Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1035820 vremena)

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3705 u: 26 10 2020, 19:59:11 poslijepodne »
Teoretičare zavjere nitko ovdje ne voli to su bolesnici. No posebno izazivaju prezir oni u emisiji što zovu pa čitaju referat (lako se ubere) protiv mjera nadležnih organa.
To su posebni bolesnici.  pa-d

P.S. Sad vidim što je Rijeka pisao. Rijeka, ti si Kreten! Idi odavde sa foruma i učini svima uslugu.  -popipo-
« Zadnja izmjena: 26 10 2020, 19:59:41 poslijepodne od Charlie Harper »

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3706 u: 26 10 2020, 20:03:51 poslijepodne »
Dao bi ljudima slobodu izbora, debil me to može pitati. On je nasilnik koji bi me trovao maskom...
Ti si šteta čovjek i običan idiot.  s-c-b
Ja i još nekoliko članova kontaktirat ćemo Kapetana da te ukloni. Ti si - beskorist.  :s:u:z:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kita cvijeća

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3707 u: 26 10 2020, 20:18:09 poslijepodne »
Dao bi ljudima slobodu izbora
Da bi dao ljudima slobodu izbora.  :gl:d: To može reći netko tko je na nivou djeteta od 7 godina, ali uz to retardiran.  :s-lol:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3708 u: 26 10 2020, 20:27:43 poslijepodne »
Dao bi ljudima slobodu izbora, debil me to može pitati. On je nasilnik koji bi me trovao maskom...
znam imaju slobodu sada od 7 mjeseca broj zarazenih je porastao s 300 na 2 400 masku opet necetenositi 90 posto dana samo no nuzno posta banka ducan,,,ali ne mozete uci uduican BEZ maske ako dete medu ljude bez maske dobit cete koronu imatcete simptome 2 tjedna ako  imate nekog starijeg onda ce preci bolest na njega a to moze biti kobno,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3709 u: 26 10 2020, 20:28:47 poslijepodne »
Danas je opet raskrinkana jedna LAŽ korona-lažljivaca.
Među žrtve su stavili i mladu curu od 17 godina, kao najmlađa žrtva korone, javili su se njezini i s gnušanjem odbili tu laž.
To nije prvi slučaj da tako zlorabe pokojnike, a tako je to kad su testove naručili prije nego što su oni ovaj virus poslali iz kine ili iz koje već države
ona je bolovala od astme ali je bila pozitivna na kovid ,, od astmese ne umire  mlada osoba   kovid ubrza bolest

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3710 u: 26 10 2020, 20:30:38 poslijepodne »
Ovo plandemija ti je školski primjer kapitalizma, zašto bi ti bio zdrav besplatno, kad to zdravlje trebaš kupovati od njih, kad ti maskama i dezinfekcijom skinu imunitet i zabranom ljekovitog bilja....
i da nije KORONA moj druže  opetbi se placalo zdrastveno u komunizmu je bilo gratis,, lijekova nestaje respiratora kreveta,,,, zas tarije je korona opasna a mlade osobe šire ,korona postoji ali nije nikako bezopasna jer mladi zaraze starije,, vec ih je 65 na respiratoru

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3711 u: 26 10 2020, 20:31:30 poslijepodne »
Teoretičare zavjere nitko ovdje ne voli to su bolesnici. No posebno izazivaju prezir oni u emisiji što zovu pa čitaju referat (lako se ubere) protiv mjera nadležnih organa.
To su posebni bolesnici.  pa-d

P.S. Sad vidim što je Rijeka pisao. Rijeka, ti si Kreten! Idi odavde sa foruma i učini svima uslugu.  -popipo-
pusti tako nemoj tako protiov riječana on nije hdzovac ali eto ti je njegova teorija nek vjeruje eto njegov stav

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3712 u: 26 10 2020, 20:33:11 poslijepodne »
Ti si šteta čovjek i običan idiot.  s-c-b
Ja i još nekoliko članova kontaktirat ćemo Kapetana da te ukloni. Ti si - beskorist.  :s:u:z:
nemoj vrijedat druze pusti ga to je njegova teorija nemoj prijetitblokadama u demokraciji smo  kazem samo a je korona najmanji problem sta slijedi krah gospodarstva ne zbog korone nego hdza,,,,korona ce proći ali ljudi su aljkavi danas ne peru ruke ,druzes e u skupinama, itd,,

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3713 u: 26 10 2020, 20:55:58 poslijepodne »
pusti tako nemoj tako protiov riječana on nije hdzovac ali eto ti je njegova teorija nek vjeruje eto njegov stav
Ako nije hdzovac nema dozvolu za radit ko zna što.  :no:
Pa te bljuvotine ne moramo čitati mi svi. Neka ide u emisiju Bez pardona pa tamo prducka koliko ga volja.  :s-lol: Ne moramo to čitat i na forumu.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3714 u: 26 10 2020, 21:13:43 poslijepodne »
znam imaju slobodu sada od 7 mjeseca broj zarazenih je porastao s 300 na 2 400 masku opet necetenositi 90 posto dana samo no nuzno posta banka ducan,,,ali ne mozete uci uduican BEZ maske ako dete medu ljude bez maske dobit cete koronu imatcete simptome 2 tjedna ako  imate nekog starijeg onda ce preci bolest na njega a to moze biti kobno,,
Nisu zaraženi, nego testirani testom na koji se ne možeš žaliti, zatim ti ograniče slobodu kretanja

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3715 u: 26 10 2020, 21:15:04 poslijepodne »
ona je bolovala od astme ali je bila pozitivna na kovid ,, od astmese ne umire  mlada osoba   kovid ubrza bolest
Maska, pokazalo se da ovaj karneval tjera ljude na ventilatore u većem broju, testirani su ono blef

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3716 u: 26 10 2020, 21:16:55 poslijepodne »
nemoj vrijedat druze pusti ga to je njegova teorija nemoj prijetitblokadama u demokraciji smo  kazem samo a je korona najmanji problem sta slijedi krah gospodarstva ne zbog korone nego hdza,,,,korona ce proći ali ljudi su aljkavi danas ne peru ruke ,druzes e u skupinama, itd,,
A nisu oni krivi, rekao sam ti nasilnici su jedna stranka HDZ-SDP stranka brnjičara, vidiš da su na istoj strani, vidiš kako im smeta sloboda izbora

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3717 u: 26 10 2020, 21:26:08 poslijepodne »
pusti tako nemoj tako protiov riječana on nije hdzovac ali eto ti je njegova teorija nek vjeruje eto njegov stav
Inteligentan si pa možeš shvatiti. Danas je HDZeovac rekao da je skoro došlo do fizičkog obračuna zbog maske!
Ja stalno govorim o slobodi izbora i ljudskim pravima, a nakon toga mi se opet javi neki HDZeovac koji bi silovao maskama i oduzimao ljudima pravo na rad, učenicima pravo na nastavu, a pacijentima pravo na zdravlje. Nakon toga sam ja opet rekao da sam za slobodu izbora, pa nisu meni nasilnici gospodari zdravlja, ali vidiš kako stanu na istu stranu SDPovci ovog foruma i HDZeovci bez pardona.
Danas si mogao čuti kako su htjeli i pokojnu curu iskoristiti da plaši one penziće što se javljaju.
I sad malo zamisli kako bi svijet izgledao za koju godinu, ako nacija ne progleda.
Virus će proči kad im platimo reket-cjepivo.

To je kao da si u kratkim rukavima i neki nasilnik ti prijeti da moraš imati duge rukave jer ćeš dobiti prehladu i biti opasan za druge što je prestrašne.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3718 u: 26 10 2020, 21:29:01 poslijepodne »
Ako nije hdzovac nema dozvolu za radit ko zna što.  :no:
Pa te bljuvotine ne moramo čitati mi svi. Neka ide u emisiju Bez pardona pa tamo prducka koliko ga volja.  :s-lol: Ne moramo to čitat i na forumu.
a kazem zivimo udemokraciji nek govori njegovo pravo,,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3719 u: 26 10 2020, 21:29:38 poslijepodne »
Nisu zaraženi, nego testirani testom na koji se ne možeš žaliti, zatim ti ograniče slobodu kretanja
aline mozete reci da korona  NE POSTOJI