Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1042204 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3555 u: 22 09 2020, 10:46:38 prijepodne »
Ne zamaraj se s ovim fašistima. Davno su rekli da će novi fašisti biti neoantifašisti, antifa.
gosponm ja nisam fasista to j teska uvreda fašisti su nestali 1945  antifa je antifašistički pokret koji je pobjedio sile osovine ali vama je idol orban fašist koji zeli dijelove hrvatske

Offline Kita cvijeća

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3556 u: 22 09 2020, 11:02:35 prijepodne »
Nisu to nikakva gospoda. To su likovi koje bi nabolje bilo eksportirati u Kinu.  :sk-n-g:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/kineski-milijarder-kritizirao-predsjednika-zbog-korone-osudjen-na-18-godina-zatvora/2215831.aspx

Samo ni oni ih ne bi htjeli.  :s-lol:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3557 u: 22 09 2020, 11:58:43 prijepodne »
Nisu to nikakva gospoda.
Želiš reć da su to stari prdonje koji nemaju ni prijatelja ni nikoga?  :bl:bl:   :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3558 u: 22 09 2020, 17:12:54 poslijepodne »
Ah bilo kako bilo danas me nasmijala voditeljica kad je pitala Seljaka (sa sela) da zar se osjeća kao žena?  :s-lol: Na mjestu.  pa-g
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3559 u: 22 09 2020, 19:54:37 poslijepodne »
Ne zamaraj se s ovim fašistima. Davno su rekli da će novi fašisti biti neoantifašisti, antifa.

Kad je taj nagon za otkrivanjem, jači od mene  :ne-z:
Pogotovo kad se zbog posla ne mogu javiti u emisiju, a čim otvorim internet vidim prijetnje globalista-sotonista-pedofila, a naši naivci ima vjeruju.

Pitam se samo koju bi aferu trebali napraviti "naši" političari, da ljudi otvore oči, naravno čast izuzecima otvorenih očiju

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3560 u: 22 09 2020, 19:59:22 poslijepodne »
gosponm ja nisam fasista to j teska uvreda fašisti su nestali 1945  antifa je antifašistički pokret koji je pobjedio sile osovine ali vama je idol orban fašist koji zeli dijelove hrvatske
Za tebe ne važi, ali pročitaj malo upise ovih forumaša, osim uvreda nisu ništa konstruktivno napisali, doista su dno

Oni su latentni fašisti  :groh: zato pišu tobže protiv "fašista"

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3561 u: 22 09 2020, 20:19:36 poslijepodne »
Baš si me razočarao Rijeko, žao mi je zbog toga.
Znači to je tvoj nivo, nazivati kolege ovdje fašistima.  :gl:d:
Ti i onaj drugi, baš ste na nivou, akademici...  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3562 u: 22 09 2020, 20:38:51 poslijepodne »
Ti i onaj drugi, baš ste na nivou, akademici...  :s-lol:
Hvala vama forumašima na razumijevanju.  pa-g
Nažalost, moram s ove pozicije doktora primijetiti da takozvani Rijeka ima jako ozbiljne psihičke probleme:gl:d:
Mogao bih čak postaviti i dijagnozu ali ne želim mu nikakve neugodnosti, ali me je izazvao svojim arogantnim istupima na ovaj post.  :sk-n-g:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3563 u: 22 09 2020, 20:48:03 poslijepodne »
Hvala vama forumašima na razumijevanju.  pa-g
Hvala tebi doktore.  :kla:
Hvala pogotovo na stručnom mišljenju, mi ćemo se uzdržati od komentara.   :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3564 u: 22 09 2020, 20:53:20 poslijepodne »
Nažalost, moram s ove pozicije doktora primijetiti da takozvani Rijeka ima jako ozbiljne psihičke probleme:gl:d:
i mi smo sumnjali na ovako nešto. a sad je potvrđeno i sa stručne strane.  :piv:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3565 u: 22 09 2020, 21:55:26 poslijepodne »
dobro  ne moramo se svadati svako ima pravo nasvoje misljenje necu nikofa pozivati da je lud ili da je fašist kao oni na 24 sata indexu jutarnjem,,, ja razumijem da  guster irijeka i onaj iz st tvrde oteorijama zavjere ja njih shvacam sve sta kazu ali nkestvari pretjeruju ali ok to je njihov stav ja vjerovat ncu pijanom šeksu koji je branio šešelja 1986 ili vjerovati hdzu koji je opljackao hrvatsku a narod mu vjeruje to j problem ovaafera s kovačevicem otvara pitanja nitko nije znao a svesu znali,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, znacinisu gusteri z londona bolinjih briga za malom rvackom namjestili ovo nego treba reci MI HRVATI SMO LOPOVI pokrali smo sami sebe nisu srbi svemirci bill gates ali kad treba prosvjedovat to ce umjesto naroda raditi profesori medicinske sestre

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3566 u: 22 09 2020, 22:00:45 poslijepodne »
Za tebe ne važi, ali pročitaj malo upise ovih forumaša, osim uvreda nisu ništa konstruktivno napisali, doista su dno

Oni su latentni fašisti  :groh: zato pišu tobže protiv "fašista"
   nitko nije fašist ovdje  suverenizam je to da   jer ljudi imaju drzavu  1992  ali ljudi idu rat bore se za tu drzavu rade placaju porez a sta drzava daje nama????????? 3 0000 kn plaću i 1 900 kn penziju umirovljenicima   gledajte uemisiji danas jedan kaze da bi trazio opozoiv milanovica a ne trazi opoziv plenkovica hdz nije nista kriv a sve njihovi direktori  svi su znali za sve prave se budale...treba tajnovac vratiti hrv gradanima to je naš novac  novca ima samo ga treba pravilno raspodijelit i banke lupit porezima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3567 u: 22 09 2020, 22:55:13 poslijepodne »
ok ekipa smirimo strasti nek rijeka iguster tako misle jase mogu s njima u nekim stvarima sdlozit ali u nekima ne mogu, ne tre a se svadat ili vrijedat  ,,, nas su opljačkali hdzovci jos ui90ima a tad smo bili u izolaciji suvereni nije bilo unije hdz je stvorio lazne branitelje koji su pucali unogu iglumili lopve ili one koji su isli 1994 u penziju s 40 i danas imau 5 000 kn, stao je hdz uz crkvu i narod placa vatikanske ugovore,, dijaspora uz hdz,,,, imaju dvije penzije..  800 općina uhljebi u javnom sektoru.... ne mozemo reci opljackali su nas  amerikanci ili bil gates,,,,, to je ono šta govorim ali kapitalizam je takav nema tu globalista ili suverenista,,,, novca ima  bernardić je imao dobar socijalni plan za radnike ali  plenkovic je na krilima korone zatrazio izbore 3 7 pazi usrcu sezone i zaslo 37 posto da je bilo u 11 mjesecu hdz bi zgubio izbore,,,, postali su heroji zbog korone potresa  ova afera janaf je šta??????baci kosti da narid glođe  nitko nije odgoivarao za nista ni sanader todoric ni mamic ni rimac ni kutle , bandic nitko oni mogu sve................. o čemu mi imamo da pričamo više kad 30 godina hrv drzava ne funkicionira vazno we bilo vikati iz knina imamo hrvatsku toje bio znak dase krene u pljacku tudman kad je to vikao imamo da ali kakvu,,,, dug vanjski veci nego 1990,, bdp pada nezaposlenost 300 000opet ,place manje... mladi odlaze,, najstarija smo nacija u europi nakon bugarske hrvata ve manje tajko da ce nas 2050 biti mijun ljudi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3568 u: 22 09 2020, 23:01:51 poslijepodne »
Hvala vama forumašima na razumijevanju.  pa-g
Nažalost, moram s ove pozicije doktora primijetiti da takozvani Rijeka ima jako ozbiljne psihičke probleme:gl:d:
Mogao bih čak postaviti i dijagnozu ali ne želim mu nikakve neugodnosti, ali me je izazvao svojim arogantnim istupima na ovaj post.  :sk-n-g:

Samo da nije korona, jer ja sam zbilja imun na kolektivno korona ludilo :par:ty:

Nego ti si novopečinu u mladeži HDZea od kad ga je prisvojio Plenki, Europejac Sanader je još uvjek bio predesni

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3569 u: 22 09 2020, 23:04:53 poslijepodne »
   nitko nije fašist ovdje  suverenizam je to da   jer ljudi imaju drzavu  1992  ali ljudi idu rat bore se za tu drzavu rade placaju porez a sta drzava daje nama????????? 3 0000 kn plaću i 1 900 kn penziju umirovljenicima   gledajte uemisiji danas jedan kaze da bi trazio opozoiv milanovica a ne trazi opoziv plenkovica hdz nije nista kriv a sve njihovi direktori  svi su znali za sve prave se budale...treba tajnovac vratiti hrv gradanima to je naš novac  novca ima samo ga treba pravilno raspodijelit i banke lupit porezima

I sam vidiš da sam tu mogao samo s tobom nešto prodiskutirati, ostali "ljevičari" jednostavno  ne komentiraju ništa, znaju se samo rugati i vrijeđati.

Gušter i ja na ovom forumu pa i kroz emisiju damo neke izjave, ali od HDZ-SDP zombija nema povratne informacije. Sad su jači kad je HDZ utopio u sebe SDPeovce