Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1051756 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3615 u: 10 10 2020, 18:56:51 poslijepodne »
To nema veze jedno s drugim, to su kupe i špade. :s:i:
Tebi je krivo da više ne možeš pa su sad svi krivi i za to.  :s-lol:
nemoj napadat rijecanina on je protiv hdza ok ima takav nacin misljenja  njegovo pravo ali nije uredu da su nas zatvorili a politicari uzivali skupa

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3616 u: 10 10 2020, 19:08:32 poslijepodne »
nije ajde dobro je ne napada Muzičar nikoga. sve 5.  :piv:
nego, sad znamo i što je razlog bijesu.
Tebi je krivo da više ne možeš pa su sad svi krivi i za to.  :s-lol:
znači uvijek je isti razlog.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 034
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3617 u: 10 10 2020, 19:24:30 poslijepodne »
Naravno da ne napada Muzičar nikoga. A reci ti Maxe jesu li ovo moroni na skupu u Rijeci i viču li idiotarije?  :mis:
Za mene je to kreten do kretena.  :s-lol: To je moje mišljenje.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3618 u: 10 10 2020, 20:30:31 poslijepodne »
Naravno da ne napada Muzičar nikoga. A reci ti Maxe jesu li ovo moroni na skupu u Rijeci i viču li idiotarije?  :mis:
Za mene je to kreten do kretena.  :s-lol: To je moje mišljenje.
ma ok razumin te i ja tvrdim dasu ljudi meodgovorni ali broj cese povecavati jer ne nose maskw uzatvorenim prostorima pirevi sprovodi, ali mene nece netko natjerat da vani nosim tu moze drzat distanca ivirus se sporije sire ali u zatvorenom ,za mlade nije opasno ali zastarije jkest netko kazeda umiremo d raka i usdara ali zato smo sami krivi jer jedemo nezdravu hranu i alkohol i pusenje itd,,,ali kovid ubrza bolest recimo s rakom, se zivi godinama ali recimo tih 40 00 stasu mrli oni su dugo bolovali nisu odmah umrli,,, kao da medicinari ne zele  aci lijek za rak ali kovid brzo se širi i ubijastarije,,, ali ako on ne zeli vjerovat toje njegov stav samo je u pravu kad je rekao da u vrijeme lock downa su svi se sastajali a nas zatvorili e na to sam ljut,,,,ali hdz nije htio karantenu ljeti ubrzali su izbore i onda sada trkeljaju a zatvorili su nas na 50 obboljelih, a ja mislim da je korona kod nas počela mozda u sijecnju tko zna.....a obi anti kovidaši nek ne vkeruju,,, nitko ne voli imat ni prehladu ali mladi se brzo oporave ali opet 2 tjedna imaju neke simptome, a ovi sta prosvjeduju protiv korone bolje d su prosvjedovali protiv hdzovih 25 posto poreza to ce nas uniastti ne korona korona nam je otvorila oči

Offline Grancigula

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3619 u: 10 10 2020, 22:05:47 poslijepodne »
Treba uvesti kazne za nepridržavanje mjera i to da budu ozbiljne cifre. Pa da vidimo onda.  :sm:sh:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3620 u: 10 10 2020, 22:49:47 poslijepodne »
To nema veze jedno s drugim, to su kupe i špade. :s:i:
Tebi je krivo da više ne možeš pa su sad svi krivi i za to.  :s-lol:

A kad nisam istospolan, pa mi više stalo do njihovog kluba nego za brnjice koje su namjenjene retardima.

ti više voliš one parade po Splitu?????  :kla:  Klubaši i stožeraši su malo pametniji, oni sebi kurvice naručili, dok sirotinji nisu dali da mater rođanu posjete ako je u predgrađu bez specijalne dozvole vrhovnog štaba

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3621 u: 10 10 2020, 22:51:17 poslijepodne »
Treba uvesti kazne za nepridržavanje mjera i to da budu ozbiljne cifre. Pa da vidimo onda.  :sm:sh:
Da bar uvedu kazne za retardiranost. Vidim ljude već nose brnjicu vanka, neki sami u autu i imaju brnjicu, ponosno je pokazuju stožerašima i klubašima.

Živio vam stožer i HDZ, pardon Plenki

Offline Grancigula

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3622 u: 10 10 2020, 23:00:58 poslijepodne »
Da bar uvedu kazne za retardiranost.
Misliš da bi te mimoišlo?  :s-lol:
Pa tebe i takve bi prve oglobilo.  :kl:kl:
Ne daj bože nikome takvu pamet.  :s-lol:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3623 u: 10 10 2020, 23:03:54 poslijepodne »
Da bar uvedu kazne za retardiranost. Vidim ljude već nose brnjicu vanka, neki sami u autu i imaju brnjicu, ponosno je pokazuju stožerašima i klubašima.

Živio vam stožer i HDZ, pardon Plenki
nece vise biti kao prije nema karantene ali korona je otvorila put u svakom zlu imadobra vidi kako se  sada govori kupujmo domace manjece se cjeniti novac vise zdravlje kapitalizan unistava , drzava ima novca ne udara uhljebe ujavnom sektoru nego procvatni sektor i onda kazu da ce bit odv 13 posto a kaze plenkovic ne ostaje 25 posto eto budala tko hdzu vjeruju,, nece hrv nitko spasitini šeda grbin, ni nitko, nema pomoci dojk god narod ne kaze stop hdzovskoj pljacki korona ce otici a hdz ostati

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3624 u: 10 10 2020, 23:09:46 poslijepodne »
virus se širi u zatvorenom, prostoru i zato moramo nositi maske u banki pošti td ali vani ne treba samo razmak, mislim da ce se naci neki lijek do ljeta...kovid ce tu biti dugo i dase nade lijek,, jedino da sam stane to je virus iz laboratorija je nijedan virus ne moze dugo trajati a  otopran ina temp 40 c nevjerovatno i

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3625 u: 10 10 2020, 23:36:16 poslijepodne »
Misliš da bi te mimoišlo?  :s-lol:
Pa tebe i takve bi prve oglobilo.  :kl:kl:
Ne daj bože nikome takvu pamet.  :s-lol:
Samo se tješi i pozdravi Capaka, stavi njemu u čast žutu traku :sm:sh:
Dok je takvih ko i ti, ovi sotonisti neće prestati s "epidemiološkim" mjerama, i daj si ruku onom solinjaninu i onom iz bukovice, oni isto nemaju običaj propitkivati, a da, treba se i imati s čim propitkivati  :s:u:z:

Offline Grancigula

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3626 u: 10 10 2020, 23:40:34 poslijepodne »
Ha ha ha  :s-lol: koji lik.  :s-lol:
Ograničen ko balkon.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3627 u: 10 10 2020, 23:45:06 poslijepodne »
Ha ha ha  :s-lol: koji lik.  :s-lol:
Ograničen ko balkon.
Masku imaš?  :s:r: e dobro je to imati, baš je zdravo :sm:sh:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3628 u: 12 10 2020, 18:16:16 poslijepodne »
kazu da su ugrozeni ovi komentatori su glupi ugrozen sam i ja  davno d hdza sad bi oni promjene nakon 30 godina haha pa to todorić  n slobodi sutra kovacevic pa kutli nisu mogli nista svesu to 200 bogatih familija hdza, nekoc je bombarder s kvarnera bebić govorio da ce za 20ak godina hrv bit siromasnija o afganistana i bogami je u pravu  ,,hdz je sve unistio i nema bolje nismo ugozeni nego smo sami krivi kad treba prosvjedovat za kovid  pobacaj gluposti tu smo prvi, kad treba štrajkat ondastrajkaju policajci doktori i profesori,,,,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3629 u: 12 10 2020, 18:22:52 poslijepodne »
a ovo sta se danas je bilo pucanje nista novo hrv je nesigirna zemlj u komuzmu si bio siguran tko te smio taknuti isao bi na goli otok,,milicije svugdje a policija danas jede krafne i prima  placu veliku,, u bijeloj kuci imas ogradu i mozes gledat white house, ali ako pređeš ogradu pucaju te,,,, a tamo na m trgu dode do ulaza 5 m i jeda policajac s pistoljem pozdravlja politicare, a zamisli da ih je 6 došlo usli bi lako ub dvore, drugo treba biti ograda i doklese moze doci,,,i veci broj policajaca,,,,,, :ch:ps: narod je frustriran ali puskom nece nista riješiti.. masovni prosvjedi koji bi trajali mjesercima doveli bi pad sistema trebaju nam promjene ali bez ovakvih napada, sistem se nece sam od sebe promijenii cijelo hrv pravosude od 1992 je splačina, korupcija