Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1038848 vremena)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3885 u: 04 12 2020, 21:54:54 poslijepodne »
Pa gde si bre Maxe
pusti Maxa na miru. sigurno je malo deprimiran što je Bernardić kriv da se zatvorio onaj kafić  :s-lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zatvorena-birtija-na-sljemenu-u-kojoj-je-bernardic-pio/

ja ne znam koji k... više uopće spominju tog lika.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3886 u: 04 12 2020, 22:05:36 poslijepodne »
ja ne znam koji k... više uopće spominju tog lika.  :s-lol:
A koji k… ti Kavopijo dolijevaš sol na ranu našem Maxu da je Bernardić kriv da se zatvorio kafić.  :s-lol:
Nije Davor kriv da što takne pretvara se u g… he he  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3887 u: 04 12 2020, 22:07:27 poslijepodne »
pusti Maxa na miru. sigurno je malo deprimiran što je Bernardić kriv da se zatvorio onaj kafić  :s-lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zatvorena-birtija-na-sljemenu-u-kojoj-je-bernardic-pio/

ja ne znam koji k... više uopće spominju tog lika.  :s-lol:
bar nije pjevao thompsona kao peđa grbin koji se liže s hdzom :g:fv: haha muppet show vazno da ce peđa kiklop grbin unistit sdp i to je dobro 

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3888 u: 04 12 2020, 22:08:49 poslijepodne »
hdz unistava hrvatsku svaki danom boli njih briga tako su i1993 vodili ratove u bosni,, zatio uzivajte u peđi grbinu koji ce podupirati hdz uvijek  :r:ck:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3889 u: 04 12 2020, 22:09:31 poslijepodne »
dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/pedja-grbin-pijan-pjevao-thompsona-u-nocnom-klubu-pa-se-pokajao-ja-sam-pijana-budala---321214.html  :no:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3890 u: 04 12 2020, 22:12:28 poslijepodne »
Nego šta Maxe, reci mu.  :n:unc:  Vidi facu Bernardiću gore - vidi se odmah da je neki pametan lik i dobar. Htio je samo dobro, htio je učinit reklamu za taj kafić: vidite ljudi ovdje pije Davor Bernardić  :zv:z:
Zaboravio je da se to ne smije.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3891 u: 04 12 2020, 22:14:54 poslijepodne »
Nego šta Maxe, reci mu.  :n:unc:  Vidi facu Bernardiću gore - vidi se odmah da je neki pametan lik i dobar. Htio je samo dobro, htio je učinit reklamu za taj kafić: vidite ljudi ovdje pije Davor Bernardić  :zv:z:
Zaboravio je da se to ne smije.  :s-lol:
nije on bio na vlasti  pa pgledaj sta je uradio hdzenjara u vukovaru ,,,hdz gubi kontrolu zabranili su kafice ok a crkve nisu 25 ljudi pa im je valentic dobro vjezbao  u crkvi,, znaci nisu pravila za sve ista

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3892 u: 04 12 2020, 22:17:36 poslijepodne »
bernardic nije na vlasti reci mi tko je na vlasti    a peđa mozesamo da  se udruzi s hdzom samo sta se ne  pomire peđaaaaa  :sk-n-g: najveca sramota za sdp

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil


Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3895 u: 04 12 2020, 22:29:13 poslijepodne »
Ja sam lijevo orijentiran ali hvala Bogu što SDP nije osvojio vlast ovaj put.  -popipo-
Da je Davor Bernardić na mjestu Andreja Plenkovića danas; to bi tek bila kataklizma.   :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3896 u: 05 12 2020, 10:43:09 prijepodne »
Ja sam lijevo orijentiran ali hvala Bogu što SDP nije osvojio vlast ovaj put.  -popipo-
Da je Davor Bernardić na mjestu Andreja Plenkovića danas; to bi tek bila kataklizma.   :s-lol:
ti si light hdzovac   haha  čuj ovo ne bi bila katakjlizma nego puno bolje gore od ovog ne moze   :mu:s:s:naravno dasi glasao za napuhanku plenkovica nrojiš mrtve od kobvida i rvacka ti se raspada haha a peđa se lizew s plenkovicem ,, nadam se da ce ovog budalu maknuti sta prije iz sdpa i dovesti mlade ljude, jedina ljevica su mozremo pametno, i dalija,, most najvise napada hdzm peđa e peđa on voli hdz kao itio, imas raspad sistema sada uzivaj u napuhanki plenkovicu :sm:sh: lijepo s peđom pjevaj thompsona ustasu e moj narodeeeee :git:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3897 u: 05 12 2020, 11:28:50 prijepodne »
Ne dao Bog nikome  -popipo- da mu predsjednik vlade bude Davor Bernardić:s-lol:
Ostanimo ontopic kolege, Davor Bernardić je beznačajan.  :h:a:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3898 u: 05 12 2020, 11:36:08 prijepodne »
Ne dao Bog nikome  -popipo- da mu predsjednik vlade bude Davor Bernardić:s-lol:
Ostanimo ontopic kolege, Davor Bernardić je beznačajan.  :h:a:
on nije bio na vlasti  tako da ne mozes reci nista krivac j hdz  i plenkovic za koga si glasao čujem kako peđa thompsaon  grbin zeli vladu jedinstva s hdzom haha  ,milanovic je dotukao sdp a ovaj ce peda jos vise, bernardicev program je sadrzavao sve socijalno smnjen pdva na 13 posto ukidanje općina, a ovaj hdz stiti javni sektor udara po privatnom po konobarima kuharima i ostalima koji maju plcu 3 300 kn osjeti ce hdz to uskoro  napuhanko ces e zaduzivati,, bdp pada ljudi umiru,,,  zivit se nece vratiti unormalu prije jeseni,, zasto nisu se zatvorili  1 10 kao isvi ueuropi hrvatska je  2 po broju zarazenih u uniji  4 000 svaki dan 70 umrlo,,,, hdz ubija ali hdz zna hdz zna ,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3899 u: 05 12 2020, 11:39:53 prijepodne »
jedva su cekali da ga ruse a milanovic izgubio 2 puta izbore u godinu dana ,,hdz je trazi izbore 3 7 kad je bila sezona,, :s:u:z: :sk-n-g: 55 postoo ljudi nije izaslo na izbore i zbog kovida, došli su hercegovci hrvati iz njemacke da spase hdz i umirovljenici s tv jadrana ,, to nije bio poraz 37 posto to ti je kao da igras s 5 igraca u timu,,, izbori su namješteni  jerje hdz nao sta ce biti na jesen?