Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1044075 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3720 u: 26 10 2020, 21:30:17 poslijepodne »
Maska, pokazalo se da ovaj karneval tjera ljude na ventilatore u većem broju, testirani su ono blef
pokazalo se da štite ako kises ali maska moze trajati 4 tjedna,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3721 u: 26 10 2020, 21:32:05 poslijepodne »
A nisu oni krivi, rekao sam ti nasilnici su jedna stranka HDZ-SDP stranka brnjičara, vidiš da su na istoj strani, vidiš kako im smeta sloboda izbora
nije sada stvar stranke nego ako se kaze da se ztreba nositi onda cu je nositi ali ne vani nego u zatvorenom prostoru ne m,ogu me prisiliti vani  da nosim ali hrv u uniji ma najotvoreniji pristup nismo zatvoreni ko u ozujku kao šppanjolska italija i ostali,,ali mladi  su prenijeli virus nas tarije i onda šalji dalje

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3722 u: 26 10 2020, 21:33:54 poslijepodne »
Inteligentan si pa možeš shvatiti. Danas je HDZeovac rekao da je skoro došlo do fizičkog obračuna zbog maske!
Ja stalno govorim o slobodi izbora i ljudskim pravima, a nakon toga mi se opet javi neki HDZeovac koji bi silovao maskama i oduzimao ljudima pravo na rad, učenicima pravo na nastavu, a pacijentima pravo na zdravlje. Nakon toga sam ja opet rekao da sam za slobodu izbora, pa nisu meni nasilnici gospodari zdravlja, ali vidiš kako stanu na istu stranu SDPovci ovog foruma i HDZeovci bez pardona.
Danas si mogao čuti kako su htjeli i pokojnu curu iskoristiti da plaši one penziće što se javljaju.
I sad malo zamisli kako bi svijet izgledao za koju godinu, ako nacija ne progleda.
Virus će proči kad im platimo reket-cjepivo.

To je kao da si u kratkim rukavima i neki nasilnik ti prijeti da moraš imati duge rukave jer ćeš dobiti prehladu i biti opasan za druge što je prestrašne.
znam  ali veci problem je taj sta ce biti ove zime bdp pada nezaposlenost veca ljudi gube posao,,,, ovrhe ,, korona ce proci riječaninu ali hdz necedo 2024

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3723 u: 26 10 2020, 21:34:43 poslijepodne »
Virus će proči kad im platimo reket-cjepivo.
Bolest je uzela maha.  :s-lol: Mentalno neizlječiva zaostalost, no bojim se da moroni kao ti štete društvu.  :s-lol:   pa-d
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3724 u: 26 10 2020, 21:36:34 poslijepodne »
pa oninas ne čipiraju cjepivu to su samo teorije zavjere oni nas prate preko mobitela facebooka,,ali  cjepivo za rak mozda postoji ali u hrani ima pesticida ito uzrokuje rak,,,svj zdrav org zaraduje na lijekovima a jos se ceka lije k za rak sidu koje jesada manje ,alzeheimzra parkinsa, za udare,, itd,,,biznis je postala medicina,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3725 u: 26 10 2020, 21:38:27 poslijepodne »
Bolest je uzela maha.  :s-lol: Mentalno neizlječiva zaostalost, no bojim se da moroni kao ti štete društvu.  :s-lol:   pa-d
opet vrijedanje ne mozes tako pisati  kazem rijecanin ima takav nacin misljenja pusti ga    ,,, da smo se svi cuvali znaci distanca pranje ruke  danas ne bi bilo 2 400

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3726 u: 26 10 2020, 21:41:35 poslijepodne »
 zatvoreni prostori su problem tu se bolest brzo širi :amn: nece bvas pustit u ducan ili banku a to je samo 10minuta,,, necu je cijeli dan ositi ali radi sebe i drugih cu je nositi,,,,ali ako setas ili trcis u prirodi nece te nitko puskom natjerat da je nosiš ili ukrevetu,,,,mislim daces zivot vratit unormalu  ljeti ako pronadu lijek,,,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3727 u: 26 10 2020, 21:44:11 poslijepodne »
plenković je lukav znao je dace biti na jesen gadno zato je dobio izbore nek počne raditi a nesvadati se milanović i on su postali dosadni,, slijedi krah gospodarstva rasulo nezaposlenost i da nije korona opet bi se sve urušilo,,,mnogi ce na cestu  bolje nema,,,,nece sada smanjiti pdv nikako

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3728 u: 26 10 2020, 21:47:02 poslijepodne »
ova bolest brzo se širi onikoji imaju zdrastvene kronićne probleme kovid to ubrza, nekikoji bi bolovali godinama kovid to ubrza i odu za 48 sati,,,,,,,,,, ali i onda se napiseda je umro d kovida jer j to zadnja bolest faza ako nitkone bi nosio maske i dase sada sve vbrati unormalu 3 milijuna bi bilo zarazeno,,,,sv nas je manje trenutno 3 milijuna

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3729 u: 26 10 2020, 21:49:55 poslijepodne »
aline mozete reci da korona  NE POSTOJI
Niko ne kaže da ne postoji virus, bakterija, otrov, zaprašivanje, ugljični dioksid u maski itd itd, ali plandemija je počela testovima koje su naručili prije tog virusa pa to je već nešto samo za sebe.

Onda su predefinirali bolest, bolest je kada se osjećaš loše i tražiš bolovanje i lječničku pomoć ili barem ostaneš doma i piješ čajeve.

Korona je nešto di te netko špijunira s kim se družiš i gdje se krećeš, prisile te na testiranje i proglase zaraženim i kad si zdrav zdravcat, kužiš u čemu je problem.

Ja ne želim da me netko prisilno liječi, kao što ni ja nebi nikoga poslao na prislno liječenje. Kroz cjepivo zapravo podržavaš najbrutalniji oblik kapitalizma, za koji se zalažu HDZ-SDPeovi poslušnici

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 034
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3730 u: 26 10 2020, 21:50:36 poslijepodne »
opet vrijedanje ne mozes tako pisati  kazem rijecanin ima takav nacin misljenja pusti ga 
Neka mu kaže, to je doktor i treba cijeniti njegovo mišljenje, a ne teorije zavjere.  :piv:
,,, da smo se svi cuvali znaci distanca pranje ruke  danas ne bi bilo 2 400
A tko je za to kriv, Maxe? Baš ovakav moron ko ovaj i njemu slični.  :gl:d:
Ali stat će se i njemu na kraj.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3731 u: 26 10 2020, 21:51:33 poslijepodne »
pokazalo se da štite ako kises ali maska moze trajati 4 tjedna,,,
Pa ne kišeš u ljude, toliko smo civilizirani, maska traje tri sata cirka u higijenskim uvjetima, ovako je leglo bakterija

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3732 u: 26 10 2020, 21:52:32 poslijepodne »
opet vrijedanje ne mozes tako pisati  kazem rijecanin ima takav nacin misljenja pusti ga    ,,, da smo se svi cuvali znaci distanca pranje ruke  danas ne bi bilo 2 400
nije on kriv, on radi po partijskoj dužnosti, takvi su samo dobri za špiju

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3733 u: 26 10 2020, 21:54:10 poslijepodne »
Niko ne kaže da ne postoji virus, bakterija, otrov, zaprašivanje, ugljični dioksid u maski itd itd, ali plandemija je počela testovima koje su naručili prije tog virusa pa to je već nešto samo za sebe.

Onda su predefinirali bolest, bolest je kada se osjećaš loše i tražiš bolovanje i lječničku pomoć ili barem ostaneš doma i piješ čajeve.

Korona je nešto di te netko špijunira s kim se družiš i gdje se krećeš, prisile te na testiranje i proglase zaraženim i kad si zdrav zdravcat, kužiš u čemu je problem.
 -------------------mozda je umjetni virus iz laboratorija jer ovj virus predugo traje nije prirodan ili je mutirao ali opet je otporan na temp visoke gripa nestaje na tem,p 20 shvacate?????trump je bolovao 12 sati dali mu lijek, znaci pomogao mu je,,mozda cekaju da naprave vise doze cjepiva sada svi zele biti prvikoji su nasli lijek za  kovid,,,, točno tako ova bolest ima vise lica nemasimptoma  pa kasalj temp, znaci to gripa ne moze,, s gripom se nmozes lijecitii aspirinom ovoje jace ---------------------------
Ja ne želim da me netko prisilno liječi, kao što ni ja nebi nikoga poslao na prislno liječenje. Kroz cjepivo zapravo podržavaš najbrutalniji oblik kapitalizma, za koji se zalažu HDZ-SDPeovi poslušnici  NECE ali ako je netko bolestan a postoji lijek ta osoba ce  UZETI LIJEK  slmka spasa

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3734 u: 26 10 2020, 21:55:09 poslijepodne »
ova bolest brzo se širi onikoji imaju zdrastvene kronićne probleme kovid to ubrza, nekikoji bi bolovali godinama kovid to ubrza i odu za 48 sati,,,,,,,,,, ali i onda se napiseda je umro d kovida jer j to zadnja bolest faza ako nitkone bi nosio maske i dase sada sve vbrati unormalu 3 milijuna bi bilo zarazeno,,,,sv nas je manje trenutno 3 milijuna
Pa to je problem, što su oni smanjili zdravstvo u korist korone i na taj način ugrozili kronične bolesnike, stavili sve bolesnike na kup i ispraznili bolničke kapacitete za koronu, što je isto procurilo, prazne bolnice bile.

Jedna bolničarka je rekla blažena korona, sve prazno....