Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018934 vremena)

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1125 u: 08 04 2018, 16:21:01 poslijepodne »
Ovrhe nisu bezazlene. Dug od miljardu kuna nakvasao je na 50 milijardi. Gušteri su oteli što su mogli. Sad su ostali NENAPLATIVI DUGOVI. No tu nije kraj. Najveće veselje tek dolazi. Plenki će platiti taj nenaplativi dug gušterima osloobađanjem od poreza. Sve firme  koje nešto rade su gušterske. Gušterski hoteli i poduzeća neće plaćati porez nego će "oprostiti" nenaplativi mrtvi dug. Taj nenaplaćeni porez će platiti sitnozubi. Uz , naravnoo, novo zaduživanje kod guštera.  Zar nije genijalno da nije zločin?

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1126 u: 08 04 2018, 18:48:04 poslijepodne »
Ovrhe nisu bezazlene. Dug od miljardu kuna nakvasao je na 50 milijardi. Gušteri su oteli što su mogli. Sad su ostali NENAPLATIVI DUGOVI. No tu nije kraj. Najveće veselje tek dolazi. Plenki će platiti taj nenaplativi dug gušterima osloobađanjem od poreza. Sve firme  koje nešto rade su gušterske. Gušterski hoteli i poduzeća neće plaćati porez nego će "oprostiti" nenaplativi mrtvi dug. Taj nenaplaćeni porez će platiti sitnozubi. Uz , naravnoo, novo zaduživanje kod guštera.  Zar nije genijalno da nije zločin?

Jel ima čovječanstvo kakve šanse oduprijet se tim gušterima?

Kad kažemo masoni, luminati, trilaterala, bilderberg grupa... jel to to ili je o tek vidljivi ili poluvidljivi dio guštera?

Napominjem da većina naših političara dolazi iz tih organiacija; NATO, MMF, EU, Trilaterala, a uvjeren sam de se misle i vratiti tamo ,ali na još bolje pozicije.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1127 u: 08 04 2018, 19:41:34 poslijepodne »
hdtz --sdp no way sdp se nikad nece usdruziti s konzervativnim hdzom most je bio 2 puta i rastava brza jwe bila zamisli sdp s hdzom ne bi 2 sata i sam stozer sdpa zna da bi izgubili puno glasova i bili bi 9 posto,sdp ili hdz ce uvijek pobjedivat uglavnom hduz koji ce 8 godina razvalit ustašku đamarhiju hrvatistan i onda doć sdp i sve se deja vu vrti,,, konzervativni zakoni nek kazu oni koji misle da jwe hdz--sdp nek pogledaju film je li moglo drugačije mislim da jesutra, racan nije sudjelovao u pretvorbi nego tuđman valentić šarinić,i ekipa škegro, koji stranci pokrali hrvatsku drzava ima novca samo ne ide narodu............milanović ovo ono a šta radi lenković još gore milanović je 2014 oprostio40,000 ljudi dugove bez lipe nisu platili ništabili su duzni drzavi, ali nitko nece iči za decentralizacijom,ukiodanje općina smanjenje pdva povecanje plaća TAJ FILM ZABORAVITE ovo je kapitalizam..ali nek gledaju kako im paradira keleminec s crnokošuljašima,,,hdz je uništio drzavu svi su šutjeli i šta sada hoćete?hdz ce dobioti glasove opet  a sdp ne može na vlast s 19 posto, zivi zid imost nece nikad na vlast

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1128 u: 08 04 2018, 19:56:30 poslijepodne »
pokušavali su pronaći imena ljudih na stranim bankama  ali bila su lazna imena tako da ih se nece nikad pronaći :amn:to se radilo dok su se ovi ratovali oni su znali šta rade prodali firme za 1 kn a di su sada ovi bili šta viču i trazu promjene  nisu radili poljski ili češki model nego rvacki evo vam nece biti bolje za 100 godina ali bolje sdp nego hdz .. znase šta su radili 1999 kad su vidjeli da ne mogu pobijedit na izborima dovekli sedlara da snimi četverored :par:ty:kako bi ispali opet kao žrtve sanader 200 na splitskoj rivi s čondićem rušimo komnujare hahs 2005 uhititi locirati isporučiti 2009 hvala nasuradnji ,,nitko ništa pa kako je narod glup to je nevjerovatno

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1129 u: 08 04 2018, 19:56:50 poslijepodne »
hdtz --sdp no way sdp se nikad nece usdruziti s konzervativnim hdzom most je bio 2 puta i rastava brza jwe bila zamisli sdp s hdzom ne bi 2 sata i sam stozer sdpa zna da bi izgubili puno glasova i bili bi 9 posto,sdp ili hdz ce uvijek pobjedivat uglavnom hduz koji ce 8 godina razvalit ustašku đamarhiju hrvatistan i onda doć sdp i sve se deja vu vrti,,, konzervativni zakoni nek kazu oni koji misle da jwe hdz--sdp nek pogledaju film je li moglo drugačije mislim da jesutra, racan nije sudjelovao u pretvorbi nego tuđman valentić šarinić,i ekipa škegro, koji stranci pokrali hrvatsku drzava ima novca samo ne ide narodu............milanović ovo ono a šta radi lenković još gore milanović je 2014 oprostio40,000 ljudi dugove bez lipe nisu platili ništabili su duzni drzavi, ali nitko nece iči za decentralizacijom,ukiodanje općina smanjenje pdva povecanje plaća TAJ FILM ZABORAVITE ovo je kapitalizam..ali nek gledaju kako im paradira keleminec s crnokošuljašima,,,hdz je uništio drzavu svi su šutjeli i šta sada hoćete?hdz ce dobioti glasove opet  a sdp ne može na vlast s 19 posto, zivi zid imost nece nikad na vlast

Bit će bolna istina, ni je ni HDZeovcima bilo lako kad su svatili da Sanader nije njihov, ali ni Jadranka, ali ni Plenki...

Linić nije sudjelovao u privatizaciji? Tko je predao banke strancima?

Zašto se onda SDP nije obračunao sa tajkunima, niti jednog uhitili nisu!

I nemoj dozvoliti da ti mažu oči ustašama i partizanima to je već isfucano, mamac iz kojeg se vrši politika kontra svih nas.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1130 u: 08 04 2018, 20:03:47 poslijepodne »
SDP je jedna obična neoliberalna stranka u službi novog svjetskog poretka, EU-a, NATO-a i financijske internacionale, kao i HDZ. I jedni i drugi će se pravdati da su došli na praznu kasu!

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1131 u: 08 04 2018, 20:44:38 poslijepodne »
Bit će bolna istina, ni je ni HDZeovcima bilo lako kad su svatili da Sanader nije njihov, ali ni Jadranka, ali ni Plenki...
Znači samo je Tuđman bio u HDZ-u?  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1132 u: 08 04 2018, 21:17:26 poslijepodne »
ma linić nije bio 90ih privatizacija je bila 1992 i 1998 zadnja 200o našli su drzavu u rasulu isto kao i 2011 ,,todorić je proizvod hdza a hdz ga štiti,,,,,gucić kutle, petrač,zagorec ima ih još to su sve hdzovi igrači,,, jer sdp su komunjare pa vi ste iz rijeke tamo jesdp od 1992 fiume nece nikad bit hdzovska kao ni vaši susjedi istrani  na jugu hdz dominira a šta je uradio za dalmaciju NIŠTA onbi vikali 90ih franjo franjo a on nama južna hrvatska mi smo dalmacija,ja sam član dalm akcije ali bolje sdp nego hdz ,jer trećih nema niti ce ikada doć na vlast jer i hns i hsls su imali 20 posto u 90ima di su sada, pogledajte varazdin,međimurje pulu, rijeku kod vas nema hdza i bolje je a split hdz ni vode čiste  a karepovac itdnisu nam krivi gušteri negomi sami uzrok je hdz a posljedice narod koji m daje glasove,pa zamislite da je hdz bio uamerici pa toj stranci sesudilo za pljačku ina hep mol itd,,,a priče oustašama i partizanima nece završiti ako je vama uredu da keleminec viče za dom je li to uredu??????nitko na stadionima ne viče zivio drug tito,nek se okane 1941 i počnu raditi

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 295
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1133 u: 08 04 2018, 21:34:40 poslijepodne »
Onda bi bilo najbolje zaokružit živi zid na izborima  :gl:d: ja sam za pernara  ziv

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1134 u: 08 04 2018, 21:42:43 poslijepodne »
Znači samo je Tuđman bio u HDZ-u?  :s-lol:

Činjenica je da se HDZeu prašta (nadama se sve manje), tako da je ta stranka pogodna za trojanca

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1135 u: 08 04 2018, 21:44:52 poslijepodne »
ma linić nije bio 90ih privatizacija je bila 1992 i 1998 zadnja 200o našli su drzavu u rasulu isto kao i 2011 ,,todorić je proizvod hdza a hdz ga štiti,,,,,gucić kutle, petrač,zagorec ima ih još to su sve hdzovi igrači,,, jer sdp su komunjare pa vi ste iz rijeke tamo jesdp od 1992 fiume nece nikad bit hdzovska kao ni vaši susjedi istrani  na jugu hdz dominira a šta je uradio za dalmaciju NIŠTA onbi vikali 90ih franjo franjo a on nama južna hrvatska mi smo dalmacija,ja sam član dalm akcije ali bolje sdp nego hdz ,jer trećih nema niti ce ikada doć na vlast jer i hns i hsls su imali 20 posto u 90ima di su sada, pogledajte varazdin,međimurje pulu, rijeku kod vas nema hdza i bolje je a split hdz ni vode čiste  a karepovac itdnisu nam krivi gušteri negomi sami uzrok je hdz a posljedice narod koji m daje glasove,pa zamislite da je hdz bio uamerici pa toj stranci sesudilo za pljačku ina hep mol itd,,,a priče oustašama i partizanima nece završiti ako je vama uredu da keleminec viče za dom je li to uredu??????nitko na stadionima ne viče zivio drug tito,nek se okane 1941 i počnu raditi

SDP je uglavnom blagoslovio privatizaciju i od tada imamo tko je jamio je jamio.

Ali i danas imamo vidove privatizacije počam od nato (dakle privatizacija HV-ea) slanje HVea na rusku granciu... sve to SDP blagoslovi.

Reci mi barem jedan zakon SDPeov koji je u interesu radničke klase ili penzionera?

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1136 u: 08 04 2018, 21:46:53 poslijepodne »
Onda bi bilo najbolje zaokružit živi zid na izborima  :gl:d: ja sam za pernara  ziv
Ja u Pernaru vidim pravu opoziciju, jedini koji se usudi reći pravo stanje stvari i di je uzrok problema. Želim vjerovati da će i Most ići tim putom, ali ne znam i to je to za sada, sve ostale stranke su establišment i za novi svjetski poredak -za guštere spremni!

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1137 u: 09 04 2018, 06:17:18 prijepodne »
« Zadnja izmjena: 09 04 2018, 06:20:29 prijepodne od gušter »

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1138 u: 09 04 2018, 13:18:41 poslijepodne »
Onda bi bilo najbolje zaokružit živi zid na izborima  :gl:d: ja sam za pernara  ziv
slažem se Maco. Pernar je predobar. nešto kao moderni drug Tito.  :s-lol:
ovo je bila šaljiva komparacija.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1139 u: 09 04 2018, 19:00:08 poslijepodne »
pernar je bivši hdzovac a živi zid anarhistička stranka,,ako desbičari ostanu na lasti još 2 godine drzava je gotova,, hdzu pada popularnost sada su 27 posto,padat ce im još više čak ih i bozanić njihov ljubimac kritizira :n:unc: