Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019399 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1155 u: 11 04 2018, 18:00:20 poslijepodne »
Bogu hvala živimo u demokrcija i potpuno mi je svjedeno da li će netko u Čavoglave ili u Kumrovec... ali kad jedan Bauk, koji ništa nije napravio za socijaldemokracijau priča o ustašama.

Daj mi jedan zakon koji je donio SDP u korist radnika ili penzića?

nije sve isto ako je vama uredu slaviti za dopm spremni onda ok zasto spominjete bauka?on nije na vlasti 3 godine sad su domoljubi rodoljubi  nije ni mogao sdp niđta napraviti ali je bar doveo bdp u plus 2015 kako tako ali šta je sanader uradio nego uništio drzavu trećih nema niti ce biti na vlasti bolje sdp nego hdz

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1156 u: 11 04 2018, 18:01:43 poslijepodne »
Razlika između HDZ i SDP je jednaka razlici među zadrtim pristalicama jednih ili drugih. Nema je. Hdz i sdp su sluge okupatora. Kvislinzi.  Isti takvi su i oni koji ih dovode na vlast. Sorry. Nema oprosta. Nema, nismo znali. Treba suditi ne samo hdz-u i sdp-u nego i svim onim koji su ih doveli i dovodili na vlast.
ne u krivu ste narod viđše vjeruje hdz i da ih opljačka opa tko je 90i uvero privatizacuiju nego tuđman i hdz  tko je doveo dug od 300 milijardi eura 2011 nego hdz isanader ,,ali hdz kad je na vlasti nema štrajkova znači bolje da je hdz na vlasti

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1157 u: 11 04 2018, 18:02:51 poslijepodne »
danas svetica radila show opet pa njoj je crkva sve pa crkva mora biti odvojena od drzave i politike nekkritizira ali nema se šta miješat pogledajte skandal koji su zataškali usplitu fratri, nek počnu od sebe onda prozivat druge ne plaćaju poreze :s:u:z:

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1158 u: 11 04 2018, 18:48:19 poslijepodne »
danas svetica radila show opet pa njoj je crkva sve
dobro si me sjetio Maxe.  pa-g Crkva je narod (to je posebno naopako) crkva to smo svi mi. reče Svetica i ostane živa i dalje u emisiji.  :s-lol:
To da je ona crkva - pokazuje na kojem je nivou.  :s:r:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1159 u: 11 04 2018, 19:16:11 poslijepodne »
dobro si me sjetio Maxe.  pa-g Crkva je narod (to je posebno naopako) crkva to smo svi mi. reče Svetica i ostane živa i dalje u emisiji.  :s-lol:
To da je ona crkva - pokazuje na kojem je nivou.  :s:r:
:ch:ps: ma necu ništa komentirat nitko n smije kritzirat hdz icrkvu jer ke odmah komunjara srbin itd.. kazu hdz --sdp a zasto nda nema strajkanja šatoraša severa ribića itd sve mirno hahaha a da je sdp na vlasti ja mislim da bi bio vojni udar i-dr

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1160 u: 11 04 2018, 22:14:35 poslijepodne »
nije sve isto ako je vama uredu slaviti za dopm spremni onda ok zasto spominjete bauka?on nije na vlasti 3 godine sad su domoljubi rodoljubi  nije ni mogao sdp niđta napraviti ali je bar doveo bdp u plus 2015 kako tako ali šta je sanader uradio nego uništio drzavu trećih nema niti ce biti na vlasti bolje sdp nego hdz

Pa Bauk je bio na vlasti, pohvalio se Pernaru da j pomogao mijenjati Ustav HDZeu radi ulaska u EU.

Ne sjećam se niti jednog zakona po kojem bi trebali pamtiti SDPeovu vladu, ja ju pamtim po silnim deložacijama.

Bio bi jako sretan, da kad već nemamo neku dobru desnicu, da bar imamo dobru ljevicu, ali nemamo, ŽZ jedini koji nešto obećava.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1161 u: 11 04 2018, 22:21:31 poslijepodne »
ne u krivu ste narod viđše vjeruje hdz i da ih opljačka opa tko je 90i uvero privatizacuiju nego tuđman i hdz  tko je doveo dug od 300 milijardi eura 2011 nego hdz isanader ,,ali hdz kad je na vlasti nema štrajkova znači bolje da je hdz na vlasti

Ja osobno do 2000. smatram da je i bilo nešto domoljublja u HDZeu, kao i nekakve časti u SDPeu, ali od 2000. su obe stranke postale otvoreno globalistički.

2000. je HDZ i izgubio zbog privatizacija, ali SDP nije iskoristio šansu da se pokaže kao nacionalna stranka ili stranka koja će raditi u interesu vlastite nacije, već su se okomili na bankarski sektor, sve prepustili strancima, Sanadera neću niti komentirati, Plenkivća isto ne, ne smatram ih ni d od domoljublja.

A Bauk nema što ponuditi, može samo loviti ustaše.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1162 u: 11 04 2018, 23:41:19 poslijepodne »
Pa Bauk je bio na vlasti, pohvalio se Pernaru da j pomogao mijenjati Ustav HDZeu radi ulaska u EU.

Ne sjećam se niti jednog zakona po kojem bi trebali pamtiti SDPeovu vladu, ja ju pamtim po silnim deložacijama.

Bio bi jako sretan, da kad već nemamo neku dobru desnicu, da bar imamo dobru ljevicu, ali nemamo, ŽZ jedini koji nešto obećava.
ali zašto stalno spominjete bauka šta je on bio premijer?????deložacije su bile zbog sanaderoivih zakona jer su se mnogi zadužili kod rohatinskog i on je dao idite na švicarce ljudi se zadužili izgubili posao ,sjetite se jedinog štrajka u proljece 2011 protiv hdza to je jedini štrajk trajao 2 dana,sdp je uveo fiskalizaciju ja im zamjeram samo šta nisu ukinuli općine to su ustalom i obecali ali nisu,,idemo dalje oni su 40,000 ljudi otpisali dug,sjetite se milanovićev pomoći nakon poplave, ali europsku uniju smo ušli s 63 posto jer su mnogi mislili da ce bit bolje ali mladi odlaze od 2009 sve više iviše tako da ce ovo ostati zemlja starijih ljudi,,,,  banke imaju novca ali one s prodane austrijancimsa još 90ih za vrijeme valentića

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1163 u: 11 04 2018, 23:46:06 poslijepodne »
Ja osobno do 2000. smatram da je i bilo nešto domoljublja u HDZeu, kao i nekakve časti u SDPeu, ali od 2000. su obe stranke postale otvoreno globalistički.

2000. je HDZ i izgubio zbog privatizacija, ali SDP nije iskoristio šansu da se pokaže kao nacionalna stranka ili stranka koja će raditi u interesu vlastite nacije, već su se okomili na bankarski sektor, sve prepustili strancima, Sanadera neću niti komentirati, Plenkivća isto ne, ne smatram ih ni d od domoljublja.

A Bauk nema što ponuditi, može samo loviti ustaše.
nemojte vjerovat živom zidu puno ni na vlast nece s 13 posto moraju i mati 35 posto recimo ali oni da dođu na vlast ili most ništa ne bi bilo bolje  hdz je desničarski bio 90 je li to domoljublje prodat firme z 1 kn?kutli?2000 račan je došao na vlast inije našao ni lipe on nije mogao krast shvacate racanovw vlada je bila najbolja ta mene,a i boila su jeftinija vremena danas skupo nda je bila i manja nezaposlenost  počela se gradit autocesta turisti masovno i onda  dolazi sanader i on je okrenuo se protiv ivić pašalića to je ok modernizirao je ratoborni hdz  i onda je htio uniju šli smo ali on je donio recesiju pogledajte koliko afera je imao dr ivo sanader i opet je izasao nevin ali sdp nije prodao banke 2000 nego 1992 kad je socijalizam unoći postao kapitalizam na rvacki nacin feral tribune je ja sam bio tada ten ager iznam da je natpis bio ovakav  GODINE KOJE SU POJELI SKAKAVCI tuđman ukinio feral tribune par mjeseci

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1164 u: 11 04 2018, 23:48:33 poslijepodne »
Ja osobno do 2000. smatram da je i bilo nešto domoljublja u HDZeu, kao i nekakve časti u SDPeu, ali od 2000. su obe stranke postale otvoreno globalistički.

2000. je HDZ i izgubio zbog privatizacija, ali SDP nije iskoristio šansu da se pokaže kao nacionalna stranka ili stranka koja će raditi u interesu vlastite nacije, već su se okomili na bankarski sektor, sve prepustili strancima, Sanadera neću niti komentirati, Plenkivća isto ne, ne smatram ih ni d od domoljublja.

A Bauk nema što ponuditi, može samo loviti ustaše.
ali vidite u pravu ste kad jazete loviti ustaše oni četnici su problem balkana jersu nacionalisti išire mržnju pogledajte samo povike nastafionima za dom plenković je protiv jedan dan a drugi nije ćim je hdz na vlasti zapamtite odmah počnu 3 stvari crkva domoljublje domovinski rat i hrvati u bih,,,hdz se mora promijeniti do daske ok nek budu desničari ali neka n udaraju sirotinju evo pogledajte zdrastvo u rasulu šta radi kujunđić platimo 10 kn pregled doktoru a da ne govorim o ostalim konzervstivnim zakonima

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1165 u: 11 04 2018, 23:54:49 poslijepodne »
ali u emisiji je 2014 2015 bilo ovako sdp se zadužio za 300 milijardi a onda milanović komunjare josipović ovo ono goli otok i kad je došao hdz svi su plenkovića uzdizali u nenesa i evo sada pljuju ga svisad postoje 2 hdza onaj karamarkov jer je on htio lustraciju haha i ovaj europski koji ce udarat poreze,,,,, hdz i sdpsu kapitalističke stranke socijalizma nema ali bolje da vlada sdp treći nece nikada vladat  most je imao šansu ali nije mogao s hdzom niti ce s ikim,,zivi zid uzmite ovo da je sinčić premijer ili pernar šta bi oni uradili???oni to govore sada tako jer su upoprbi oni vole biti oporba ai nitko ne moze hrvatsku spasiti mladi odlaze ne zato šta su dezerteri kao šta košić kaže nego zato šta possao nije dobro plaćen nece nitko da radi za 3,00kn kad može vani  triputa više,znači trebdoći netko ireci trebamo imati hrvatsku banku i amen i da narod ima,3000 penziju ,7000,do 9 ooo kn plaću ali taj film nećemo gledat nikada

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1166 u: 12 04 2018, 00:26:44 prijepodne »
dobro si me sjetio Maxe.  pa-g Crkva je narod (to je posebno naopako) crkva to smo svi mi. reče Svetica i ostane živa i dalje u emisiji.  :s-lol:
To da je ona crkva - pokazuje na kojem je nivou.  :s:r:
Baš to. Biser za biserom  s-r14
Te svoje propovijedi nek rađe ostavi za neku misu, a ne za eter. Al kako se ona to uživi u svoj govor to je nevjerovatno

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1167 u: 12 04 2018, 14:35:24 poslijepodne »
ali u emisiji je 2014 2015 bilo ovako sdp se zadužio za 300 milijardi a onda milanović komunjare josipović ovo ono goli otok i kad je došao hdz svi su plenkovića uzdizali u nenesa i evo sada pljuju ga svisad postoje 2 hdza onaj karamarkov jer je on htio lustraciju haha i ovaj europski koji ce udarat poreze,,,,, hdz i sdpsu kapitalističke stranke socijalizma nema ali bolje da vlada sdp treći nece nikada vladat  most je imao šansu ali nije mogao s hdzom niti ce s ikim,,zivi zid uzmite ovo da je sinčić premijer ili pernar šta bi oni uradili???oni to govore sada tako jer su upoprbi oni vole biti oporba ai nitko ne moze hrvatsku spasiti mladi odlaze ne zato šta su dezerteri kao šta košić kaže nego zato šta possao nije dobro plaćen nece nitko da radi za 3,00kn kad može vani  triputa više,znači trebdoći netko ireci trebamo imati hrvatsku banku i amen i da narod ima,3000 penziju ,7000,do 9 ooo kn plaću ali taj film nećemo gledat nikada

Ja opet pitam, koji zakon sje SDP donio, a da je u duhu socijaldemokracija, oliti radništva oliti penzića? Jedan barem zakon.

Glede HDZ i SDP stavljam ih u isti koš, Sanadera i Plenkoija ne mogu smislit, tipični birokrati, Bauka naglašavam jer je on šef kluba SDPea, a više puta se javio braniti globalistički koncept HDZea.

Rekao sam da je u HDZeu bilo domoljublja, ali bojim se da je to sad prekrila mahovina i zastava, od 2000. to je stranka koja ne krije, koja nema niti smokvin list domoljublja.

Ne branim nikakvu privatizaciju, ja sam za državno vlasništvo, a to znači da moramo imati i nekakvu državu. Jesam i za kapitalizam, ali samo što netko sam zarad i stvori, a ne za kapitalizam u kojem se od države otima za jednu kunu.


Dakle, sve ono loše što je bilo do 2000., a bilo je, privatizacija je za mene bila pljačka i očekivao sam barem minimum mudrosti od SDPea, nažalost, dokazali su da iza HDZea i SDPea stoje iste gazde.

A Pernar, pa koliko god on imao snage, vjerujem mu puno više nego onim zastupnicima koji su glasovali za GMO.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1168 u: 12 04 2018, 14:56:01 poslijepodne »
Pernar je "bog". On nije izdajnik za razliku od hdz-a i sdp-a.

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1169 u: 12 04 2018, 18:02:32 poslijepodne »
Pernar je super.  pa-g nekako mi je i sexy.  s-k
Pa tko ne zna Tamaru?