Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018813 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2970 u: 26 12 2019, 19:08:30 poslijepodne »
Vidjeli smo kad je danas škurla na kraju emisije rekao kao ekskluzivu da je neka velika frka izbila u crnogorskom parlamentu... da je neki fratar nešto izvikivao...  -popipo-
međutim na nijednoj našoj nacionalnoj TV ni riječi o tome za sada. Ili ne bandaju Crnogorce ili se Škurli to samo sanjalo.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2971 u: 26 12 2019, 19:24:52 poslijepodne »
Ili ne bandaju Crnogorce ili se Škurli to samo sanjalo.  :s-lol:
Nije da ih bandaju kao na TV Jadran ali izgleda da se je to Škurli samo sanjalo.  :s-lol:
Jadan Škurla gledao je na internetu vijesti stare 3-4 godine pa je mislio da je to od danas.  :s-lol:  Ne zna.
Koji redikul. Nema ni sat ni ne zna gledat na internetu.  :tamo:lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2972 u: 26 12 2019, 20:56:41 poslijepodne »
malo se zabunio Škurla ali govorio nam je i najavio baš kao ekskluzivu koju prva javlja TV jadran.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Purger

  • Član
  • ***
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2973 u: 26 12 2019, 23:12:10 poslijepodne »
Nemate pojma dragi prijatelji.  :s-lol:  Nacionalne televizije ne znaju o tome ali Škurli su javili njegovi kolege i prijatelji PROSRPSKI zastupnici u crnogorskom parlamentu. On je u kontaktu s njima izgleda.  :s-lol:
Index piše tek sad:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kaos-u-crnoj-gori-srbi-prijete-nasiljem-zbog-zakona-o-crkvi-blokirane-ceste/2143258.aspx

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2974 u: 27 12 2019, 17:51:50 poslijepodne »
glupih desničara majko mila voditeljica im sve dopusta vrijedaju milanovica onaj ga naziva komunistom da su svi koji su glasali za sdp komunjare iateisti,ozbiljno nda je 50 posto hrvata ateisti????? ona svetica opet spominje isto pajčiča prebili a pojma ne zna sta je bilo,onaj da je perkovicsdpov,,onda dsa su oni pravi hrvari onaj da je sada kolinda ok a škoro ga haha koji likovi onaj psuje boga itita inista,,,,izgleda da ih hvata nervoza sada :idch:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2975 u: 27 12 2019, 18:43:47 poslijepodne »
Pacijenti i bolesnici puni mržnje ide im slina iz usta dok govore.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2976 u: 29 12 2019, 21:21:24 poslijepodne »
He he  :)  evo ovo će garant Gušter sutra navesti kao potvrdu svoje teorije da Kolinda ustvari želi da Milanović bude predsjednik države jer su joj gušteri tako rekli.   
Ali da je malo glupava - je.  :s-lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-kolinda-pozvala-birace-da-na-izborima-zaokruze-broj-1-ona-je-broj-2/2143739.aspx
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2977 u: 30 12 2019, 04:48:25 prijepodne »
He he  :)  evo ovo će garant Gušter sutra navesti kao potvrdu svoje teorije da Kolinda ustvari želi da Milanović bude predsjednik države jer su joj gušteri tako rekli.   
Ali da je malo glupava - je.  :s-lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-kolinda-pozvala-birace-da-na-izborima-zaokruze-broj-1-ona-je-broj-2/2143739.aspx


Ja to znam 4 godine, Vi ćete  znati šestog.  Kolindino ponašanje je svojevrstan IQ test nacije.  Kolinda je extremno inteligentna. Član Trilateralne Komisije ne može biti baš svaki glupan. Tko ne uviđa njeno foliranje, glup je. Sorry!
Večeras, na sučeljavanju će mnogima biti jasnije o čemu pričam.
« Zadnja izmjena: 30 12 2019, 04:54:20 prijepodne od gušter »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2978 u: 30 12 2019, 17:27:26 poslijepodne »
čuj gustera da je znao prije 4 gidine haha čovjece cijela masonska europa je za masobnski hdz za koji si ti glasao u 90ima  milanovic s obzirom da su hrvati jako glupnarod ce izgubit i onda ce to biti kraj njegov karijere politicke razlof jer ce ovi špkorini ekstremni desnićari dati glasa koolindi samo da ostane na vlasti ako škorini glasači budu bacali prazne listic to jedino mozespasiti millanovica crkva branitelji dijasapora--hdz,,zadar isplit ako opet tu dobije zoki onda ima nekle šanse zadar i st odlučuju

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2979 u: 30 12 2019, 17:29:06 poslijepodne »
čujem danas hdzovce kaklo isto ponavljaju pajčioć zora nas je zaduzio, pa lex perkovic pa ovo pa ono a ne govore kakvu je drzavu zoran zatekao hah nisu kom ni sanadera puno pa da on je nevin sve je to kriv komunjarski sdp ali najbolje kad kazu da su svi atesiti komunjare glasali za zorana to je 51 posto znaci vise od domoljuba :s:i:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2980 u: 30 12 2019, 18:51:48 poslijepodne »
Vi ćete  znati šestog.
Hvala ti Gušteru na javljanju,  pa-g sad mi je malo lakše.  :s-lol:
Mada svejedno trebaš smisliti što ćeš govoriti ako Milanović slučajno ne postane predsjednik.  :h:a:

Ajde zauzimajmo mjesta pored TV-a sad će RTL debata.  :gl:d:  Bio si dobar danas u emisiji. Vjerujem da ćeš ipak glasati za nekoga.   ziv
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2981 u: 30 12 2019, 23:43:35 poslijepodne »
Milanović je vjerojatno mnoge večeras razočarao,  :gl:d: ipak mislim da nije ovo istina;
https://www.index.hr/magazin/clanak/video-je-li-milanovic-veceras-bio-nasmrkan/2144163.aspx
nego par puta je gurnuo prst u nos, zaboravi se valjda.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2982 u: 31 12 2019, 04:05:26 prijepodne »
Hvala ti Gušteru na javljanju,  pa-g sad mi je malo lakše.  :s-lol:
Mada svejedno trebaš smisliti što ćeš govoriti ako Milanović slučajno ne postane predsjednik.  :h:a:

Ajde zauzimajmo mjesta pored TV-a sad će RTL debata.  :gl:d:  Bio si dobar danas u emisiji. Vjerujem da ćeš ipak glasati za nekoga.   ziv

Kod Guštera (množina) nema slučaja. Oni su izmislili autogolijadu.
'Lex Perkovič', 'Vodovodna cijev', 'Tanje šnite' su Milanovićevi autogolovi da Hdz osvoji izbore 2015. Kao i Porez na dividende, autogol protiv Sanadera 2007.
Sanader je uvjeravao puk da se obogati kupnjom dionica, Milanović je režao oporezivanjem tog bogaćenja. Autogolovski je Jaca nosala onu svoju torbu sa Obamom i tražila autogram. Sjećate li se Jacinog autogola, "Two days after yesterday".

Neću glasat. U prvom krugu sam  glasao za bandića. Da pojačam sprd. Premda je i on gušteriziran. Kao i svih jedanajst Juda. Uključiv i Pernara.

Na ovim izborima osjeća se straša zadah. Ne, nije to smrad stajnjaka i užeglog mlijeka od HDZ-a.  Nisu to ni nepročitane trule knjige Sdp-ovaca. To je smrad Guštera.


 Milaonović je bio gori. Totalni fijasko s gramatikom. Valjda je i negdje načuo za dinamiku fluida. Imao je i jedan biser. Sramežljiv, nedorečen, abortus od bisera, ali pak biser.  Nabrojao joj je i predbacio da je bila pored svega i član, KOMISIJE,  misleći na Trilateralu.

Slutim da su uigravali ovaj igrokaz cijeli Božić i veći dio Stipandana.
« Zadnja izmjena: 31 12 2019, 04:15:11 prijepodne od gušter »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2983 u: 31 12 2019, 09:39:03 prijepodne »
Kod Guštera (množina) nema slučaja. Oni su izmislili autogolijadu.
'Lex Perkovič', 'Vodovodna cijev', 'Tanje šnite' su Milanovićevi autogolovi da Hdz osvoji izbore 2015. Kao i Porez na dividende, autogol protiv Sanadera 2007.
Sanader je uvjeravao puk da se obogati kupnjom dionica, Milanović je režao oporezivanjem tog bogaćenja. Autogolovski je Jaca nosala onu svoju torbu sa Obamom i tražila autogram. Sjećate li se Jacinog autogola, "Two days after yesterday".

Neću glasat. U prvom krugu sam  glasao za bandića. Da pojačam sprd. Premda je i on gušteriziran. Kao i svih jedanajst Juda. Uključiv i Pernara.

Na ovim izborima osjeća se straša zadah. Ne, nije to smrad stajnjaka i užeglog mlijeka od HDZ-a.  Nisu to ni nepročitane trule knjige Sdp-ovaca. To je smrad Guštera.


 Milaonović je bio gori. Totalni fijasko s gramatikom. Valjda je i negdje načuo za dinamiku fluida. Imao je i jedan biser. Sramežljiv, nedorečen, abortus od bisera, ali pak biser.  Nabrojao joj je i predbacio da je bila pored svega i član, KOMISIJE,  misleći na Trilateralu.

Slutim da su uigravali ovaj igrokaz cijeli Božić i veći dio Stipandana.
idi glasat za hdz gusteru

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2984 u: 31 12 2019, 09:41:31 prijepodne »
kako ju je milanovic sredio ona njemu vi ste krivi za lex perkovic pa sta ja imam s njim on je stvorio hdz haha ona njemu vi ste istavili drzavu krizi 2015  on njoj ostavio ti jwesanader dug od 3330 milijuna eura a bdp je rastao 2015 ,,,tukao ju je svim sredstvima sad ce desnicari hdzovski uemisiji braniti gospođ kokolindu ali na kraju je djelovala nerrvozno i čak trazila da se zavrsi prije debata haha glupa je