Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018799 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3525 u: 16 09 2020, 18:50:35 poslijepodne »
Dragi Kavopijo, vidiš da je izostanak emisije onaj dan dotukao i naše Forumaše, izgleda da ne mogu to preboliti, taj gubitak.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3526 u: 16 09 2020, 20:19:27 poslijepodne »
nikome nije lako.  :gl:d: bio je to nanajavljeni šok u ponedjeljak.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3527 u: 18 09 2020, 18:46:45 poslijepodne »
to petljanje ubosnu kao u90ima ne reazumin potez milsanovica s dodigom bosna treba biti jedana drzava  i mati predsjednika koj ce raditi za sve isto asli oni ne zele ako necete europska unija ce vas dovest u red,,, 3 divkje nacije pa oitito bi m rekao pomazite jedni drugima,,, ali ne bg hrani republiku sprsku ako se odvijepi bit ce rat bosnjaci su vecina u bosni ne trpe naredne hdz bih hdz 1990 hrani hrvatska godisnje odlazi 70 milijunakn,sta mi mamo s njima ima i hrvta uaustraliji pa ocemo  li i njima dati novce, nemamoi mi sta s bosnom imamo mi i svojibg problema :z:z:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3528 u: 18 09 2020, 19:15:49 poslijepodne »
jadan Seljak skoro se je ugušio od smjeha danas  :s-lol: od velike radosti što mu Škurla voditelj pa će mu pustit da govori šta ga je volja. he he  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3529 u: 18 09 2020, 20:20:17 poslijepodne »
Taj Škurla nije drugo do telac:gl:d:  Možda ponekad djeluje drugačije ali onda kao danas u emisiji prekida jednog sličnog idiota kada nešto govori protiv republike BiH. Ali taj isti bolesnik (nema lijeka takvima) je neposredno prije toga govorio kako je glavni grad NDH trebala biti Banjaluka a ne Zagreb, kao 'naša država' trebala je biti u širim granicama a nismo eto uspjeli.  :sk-n-g:
A Škurla ga gleda bez riječi – ko tele. I nije drugo. Malo toga on kuži.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3530 u: 18 09 2020, 20:35:48 poslijepodne »
Taj Škurla nije drugo do telac:gl:d:  Možda ponekad djeluje drugačije ali onda kao danas u emisiji prekida jednog sličnog idiota kada nešto govori protiv republike BiH. Ali taj isti bolesnik (nema lijeka takvima) je neposredno prije toga govorio kako je glavni grad NDH trebala biti Banjaluka a ne Zagreb, kao 'naša država' trebala je biti u širim granicama a nismo eto uspjeli.  :sk-n-g:
A Škurla ga gleda bez riječi – ko tele. I nije drugo. Malo toga on kuži.  :s-lol:
on misli da je veci hrvat ako urliče za dom ipoziva na pavelića koji je prodao dalmaciju a cujes on dosao iz bosne utucepi da nam soli pamet....

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3531 u: 18 09 2020, 21:22:22 poslijepodne »
Taj Škurla nije drugo do telac.
On je samo jednako kao i cijela ekipa s te televizije samo bolestan i jadan desničar.  :sk-n-g:
Ali vidjet ćemo dokle će. Može se i takvima stati na kraj. 
 :sl:k:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3532 u: 18 09 2020, 22:24:12 poslijepodne »
Dobro da se je Max pojavio.  ziv
Baš sam se mislio da njega samo koronavirus može udaljiti od našeg foruma.    :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3533 u: 19 09 2020, 11:06:06 prijepodne »
muzicaru koji pije tako je vise se bojim hdz virusa :pu:hi:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3534 u: 19 09 2020, 11:10:15 prijepodne »
hdz super obecavanja bdp pada nezaposlenost veca teska jesen stize nezaposlenost u povecanju zasto sada plenki moon ne kaze situacija je losa sada ce se zaduziti,, gdje jwe novac od europske unije 200 milijuna eura,, gjde ce to otici? ona hdzovac optuzen za afere i onaj iz sdpa isto pogledajte kolimi su teski 25 000 kn mjesecmo placud togasu mogli dati pola radnicima i umirovljenicima,.zasto plenkovic ne poveca placu kuharoma konobarima a one koji maju placu 7 000 kn povecao za 2 000 kn zalosno

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3535 u: 19 09 2020, 12:05:05 poslijepodne »
virus je umjetan cia i trump su u to umijesani,,,jer mi je čudno da je počeo u kini,, trumo rezi na kinu dugo ali se prearacunao,,, cijeli svijet sada je zarazen
2-nijedan virus ne noze trajai 10mjeseci i pogotovo na plus 38 gripa ubije u hrv godusnje oko 100nijak ljudi a zarazi se 40 000 a ovo je previse,,,sami su krivi nek ne rae pireves 400 uzvanika virusse ne širi vani brzo nego unutra u zatvorenom prostoru,,,iza toigastoji CIA i trump,. sorois je desnicar on nema veze s zivotom...on je financirao hdz 90ih,,,ljevica je jaka u j amaerici,,,nisu problem soris ili ljuevica problem zasto je kapitalizam okrutan pročitajte chomsky sta kaze da ce se ovakav kapitaliza urušiti sam od sebe,,, i nmarx je biou pravu ako srednja klasa nestane adio,,,,da dobro ste rekli zasto je nestao  imuniološki jer je sanaderova vlada 2008 ga unistila i zaradili milijune,,,ina je 1993 prodana madarima,,,nek hdz vlada jos dugo,,,,, sdp trenutno nije ljevica niti je ima u hrv jedinomi se svida dalija oreskovic koja je stroga i zestoka,,,,ali plenković ce dugo još vladati.................................jer je premazan svim astima nije radikalan zna sta radi posudi od unije novce ,itd itd

Tramp je jedini mogući pozitivac, ponavljam, mogući, ali siguran sam da je Hilarica pobjedila u kombinaciji sa firericom i makaronom oliti paštašutom iz francuske imali bi još goru situaciju.

Forumaš Max, bez obzira što se ne slažemo, ali je korektan, možemo diskutirati. Ostali forumaši (čast još nekima koji se možda rijeđe pojavljuju) samo vrijeđaju ljude koji razmišljaju drugačije, odnosno one koji razmišljaju.

Za situaciju u Hrvatskoj nisu krivi političari, nisu krivi ni oni koji su podkapacitirani pa glasuju za provjerene lopine, ali krivi su oni koji grčevito izruguju sve one koji bi htjeli nešto bolje za ovu državu.

Nikad mi nije bilo jasno, kako netko može biti tu na forumu da bi se samo izrugavao, zar nemaju potrebu reći nešto što je ljudsko, nešto humoano, pa i diskutirati o nekim temama? Ili je kod podrugljivaca mogućnost diskutiranja van njihovoge intelektualnog kapaciteta.

Još jednom, svaka čast Maxu, ali mnogi koji su tu, vjerno prate emisiju na tv, ali bez ikakvog intelektualnog kapaciteta.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3536 u: 19 09 2020, 13:14:28 poslijepodne »
mnogi koji su tu, vjerno prate emisiju na tv, ali bez ikakvog intelektualnog kapaciteta.
Evo na sad smo mi svi drugi s foruma potkapacitirani? Osobno sam se suzdržavao bilo što reći loše o bilo kome, možda ti je zasmetalo ovo gore?  :-)
Taj Škurla nije drugo do telac:gl:d: 
Jer, vi ste iz istog jata, isti moroni:s-lol:
Dragi Rijeka, uvijek je od onoga što se govori bitnije je tko govori. A tko za nas to govori? Dosta te je slušati u emisiji što trabunjaš. Za tebe je Zemlja ravna ploča.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3537 u: 19 09 2020, 17:14:04 poslijepodne »
Evo na sad smo mi svi drugi s foruma potkapacitirani? Osobno sam se suzdržavao bilo što reći loše o bilo kome, možda ti je zasmetalo ovo gore?  :-)Jer, vi ste iz istog jata, isti moroni:s-lol:
Dragi Rijeka, uvijek je od onoga što se govori bitnije je tko govori. A tko za nas to govori? Dosta te je slušati u emisiji što trabunjaš. Za tebe je Zemlja ravna ploča.  :s-lol:

Osobno vjerujem u zamlju kao kuglu jer znam što je koriolisova sila i znam što je žiroskopski efekt.
Ali vjerujem, da mnogi kuglaši nemaju ni jedan argument za svoju tezu, osim podrugljivosti i to da se kod broda najprije vidi dimnjak, imao sam priliku gledati brod na pučini, nikakav dimnjak se ne vidi prije trupa.
Mađutim, čisto percepcijski, zemlja je ravna, jer joj je radijus dovoljno veliki da možemo koristiti pojam vodoravno.

Komentirao sam to, da neki ljudi prate nešto, a nemaju potrebe sudjelovati, nemaju potrebe dati svoje mišljenje o stvarima koje se događaju, očito treba čuvati svoje privilegije, bili "ljevičar" i dati glas Plenkiju.

Pitanje za svih, da li će ljudi-gušteri pooštriti mjere nakon istospolnih parada?
Ispričavam se na pojmu gušteri, ajmo po naški, neformalne grupe gremija kako bi rekli HDZeovci

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3538 u: 19 09 2020, 19:37:07 poslijepodne »
Tramp je jedini mogući pozitivac, ponavljam, mogući, ali siguran sam da je Hilarica pobjedila u kombinaciji sa firericom i makaronom oliti paštašutom iz francuske imali bi još goru situaciju.

Forumaš Max, bez obzira što se ne slažemo, ali je korektan, možemo diskutirati. Ostali forumaši (čast još nekima koji se možda rijeđe pojavljuju) samo vrijeđaju ljude koji razmišljaju drugačije, odnosno one koji razmišljaju.

Za situaciju u Hrvatskoj nisu krivi političari, nisu krivi ni oni koji su podkapacitirani pa glasuju za provjerene lopine, ali krivi su oni koji grčevito izruguju sve one koji bi htjeli nešto bolje za ovu državu.

Nikad mi nije bilo jasno, kako netko može biti tu na forumu da bi se samo izrugavao, zar nemaju potrebu reći nešto što je ljudsko, nešto humoano, pa i diskutirati o nekim temama? Ili je kod podrugljivaca mogućnost diskutiranja van njihovoge intelektualnog kapaciteta.

Još jednom, svaka čast Maxu, ali mnogi koji su tu, vjerno prate emisiju na tv, ali bez ikakvog intelektualnog kapaciteta.
ma gospon za rijeke slazem se ja s vama ali borba protiv establism,enta je kapitalizam znaci sta je trziste vece diktora se takav tempo zasto hrv forsira od 1992 uvoz a ne izvor jer zaraduje a dobije smece i onda ljudi dobvaju rak otrovana hrana a prodaje skupo a diobije jeftino to su sve igre koropracija i kapitalizma trziste je domace propada, sta se tice trumpa on je dobio hilari ok nije nikog napao ali stalno prijeti kini  sada trenutno je 13 milijunaamera nez posla zbog korona nezaposlenost busha je bila 20 posto sada je 25 posto trumpa napadaju svi i sam je proznao da je pogrijesio zbog korone,, puni ljudi se razboljelo i umrlo. i gospodarstvo u gubitku da je 2016 bio sanders ne bi trump pobjedio ali repoublikanci su imali 2 pametna cxivjeka ted cruiz iz texasa i mit romney ali i oni su samo rekli da nece glaasat za trumpa,,,,, meni se čini da je cia i trump umijesani s koronom virus je počeo u kini ali nitko nije znao da ce se brzo prosirit po svijetu,,, a sta se tice plenkovic evo sta radi stiti korupciju kaze nek instiutucije rade svoj posao a placu imaju ovi sta su hiceni 25 000 kn zamisli, ida se od toga oduzelo 10 000 kn bilo bi tama za place ipenzije,znaci drzavni aparat su 1 općine lokalni serifi,2 tajkuni, 3 sefovi ovakvi tajkuni, znaci novca ima ali ne ide svima,,, narod oprasta hdzu sve i vi to dobro znate rijeka hdz dobije 3 izbora zaredom on napravi nstabulsku bilo sta uhiti locirati sporuciti i narod im oprasta onda onaj iz solina aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moj plenmkoviccc a on sam ima 1 900 kn penzije vazno da je hdz na vlasti jer su nas oni oslobodili i bili tu za nas 1991,, pa to je taj problem hrvatske sta narod vjeruje hdzu sve i za njih stoje svi tajkuni oni koji su isli rano u penzije ili vojni profiteri,,, ili postoje posteni branitelji koj nemaju ni lipe a onikoji se nisu borili ili glume imaju vece place puno tog škripi,, pdv treba biti 10 posto,,,a on je 25 posto, najskuplja smo drzava ueuropi s malom plaćom.i to plenky moon ne zeli smanjiti, zato jee hdz je njima potreban evo i hrvati koji su radili 35 god u njemacko ok imaju 1 000 ezura penzije ali moraju dobiti pazi ovo 5 000 kn hrv penzije to je sve skupa 13 000 kn, znaci zasto penzioneri uhrvatskoj  koji su radili 30 godina imaju 1 900 kn a ne recimo 3 300 kn a place bi tebale bit i do 10 000 kn o 7 ooo kn do 10 00 kn, nek smanji pdv,, pdv je 1998 bio 5 posto onda za vrijem racana 10 posto onda sanader i kosorica u 8 godina skočio na 20 posto, milanovic 23 posto i onda plemkovic povecao 2 posto sada je 25 posto pdv,,,,, koliko drzava zaradi,, to samo ni znaju, evo cime se ljudi bave izadu na cesti zbog kovida pobacaja i aviona koji padaju s neba sve  je to0 k, ali kad treba izaci na ulici i traziti promjene e onda....................................................................................... :!-:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3539 u: 19 09 2020, 22:41:32 poslijepodne »
Pitanje za svih, da li će ljudi-gušteri pooštriti mjere nakon istospolnih parada?
Evo ga evo ga, zagrijava se za ponedjeljak kad će napasti ako mu dopusti voditelj napasti će povorku lgbt osoba u Zagrebu.  :gl:d:
Smeta mu to jer on je desničar.  :s-lol: Smeta mu jer je latentni homosexualac.  :s-lol: Smeta mu jer.. nije mu lako živjeti u tom tijelu.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.