Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1032774 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3510 u: 12 09 2020, 20:41:36 poslijepodne »
gospon iz rijeke kad je šeks to rekao bio je pijsan ne treba njemu vjerovat sjecamo se i smijesne sbađe s lukom bebicem  hdz je postao stranka masona njih se trebazte bojati a ne stozera,ako ne zelite nmositi maske nemojte isto tako je uratu bilo bombe padaju vi ne bi u skloniste opet vas izbor ,ni ja ne podupirem puno stozer jer mijenjaju pravila ali viris postoji.,jucer je jedan preminuo 59 godiste branitelj bio,,, evo danas i ja temp 37 8 glava,boli me ,pijem lekadol, mozda j kovid niko n zeli bit bolestan zdravlje najvece bogatstvo molim vas kako se ljevicari bore za kapital, pola svijeta jedesnica u europi svedesnica vlada u americi ,trump.jedino ujuznoj americi,maduro,itd,,komunistucka kina je uvela stroge karantene pa opet nista.... nece bitcjepiva još dugo...vi  uvijek ontra sdpa sdp je uveo fiskalizaciju,,neke stvari je trebao bolje ali nije mogao,oslobodili su 50 000 hrv gradanadugovanjadrzavi,,,a sta hdz radi povecava bogatima place nas nabija porezima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3511 u: 12 09 2020, 20:43:58 poslijepodne »
nije stvar u vjerovanju Šeksu, ali ako kaže da Sabor nije vladajuće tijelo nego gremiji iz svijeta,onda to nesmije proći lišo
Kao što  ne smije proći lišo kad Je Milanović rekao da je stožer protuustavan, odnosno njegove odluke ili što već, to su ljudi koji imaju težinu u politici i svaka njihova tvrdnja mora biti javno ispitana.

Glede cjepiva, pa znamo što znači profit, na ovom forumu su uglavnom lijevičari koji se svom silom zalažu za profite krupnog kapitala, kao i komunistička partija kine, međutim, ja kao suverenist, sam da svaki narod bude slobodan, ne da ljudi budu ovisnici o njihovoj hrani i, ljekovima i novcu... zato i postoji država da bi ljudi imali nekakvu zaštitu.
Da je njima stalo do prirodnog imuniteta, oni bi pustili da se ljudi "zaraže" po ljeti, ne da nas taj virus čeka po zimi, pa taman da je i najobičija kihavica.

Dakle elita nas truje pesticidima i sad im kao proradila savjest pa štite naše drage od korone ha ha
truju ns pesticidima oavno pola hrane je otrovano kancoregoneo, pa zasto uvozimo trovnovoce a imanmo svoije dobro pitanje to zna nas tutankamon plenkovic,,, obecaoje  ukidanje općina nista.... bdp pada a puno ljudi ce na ulicu,,,,,ali vazno da je adeze na vlasti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moj narode,naravno na iz solina njemu je vazno samo da mu je hdz na vlasti,,,,,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3512 u: 12 09 2020, 20:54:04 poslijepodne »
Ho ho,  :s-lol: niti mi imamo veze s komunističkom partijom Kine, ali ti si suverenist još manje od toga.
Niti ne znaš što to znači.  :gl:d: To je isto kao kad onaj kreten u Bez pardona se dere i viče Ja govorim istinu a ustvari propagira ustaštvo.  :s-lol:
Objasnio sam, suverenisti su oni koji su da kapitalni subjekti budu u nacionalnom vlasništvu, za razliku od globalista (sad možemo reći i ljevoliberala) da to bude u vlasništvu najbogatijih obitelji.
KPK sam spomenuo kao školski primjer podržavanja novog svjetskog poretka u kojem bi država bila u vlasništvu onih koji bi nam davali sjemene za hranu, tiskali novac (uskoro digitalni) i davali šprice protiv korone

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3513 u: 12 09 2020, 21:16:29 poslijepodne »
Objasnio sam, suverenisti su oni koji su da kapitalni subjekti budu u nacionalnom vlasništvu, za razliku od globalista (sad možemo reći i ljevoliberala) da to bude u vlasništvu najbogatijih obitelji.
KPK sam spomenuo kao školski primjer podržavanja novog svjetskog poretka u kojem bi država bila u vlasništvu onih koji bi nam davali sjemene za hranu, tiskali novac (uskoro digitalni) i davali šprice protiv korone
:plj: :plj: da 200 bogatrih familij to smo vidjeli 90 ih kad je tuđman krao hrvatsku iobogatio todorica gucica kutlu pasalica kosutice suverenmisti su eksremna desnica koja se skriva iza zastave a dobije lijeva ruka desni dzep

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3514 u: 12 09 2020, 21:35:53 poslijepodne »
Rijeka se nada da ako je krajnji desničar pa da će se i njegova porodica naći barem blizu tih 200. Ali ne brini Rijeko, nema za tebe mjesta tu, ti možeš samo drugi put stvarno ići na onaj skup morona u Zagreb.  :s-lol:
suverenisti su oni koji su da kapitalni subjekti budu u nacionalnom vlasništvu
U nacionalnom vlasništvu, to znači onih 200 obitelji da drži. Što je nacionalno vlasništvo? Toga nema više otkad nema druga Tita. Nažalost samo jako ograničen čovjek može vjerovati drugačije.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3515 u: 13 09 2020, 01:09:30 prijepodne »
Ma hrvatski tajkuni su bili prijelazna faza, to je Mesić govorio da postoji društveno vlasništvo i alajbegova slama...

Uspoređujete Hrvatsku u ratu, kad smo tek dobili državu, kad je bila pod teškim pritiskom ljevičara da se svo nacionalno bogatstvo preda STRANIM obiteljima.

Danas je stvar kristalno jasna, stalno postoji pritisak od lijevoliberalnih da se sve što u RH vrijedi preda stranim privatnim tvrtkama.

Ja bi bio najsretniji da je SDP oduzeo to vlasništvom tim 200 obitelji, ali očito se radi o njihovim igračima, ono fifti fifti između HDZ-SDPea.

Tu ne forumu branite SDP ko onaj iz Solina kad brani HDZ, kao da se radi o dvijema različitih stranaka  :s:r:m:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3516 u: 13 09 2020, 10:32:31 prijepodne »
Ma hrvatski tajkuni su bili prijelazna faza, to je Mesić govorio da postoji društveno vlasništvo i alajbegova slama...

Uspoređujete Hrvatsku u ratu, kad smo tek dobili državu, kad je bila pod teškim pritiskom ljevičara da se svo nacionalno bogatstvo preda STRANIM obiteljima.

Danas je stvar kristalno jasna, stalno postoji pritisak od lijevoliberalnih da se sve što u RH vrijedi preda stranim privatnim tvrtkama.

Ja bi bio najsretniji da je SDP oduzeo to vlasništvom tim 200 obitelji, ali očito se radi o njihovim igračima, ono fifti fifti između HDZ-SDPea.

Tu ne forumu branite SDP ko onaj iz Solina kad brani HDZ, kao da se radi o dvijema različitih stranaka  :s:r:m:
nazalost nisu bili prijelazna fazas ve one fabnrike kojesu dagradene 50ih su inistili HDZOVI tajkuni koji su se obogatili preko noci dovoljno je bilo vikat zivioo hdz, da je kojim slucajem bio predjednik budisa gotova veselica to se ne bi desilo imali bi češki mode, ovako tuđman se uzabavljao razom ubosni idopustio privatizavije oni govore dfa je račan privatizirao inu ne to je počelo 1993 kkadsu šarinioc i gregoric prpodavali dionice,, new branim ja sdp ja cu ih prvi kritzirati ali sami znate da racan nije krao hrvatsku nego je od 2000 do 2003 bili najmanji porezi porast placa i počelase graditi autocesta, ionda kad je mrvicu krenulo na bolje dosao sanaderi pbjegao ostavio drzavu na cjedilu 2011 dugovi dosao milanovic i on se morao vracati svesta je ovaj pokrao kad su nahuskali branitelje i kadf im jre MOST pomogao sada opet udaraju nas porezima  NE BRANIMsdp ali TRECIH NEMA a narod je taj koji vjeruje hdzu vise negp sdpu, sdpovci su komunisti a ovo domoljubi,,,, a izbore plenky ne bi dobio dasu bili na jesen ovako je izaslo svega 35 postoljudi,,,,sada ces vidjet kad bdp bude padao ivojska nezaposlenih bude, ali nece bit đure i klemma na ulici ali da jesdp bilo bi 80 000 ljudibranitelja znaci narod oprasta hdzu vise nego sdpu toje problem, to je licemjerno iza hdza stoje crkva branitelj ionilazni ovi lokalni seruifi, dijaspora iz minhena kojase tamo bopgatila govore ja umjesto da a borili se nisu ovdje,,,,opasnoje reci da trebalo dati imovinu ruke 200 bogarih familija pa toj tudman napravioo ukucajte igor tudman pa visdire sta mu unuk radi po bg, sdp nije mogao nista jer oni koji su pokrali drzavu su stavili nove ba tajne racune negdje vani s stranim imenom mesic je odustao 2000 odmah nakonm stasu im pokusali uci utrag, pogledajte kutlu sta je napravio ,,pa ja vas cjenim u emisiji kad govorite i vaseg prijatelja bozu iz st samo mi nije jasnozasto hdz--sdp mozete reci ovo su veci lopovi ovomanji, aliproblem je taj NAROD vjeruje hdzu isve OPRASTA a sdp nikad nece imat 2 mandata nikada evo hdz 3 izbora je dobio zaredom,sdp se nece opraviti prije 2024,,,,ali ako si zasdp komunist si a u hdz je bilo 80 000 komunista i udba ih stvorila ubojica busicasindičić osnovao hdz tu su bilii boiljkovac manolič perkovic mustac jer udba jesrusila jugoslaviju zajedno s tudmanom i miloševicem dogovoreni rat...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3517 u: 13 09 2020, 10:34:50 prijepodne »
u 90ima su bili hns ihsls 15 posto dana 0 posto.. ondase 2011 pojavio laburisti imali 15 posto sada me postoje 2015 most 15 posto sada 4 postro,onda orah 15 posto sada 0 posto, onda domivinski pokret 15 sada 4 pšosto zivo zid 15 posto sada 1 posto, znaci trecih nema niti ih je bilo,narid ce uvik ama bas uvik vjerovar hdzu kojije vladao 22 godine idobio 3 puta 2 mandata,,, i naridce hdzu sve oprostiti, a sdp je tu samo kao vatrogasac gasi vatru nakon pozara i pljacke 8 godina,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3518 u: 13 09 2020, 10:42:19 prijepodne »
gledajte ovoje kapotalizam sama vam rijec kaze kapital tako da smo i tako itako poslusnici velikih toga je bilo jos d turaka ali nesmijemo dozvoliti da na pljackaju tajkuni, nije problem korona nego korumpirano zdrstvo,morate placatr bolnicu a u komunizmu se nije placalo zdravstvo, previse poreza ide udrzavni sef a mi ne znamo gdje ide nas novac place prosjecne su 3 000 kn penzije 1 900kn o tome trebamo govoriti punouhčljeb na drzavnoj sisi iu općinama hdz je to becavao i 2016 i ove godine i oni nece ukinuti  općine u asvako selo seslije milijun kn mjesecno to je nasnovac, u vojski dajemo asta kante padaju s neba u špkolstvo ulazemo a ucitelji djecu ni ucit ne znaju,, policija korumpirana  pravosude,, anarhija...kad ni narod izasao na cestu prosvjedovat zbog toga  ne kovida desile bi se neke promjene

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3519 u: 13 09 2020, 11:54:58 prijepodne »
gledajte ovoje kapotalizam sama vam rijec kaze kapital tako da smo i tako itako poslusnici velikih toga je bilo jos d turaka ali nesmijemo dozvoliti da na pljackaju tajkuni, nije problem korona nego korumpirano zdrstvo,morate placatr bolnicu a u komunizmu se nije placalo zdravstvo, previse poreza ide udrzavni sef a mi ne znamo gdje ide nas novac place prosjecne su 3 000 kn penzije 1 900kn o tome trebamo govoriti punouhčljeb na drzavnoj sisi iu općinama hdz je to becavao i 2016 i ove godine i oni nece ukinuti  općine u asvako selo seslije milijun kn mjesecno to je nasnovac, u vojski dajemo asta kante padaju s neba u špkolstvo ulazemo a ucitelji djecu ni ucit ne znaju,, policija korumpirana  pravosude,, anarhija...kad ni narod izasao na cestu prosvjedovat zbog toga  ne kovida desile bi se neke promjene
Za birače je to bio HDZ kao nekakva državotvorna opcija, sali danas vidimo da je to jedna jedina politika, točno kako je Šeks priznao, svi imaju istu gazdu.
Dovoljno je pogledati onaj film srpski Tesna koža, tamo je dana formula kako gospodarske "privatizirati" ili uništiti kako bi se svim državama oduzela samostalnost.

Dakle stupovi globalizma su da ovisimo o njihovoj hrani, njihovoj energiji, njihovom tiskanju novca i na kraju da nas učine ovisnicima o njihovim špricama, pa to što globalisti rade državama, to dileri rade dici oko srednjih škola...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3520 u: 13 09 2020, 12:17:43 poslijepodne »
Za birače je to bio HDZ kao nekakva državotvorna opcija, sali danas vidimo da je to jedna jedina politika, točno kako je Šeks priznao, svi imaju istu gazdu.
Dovoljno je pogledati onaj film srpski Tesna koža, tamo je dana formula kako gospodarske "privatizirati" ili uništiti kako bi se svim državama oduzela samostalnost.

Dakle stupovi globalizma su da ovisimo o njihovoj hrani, njihovoj energiji, njihovom tiskanju novca i na kraju da nas učine ovisnicima o njihovim špricama, pa to što globalisti rade državama, to dileri rade dici oko srednjih škola...
  seks je gubutnik on moze treljat kjoliko hoce 2011 je 68 posto hrvata glasalo za euu uniju 32 posto protiv dok je 2002 bilo za uniju svega 45 šposto 55 posto protiv, anketa za izlazak iz unije 75 posto ne zeli 35 posto zeli.... vi usvemu vidite teorije zvjere kao david icke..m ja vam pricam stase desavalo kad se hrv drzava stvarala 1991 tko se obogatio privatizacijom zasto to šeks odvjetnik vojislava šešelja ne kaze tko je krao tvornice izasto im se to dopustalo za 1 kn fabriku prodat u ,iliunima maraka tada,,,,,, zaeuro je gotova prica plenkovic tvrdi 2023 uvest cemo euro,,, o njihpovoj hrani uvozimo jer zaraduje drzava na uvozu to je problem korona je otvorila oči moramno imati domace kupovati domace,, puno loseh uvozimo a ti je trziste jer ono odreduje jasam za uvoz kvalitete a n lose hrane i ddrzava zaraduje na tome milijarde,,,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3521 u: 13 09 2020, 13:31:05 poslijepodne »
  seks je gubutnik on moze treljat kjoliko hoce 2011 je 68 posto hrvata glasalo za euu uniju 32 posto protiv dok je 2002 bilo za uniju svega 45 šposto 55 posto protiv, anketa za izlazak iz unije 75 posto ne zeli 35 posto zeli.... vi usvemu vidite teorije zvjere kao david icke..m ja vam pricam stase desavalo kad se hrv drzava stvarala 1991 tko se obogatio privatizacijom zasto to šeks odvjetnik vojislava šešelja ne kaze tko je krao tvornice izasto im se to dopustalo za 1 kn fabriku prodat u ,iliunima maraka tada,,,,,, zaeuro je gotova prica plenkovic tvrdi 2023 uvest cemo euro,,, o njihpovoj hrani uvozimo jer zaraduje drzava na uvozu to je problem korona je otvorila oči moramno imati domace kupovati domace,, puno loseh uvozimo a ti je trziste jer ono odreduje jasam za uvoz kvalitete a n lose hrane i ddrzava zaraduje na tome milijarde,,,

Pa ja to i govorim, svi smo svjedočili pljački i uništavanju, ali je većina bila apolitična (mislim na relativnu većinu), opet je tu bio strah, HDZeovci se bojali komunista, SDPeovci se bojali ustaša, oni koji nešto kuže nisu išli na birališta jer su smatrali da ne mogu ništa.
Ponavljam, Šeks je bitan kao netko ko ima težinu, kao i Milanović kad je izjavio da su stožeraši neustavni, ali narod je taj koji hoće ili neće reagirati.
U Hrvatskoj ne može šroć političar koji vidi pravi problem, nego prolaze oni koji se bave iracionalnim strahovima prema ustašama i komunistima, ljudi se boje viroze, ali se ne boje novog svjetskog poretka u kojem će se sve kontrolirati.

Evo, tu na ovom forumu vidiš upise di neki vide ustaše na ovom skupu u Zagrebu, pa to je potpuno iracionalno.
Ja mogu razumjeti da se neko boji viroze, nakon što nas bombardiraju ovakvom propagandom, ali da ja na skupu vidim napoleonove vojnike je užasna iracionala.

Teorija zavjere je isto tako pojam za naivce, govorimo o hipotezama, dakle racionalna osoba postavlja pitanja tipa:
1. Dali je Virus izmišljen, prirodan ili je stvoren u laboratoriju
2. Ako je prirodan, zašto djeluje po ljeti i ima neke poveznice sa virusom side.
3. Ako je umjetan, tko stoji iza njega i s kojim ciljem, dali su oni koji su stvorili virus to učinili iz ljubavi i brige prema našim starima ili?
4. Da li farmaceutske privatne kompanije rade na zdravlju ljudi ili na skupljanju profita
5. Ja sam otvoreno protiv kapitalizma, ali me soroševi antife smatraju ustašom, a ja to nisam, ja sam protiv kapitalizma, a zašto me smatraju, pa zato što sve lijeve stranke nestanu ili ih financira soroš

6. Da objasnim pojam soroš, to je princip, kao i Hanžeković, političari ih smatraju humanistima, a oni investiraju tako da kupe ministre i ti kupljeni ministri proguraju zakone, npr. da se mi udružimo i pokrenemo proizvodnju nekakvih maski za CO2, mi ne možemo ljude samo tako natjerati da kupuju naše maske, već kupimo ministra nekog, koji će onda donjeti zakon da te maske moraju biti obavezne recimo na cesti i to je to.
Ja neznam ni jedan zakon koji je donesen, a da nije bilo "investitora" za taj zakon, naravno, to nije javno, ali ne može nitko objasniti racionalno zašto je prodan telekom, ina, pliva, uiništen imunološki... osim zbog te megakorupcije, a ljudi kad vide takve stvari, stave si maskice i obožavaju svoje krvnike

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3522 u: 13 09 2020, 22:43:25 poslijepodne »
 :mu:s:s:hdzovci su narod plasil ovako ne glasajte zasdp to su komunjare glasajte za nas i ondasu crkva branitelji dijaspora bili za hdz mogli su stasu htjeli,, sdpovci su protiv lopovluka hdzovskog evo sanaderu se sudi jos polasanadeove vlade su bili u zatvoru,pola plenkoviceve vlade su bili optuzeni,,,hdz je rekorder po tom pitanju..šeks je meni nebitan pozant je po lokanju.. zivda nesutavni jer su godinu dana drzali šator na cesti i cim je milanovic otisao nestali su ali kad je hdz uveo istanbulsku ili ono uvukovaru cirilicu nij ih bilo na cesti,ili todoric afera,,,,novu svj poredak su 5 ljudimerkel  trump putin, johnson boris i lukasenko,,,orban koji zeli hrvatsku  osvojiti,,, gledajte ja vidim dase vijorila zastava iz 1941 to nije ova hrvatska zamisli da je netko došao s jugoslavenskom zastavom bilo bikomunjare,,,,napoleonovi vojnici su gradili po dalmaciji skole a ustase su prodavaledalmaciju 1941

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 484
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3523 u: 13 09 2020, 22:49:51 poslijepodne »
virus je umjetan cia i trump su u to umijesani,,,jer mi je čudno da je počeo u kini,, trumo rezi na kinu dugo ali se prearacunao,,, cijeli svijet sada je zarazen
2-nijedan virus ne noze trajai 10mjeseci i pogotovo na plus 38 gripa ubije u hrv godusnje oko 100nijak ljudi a zarazi se 40 000 a ovo je previse,,,sami su krivi nek ne rae pireves 400 uzvanika virusse ne širi vani brzo nego unutra u zatvorenom prostoru,,,iza toigastoji CIA i trump,. sorois je desnicar on nema veze s zivotom...on je financirao hdz 90ih,,,ljevica je jaka u j amaerici,,,nisu problem soris ili ljuevica problem zasto je kapitalizam okrutan pročitajte chomsky sta kaze da ce se ovakav kapitaliza urušiti sam od sebe,,, i nmarx je biou pravu ako srednja klasa nestane adio,,,,da dobro ste rekli zasto je nestao  imuniološki jer je sanaderova vlada 2008 ga unistila i zaradili milijune,,,ina je 1993 prodana madarima,,,nek hdz vlada jos dugo,,,,, sdp trenutno nije ljevica niti je ima u hrv jedinomi se svida dalija oreskovic koja je stroga i zestoka,,,,ali plenković ce dugo još vladati.................................jer je premazan svim astima nije radikalan zna sta radi posudi od unije novce ,itd itd

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3524 u: 14 09 2020, 20:35:32 poslijepodne »
danas je bio dan odmora od emisije ali sigurno ih ima što su razbijali po kući od bijesa.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.