Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1035907 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3735 u: 26 10 2020, 21:55:36 poslijepodne »
Neka mu kaže, to je doktor i treba cijeniti njegovo mišljenje, a ne teorije zavjere.  :piv:A tko je za to kriv, Maxe? Baš ovakav moron ko ovaj i njemu slični.  :gl:d:
Ali stat će se i njemu na kraj.  :s-lol:
hej  nemoj tako druze nemojmo se svadati i bez vrijedanja

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3736 u: 26 10 2020, 21:56:24 poslijepodne »
 :idch:
Pa ne kišeš u ljude, toliko smo civilizirani, maska traje tri sata cirka u higijenskim uvjetima, ovako je leglo bakterija
moze trajati ako se pere i do 3 tjedna 

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3737 u: 26 10 2020, 21:57:42 poslijepodne »
Pa to je problem, što su oni smanjili zdravstvo u korist korone i na taj način ugrozili kronične bolesnike, stavili sve bolesnike na kup i ispraznili bolničke kapacitete za koronu, što je isto procurilo, prazne bolnice bile.

Jedna bolničarka je rekla blažena korona, sve prazno....
da ali oni su bili zarazn ustarackim domovima ili kuci utome je problem,respiratora sve manje,, zdradtvo je na koljenima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3738 u: 26 10 2020, 21:59:24 poslijepodne »
ako se pronade lijek a netkobolestan on ce ga uzeti toje logicno  ,mnogi se cijepe protiv gripe još nitko nije umro,,od cjepiva a postiji 70 godina

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3739 u: 26 10 2020, 21:59:47 poslijepodne »


I to sam pretpostavio, budući da se virus samo širi, otkriva testovima, a stradavaju samo oni koji su inače bolesni... velika je vjerojatnost da je to biološko oružje.

iološko oružje se nebi moglo kontrolirati, zato ono i neće biti opasno jer bi i onaj tko ga je lansirao bio ugrožen, dakle velika vjerojatnost da su stvoorili virus koji sam po sebi nije opasan ali se testira da mogu plašiti ove koji se boje zaraze.

Uzmi primjer Đokovića, bio je rekao da je protiv cjepiva i odmah ga potjerali iz onog turnira u Zadru, a Plenki koji se snjim rukovao nije išao u izolaciju, pitam te zašto nije išao?

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3740 u: 26 10 2020, 22:02:51 poslijepodne »
ako se pronade lijek a netkobolestan on ce ga uzeti toje logicno  ,mnogi se cijepe protiv gripe još nitko nije umro,,od cjepiva a postiji 70 godina
Lijek za viruse ne postoji, postoji samo protiv bakterija, ali u redu možda postoje tvari za dizanje imuniteta...

Ponavljam, ja kao humanist koji ima dobre namjere, nemam ništa protiv cjepiva, imam protiv silovanja cjepivom, prisilnog liječenja...

Vidio si i da je Trump bio pozitivan i prošlo, kao svaki virus... u čemu je problem?   

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3741 u: 26 10 2020, 22:03:31 poslijepodne »
I to sam pretpostavio, budući da se virus samo širi, otkriva testovima, a stradavaju samo oni koji su inače bolesni... velika je vjerojatnost da je to biološko oružje.

iološko oružje se nebi moglo kontrolirati, zato ono i neće biti opasno jer bi i onaj tko ga je lansirao bio ugrožen, dakle velika vjerojatnost da su stvoorili virus koji sam po sebi nije opasan ali se testira da mogu plašiti ove koji se boje zaraze.

Uzmi primjer Đokovića, bio je rekao da je protiv cjepiva i odmah ga potjerali iz onog turnira u Zadru, a Plenki koji se snjim rukovao nije išao u izolaciju, pitam te zašto nije išao?

pa UMJETNI VIRUS sve drzave ga imaju neki kazu  dase zrakom širi to je vrlo lako moguce u laboratoriju napravit bakteriju bio terorizam recimo ovo gledao sam na cnnu akobi zemlja za 7 sekundi zgubila kisik svi bi umrlina planeti,,,,,,,,,svaka bolest je zarada pa korona pa rak mi je sumnjiv koliko godina i nemaju cjepivo kemoterapija ne piomaze ni 1 posto,,,cudna bolest,, tamon turniru su se zarazili jer su se  RUKOVALI đkovic koji je antivsakser a srbija je cijela uteoriji zavjere sada ne misli tako, cak itrump s smirio irekao da je pogriješio, pa cak i onaj zekanović

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3742 u: 26 10 2020, 22:05:11 poslijepodne »
Lijek za viruse ne postoji, postoji samo protiv bakterija, ali u redu možda postoje tvari za dizanje imuniteta...

Ponavljam, ja kao humanist koji ima dobre namjere, nemam ništa protiv cjepiva, imam protiv silovanja cjepivom, prisilnog liječenja...

Vidio si i da je Trump bio pozitivan i prošlo, kao svaki virus... u čemu je problem?
ne ne ne nitko vas nece  PRISILNO   cjepiti nego ce sam bolesnik traziti jer ce disati kao da kamen ima u prsima ,,,,, on je bi poiziztivan bio je u teskom stanju i onda primio pazi ovoimiks 3 lijeka znaci 3 lijeka primio

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3743 u: 26 10 2020, 22:06:23 poslijepodne »
kljudi ne bi dobvijali srcane i mozdane da paze na tlak tu bolest nevidljivu treba pratiti i reguliratimnogi ljudi piju pše ne krecu se i  BUM,,,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3744 u: 26 10 2020, 22:07:56 poslijepodne »
pa UMJETNI VIRUS sve drzave ga imaju neki kazu  dase zrakom širi to je vrlo lako moguce u laboratoriju napravit bakteriju bio terorizam recimo ovo gledao sam na cnnu akobi zemlja za 7 sekundi zgubila kisik svi bi umrlina planeti,,,,,,,,,svaka bolest je zarada pa korona pa rak mi je sumnjiv koliko godina i nemaju cjepivo kemoterapija ne piomaze ni 1 posto,,,cudna bolest,, tamon turniru su se zarazili jer su se  RUKOVALI đkovic koji je antivsakser a srbija je cijela uteoriji zavjere sada ne misli tako, cak itrump s smirio irekao da je pogriješio, pa cak i onaj zekanović
Ja ti opet kažem, vjeruj što želiš, meni ne smeta da cijeu plaću daš milijarderima za cjepivo, ali dozvoli da je ne želim cjepivo, da želim kisik i slobodu.
vidiš i sam da je medicina postala srž kapitalističke brutalnosti

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3745 u: 26 10 2020, 22:10:10 poslijepodne »
haha gospon iz rijeke szvacam vas  moju placu nedajem za cjepivo zdradtveno izdvajamo svi a mi ga placamo uzasno,,, haha ma nitko vas ne tjera ne bojtese nece vam nitko duzeti slobodu prava ali ako dobijete kovid i u teskom stanju onda se ne bi cjepili i da j u pitanj zivota ismrti  to je poznato odavno,, medicina je zarada mnogi doktori primj mito ,zarada je medicina dobra tu se okrecu bilijuni


Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3747 u: 26 10 2020, 22:15:31 poslijepodne »
haha gospon iz rijeke szvacam vas  moju placu nedajem za cjepivo zdradtveno izdvajamo svi a mi ga placamo uzasno,,, haha ma nitko vas ne tjera ne bojtese nece vam nitko duzeti slobodu prava ali ako dobijete kovid i u teskom stanju onda se ne bi cjepili i da j u pitanj zivota ismrti  to je poznato odavno,, medicina je zarada mnogi doktori primj mito ,zarada je medicina dobra tu se okrecu bilijuni

Ma nije meni problem ni plaćanje zdravstva po principu solidarnosti, da zdravi plaćaju bolesnim ljudima zdravstvo, to je humani sustav, suprotno bi bilo da čovjek kad je bolestan da sebi plaća zdravstvo. Sretan sam kad ne moram koristiti zdravstvo, taman da i duplo platim.

Ponavljam, u emisiji raspravljamo o silovanju ili slobodi izbora.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3748 u: 26 10 2020, 22:17:57 poslijepodne »
znam shvacam vas akli NITKO  ne bi smio plčacat zdrastveno bolest nesmije biti zarada,,,,, to nek placaju bogate koropracije,,, ja ga placat necu  znam shvacam vas potpuno sta vi govorite ali   NIKO vas nece natjerati na cjepivo jer ga odmah nece biti za SVE ali niti cevas tko dok setate natjerat da nosite masku ili ce pucati uvas,,,,,,ali ako udete u banku i ducan onda ako ne nmosite svi druge nose onda  tko stevi reci ce van!!!!!!!!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3749 u: 26 10 2020, 22:19:21 poslijepodne »
bila je anketa da bi 98 posto ljudi u americi  primilo cjepivo ako bibili ulosem stanju i da im je to jedina pomoć ,,bolesta čovjek ima samo 1 zelju odzdraviti, ja ne volim ni da prehladu imam a kamoli gripu ili kovid