...a ti koji pricaju tamo kazem to je njihivo misljenje ni ti ni ja to necemo promijeniti e sada sada da te pitam hocesse cjepiti?????to nije sigurno cjepivo 100 posto kazu 70 posto, e sad ja cu se cjepit ako ga dobijem, izbjegavam kontakte nisam ni gripu mao 5 god a nisa se cjepio nikada..... 1918 su ljudi bili pametniji danas nisu,,evo zasto se ja ljutim... ako su uhostitelj zatvorili OK a zasto nisu crkve i trg cemtre u 3 mjesecu su nas zatvorili s 50 zarazenih,,a sada polu lockdown,,,nece biti nista do cjepiva biti ce sve ise umrlih,znaci nije problem KOVID neho HDZ oni su ubrzali kovid da je sdp dobio izbore u7 bilo bi postenije stozer se sramoti, hrv je 2 po broju zarazenih,,, posljediuce cemo osjecat još 2 godine, HDZ STITI JAVNI SEKTOR a privatnike lupa,pa zdravstvo se urusava,zasto siole n zatvaraju????????centar zarista.....  ne moze jedno moze drugi ne mozu,svima isto shvacas???????????a ivi sta govore jos vise ce govoroti protiv virusa,,ako se zaraze shvatit ce...samo 10 posto mladih ljudi umre zastarije je opasno,,,,ali mladi šire zarazu,,,,,,, treba i popovima zabraniti blagoslov kuca o tome govorim potres ne ubija nego stare kuće taki kovid ako nisiu ga zaustavio dmah ti si kriv on ude u sustav covjeka i razara...ne nose maske,.ja maske vani ne nosim samo u zavorenom prostoru,, u svakom zlu ima dobra, jer ovo tesko pada onima koji piju kavu kafucu,oni koji putuju na skijanje itd.naucit ce svi bit SKROMNIJI

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3906 u: 07 12 2020, 19:24:56 poslijepodne »
Bili su malo usporili par dana ali evo ih opet.  :gl:d:  To su bolesni ljudi koji misle da su pametni a rade štetu.
Moroni na razini uma zaostalog djeteta. Trebalo bi takve ne puštati u eter.  :gl:d:
  korona ce ljeti nestat nadajmo se ali hdz nece boj se hdza jesi čuo sta govore onaj iz solina i mile hdzenjara oni svemu hdz veličaju to je problem nitko ne smije reci da se zivi lose to je problem

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3907 u: 07 12 2020, 19:41:39 poslijepodne »
ako se nade cjepivo charlie harperu ja i ti se cjepimo cjepivo nije dugotrajno da te stiti nego 10 mjeseci i onda kovid je tu i opet ga mozes dobiti tako da cemo uvijek zivjet ustrahu,.ili ovako kovid ce biti zimi a mozda s maskama cemo zivjet još dugo,,, u postama bankama itd.ali kovid ce tu biti uvijek samo nece biti mrtvih,,,mozda se nece biti vise potrebno cjpit protiv gripe ali svi ce za kovid  se cjepiti hoce libit nuspojava  cjepivom,, vidjet cemo mislim da ce se na ljeto vratiti sve u normalu

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3908 u: 07 12 2020, 19:48:14 poslijepodne »
jesi čuo sta govore onaj iz solina i mile hdzenjara oni svemu hdz veličaju to je problem
Zašto je to problem? Zato što neki izlampjeli starac veliča HDZ?  :s-lol:  Lako bih ja s tim iz Solina i sa Milom...  :sk-n-g:  meni padne crno pred oči kad čujem ove Teoretičare zavjere.  :s:r:  To su moroni.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3909 u: 07 12 2020, 19:53:44 poslijepodne »
Zašto je to problem? Zato što neki izlampjeli starac veliča HDZ?  :s-lol:  Lako bih ja s tim iz Solina i sa Milom...  :sk-n-g:  meni padne crno pred oči kad čujem ove Teoretičare zavjere.  :s:r:  To su moroni.
to je najmanji problem imas ljudi koji vjeuju da je zemlj ploča da nismo bili n mjesecu, nek vjeruju,,, ali nisi odgovorio hoces li se cjepiti,,zastio nisu pravila ista za sve icrkve je trebalo zatvoriti,, ne znamo zivjet s virusom jer su mnogi krsili mjere mjesecima pa od 7 mjeseca broj raste to necestati vise,, mozemo svi poludjet .

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3910 u: 07 12 2020, 20:00:41 poslijepodne »
koron ce proci do ljeta naDAJMO se ali hdz i problemi ce ostati tu,, vidjet ces sta ce biti nakon 2021 :vi:si:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3911 u: 08 12 2020, 18:04:45 poslijepodne »
 plenković je unistio hrvatsku i to je amen zadnji cavao u lijesu hdza lopovskog obi naivci koji mu pjevaju na tv su obicni fanatici i lani dosadio onaj bukavac koji samo veliča i vice zivio hdz vazno dasu na vlasti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a sta je hdz napravio hdz moj hdz bracomoja,,,, dosadio je  svima

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3912 u: 08 12 2020, 20:53:20 poslijepodne »
Jučer i danas se je Plenković debelo osramotio s onim otkazima znanstvenicima ali o tome se je malo govorilo u emisiji.  :sk-n-g:
A njegov rukopis se prepoznaje.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3913 u: 08 12 2020, 22:05:43 poslijepodne »
Jučer i danas se je Plenković debelo osramotio s onim otkazima znanstvenicima ali o tome se je malo govorilo u emisiji.  :sk-n-g:
A njegov rukopis se prepoznaje.  :s-lol:
osramotio se on s različitim tretmanom prema kovidu,, pravila nisu ista za sve ,,,1 10  je trebao uvesti ovo sada ljudi umiru zaraza se sire a u emisiji velicaju plenkovica  i dalje tko je tu  lud s-r14

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3914 u: 08 12 2020, 23:28:06 poslijepodne »
Plenković je otporan na sve. Do nekog momenta...  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme