Autor Tema: Wazzub preko 3 miljuna članova - posao  (Posjeta: 7924 vremena)

Offline xman

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
    • Profil
Wazzub preko 3 miljuna članova - posao
« u: 22 03 2012, 12:34:02 poslijepodne »
Ako niste culi, postoji nova tražilica, Wazzub, koju neki ljudi žele pokrenuti. I sad se vjerojatno pitate zašto pišem ovaj clanak o drugoj tražilici? Jer sa tom tražilicom postoji potencijal da se zaradi MNOGO novca!
OK, sada me možda netko i sluša dok govorim o ovome …pa, barem cita, ali zaista, kako zaboga bih mogao zaraditi novac sa tražilicom? To je dobro pitanje, ali prije nego što vam dam odgovor dopustite mi da vam objasnim još jedan pozitivni aspekt cijelog projekta Wazzub tražilice i to je to -BESPLATNO je za uclanjenje! Besplatno sada, besplatno zauvijek!
Zato imamo ovu priliku uclaniti se u novu tražilicu, besplatno, promovirati ju i za to biti placeni. Moje glavno pitanje, a kladim se i vaše, jest kako cemo zaraditi novac u ovom program ako je uclanjenje besplatno? U osnovi, to je sasvim jednostavna ideja, zove se podjela zarade.
Kljuc je u tome da pokušate nagovoriti što više ljudi da se ukljuce u tražilicu, pa ce nam placati za preporuke – CIJELI ŽIVOT!
Wazzub: Više od nekoliko dolara

Tocno, sad ne govorimo samo o kreiranju brzog prihoda, govorimo o zaradivanju $1.00 po osobi koju smo ukljucili do dubine od 5 razina! To se vrlo brzo može zbrojiti do velikog iznosa novca.
Sada, znam da sjedite i mislite kako je Wazzub još samo jedna nova stranica koja danas postoji, a sutra ce nestati, i možda ste u pravu, ali evo kako ja to vidim. Imate besplatno uclanjenje, jednostavno samo putem e-maila. Ako u ovom trenutku vam se ne svida ukljuciti se sa postojecim e-mailom, otvorite si novi …zaista ih nije teško kreirati i staviti ih u link za preporuke.
Wazzub: Kako funkcionira

Jednom kad upišete svoj e-mail u polje i kliknete na Unos, dobit cete vlastiti link za preporuke i link na blog sa mogucnostima. Pocnite upisivati svoj link za preporuke ( Your personal invitation link) gdje god je moguce. Kljuc je da navedete što je više moguce ljudi da se ukljuce što je prije moguce. Možete ih imati koliko god želite i dobit cete kredit za te osobe, kao i do 5 razina u dubinu. Sada…ostanite uz mene …jednom kad se vrijeme za “regrutiranje” zatvori (31. ožujak 2012) više necete biti u mogucnosti dodavati ljude u svoju grupu, ali tada cete poceti dobivati zaradu od $1.00 po osobi.
Znam da vam sada nije baš puno jasnije, ali ostanite uz mene još nekoliko minuta. Ako prikljucite 5 osoba i oni prikljuce još 5 i tako dalje i dalje i dalje, mogli biste dobivati $3,905.00 mjesecno, svaki mjesec. Ako prikljucite 10 osoba i svatko od njih ucini to isto do 5 razina u dubinu, mogli biste zaradivati i $111,110.00 mjesecno.
Wazzub: dijeljenje zarade od oglašavanja

I opet, odakle dolazi novac za ukljucivanje u Wazzub? Novac dolazi iz oglašavanja, a to je nacin da Wazzub placa putem dijeljenja zarade. Jeste li shvatili? Dijeljenje zarade! Tako Wazzub placa one koji su pomogli da se sagradi baza korisnika. 50% ide ljudima koji su ga preporucili drugima, a 50% ide dionicarima.
Dakle, to je to, dovedite što je moguce više osoba da se uclane u Wazzub!
Nakon registracije obavezno pogledajte verifikacijski email u spam pošti ili u folder neželjna pošta
Ponuda je ogranicena - još 18 dana je moguca registracija
« Zadnja izmjena: 28 05 2016, 11:54:03 prijepodne od Admin »

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Wazzub preko 3 miljuna članova - posao
« Odgovori #1 u: 22 03 2012, 22:14:47 poslijepodne »
Ako niste culi, postoji nova tražilica, Wazzub, koju neki ljudi žele pokrenuti. I sad se vjerojatno pitate zašto pišem ovaj clanak o drugoj tražilici? Jer sa tom tražilicom postoji potencijal da se zaradi MNOGO novca!

ma daj Xmanu molim te... kakve to stvari pišeš. kakva nova tražilica, kakva zarada... :gl:d:
Ako još uvijek bezuspješno pokušavaš nešto zaraditi preko interneta, primam te kod sebe na tretman besplatno.

Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline xman

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
    • Profil
Odg: Wazzub preko 3 miljuna članova - posao
« Odgovori #2 u: 22 03 2012, 23:26:23 poslijepodne »
Vidi...  google, yahoo hotmail  yutube  FC -   su  protiv wazzuba -   jer im je konkurencija
Pošto google  u potpunosti blokiral stranicu wazub.info - onda  je zatraženo ispitiavanje od strane http://www.siteadvisor.com/
i oni su vidjeli da nema ničeg lošeg o toj firmi - stranici

U rad su pustili   Wazzub društvenu mrežu  poput fc-a na mojoj stranici možeš vidjeti unutrašnjost društvene mreže  pod nazivom -  Wazzub Socijal mreža  s ljeve strane ...
Stranica je wazzub  nekoliko x bila  napadnuta od ali, uspijeli su opstati - nisu se dali...

Napravili  su stranicu da  pomognu neprofitnim udrugama http://www.wazzubcharity.org/   a da je sve uredno registrirano pogledaj ovdje http://www.wazzubcharity.org/

Ali, to nije sve  kaj budu dali van... tražilicu i društvenu mrežu
« Zadnja izmjena: 28 05 2016, 11:55:37 prijepodne od Admin »

Offline xman

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
    • Profil
Odg: Wazzub preko 3 miljuna članova - posao
« Odgovori #3 u: 11 04 2012, 01:25:24 prijepodne »
Ako niste znali ... Mark Zuckerberg blokira   wazzub linkove jer je wazzub konkurencija njemu a k tome si radi još veču štetu blokiranjem wazub linkova

Čak i ostali web servisi su protiv wazzuba - hotmail ne isporučuje emailove za verifikaciju članstva
Google yahho verifikacijske emailove baca u neželjnu poštu / spam poštu zato kada ćete se registrirati Obavezno verifikacijski email pogledajte u Spam poštu


Vrijeme je da otvorite oči i da pogledate šta sve WAZZUB mreža nudi

1-Vijesti-Svježe vijesti koje svaka osoba može izabrati da vidi prema svom izboru

2-najbolje pogodbe-kupujte artikle u našoj online trgovini koristeći deal bodove koji će biti stečeni kao nagrada za predstavljanje Wazzub-a novim članovima - vidi više o ovome dolje

3 - Komuniciranje wazzub socijal mreža

4 - Igre-uz naše omiljene igre, biće neke igre vještine koje će se moći igrati među članovima koristeći deal bodove koji će se pretvarati u pravi novac kao nagradni novac - odlična stvar je koristiti deal bodove, a ne kreditne kartice ...!!

5 - Video snimci-gledajte i postavite svoje omiljene snimke - i glazbu

6 - Linkovi web sajtova-možete posjetiti bilo koji web sajt link uključujući omiljene bilo kada
7 – vlastiti email servis wazzub
8 - Web pretraživać

8 Ukolio želite zaraditi od Wazzub kompanije dobit ćete 50% od njihovog profita . Da bi mogli zaraditi brzo se registrirajte i dovedite minimalno 3 osobe da bi se kvalificirali za zaradu.
Više osoba možete registrirati iz jednog računala - iz istog kučanstva ali prezime mora biti isto

Zato .. ne cekajte več se registrirajte na wazzub  jer je vrijeme ograničeno – šta se tiče zarade


« Zadnja izmjena: 28 05 2016, 11:53:13 prijepodne od Admin »

Offline kolumbo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Wazzub preko 3 miljuna članova - posao
« Odgovori #4 u: 11 04 2012, 18:58:28 poslijepodne »
Čak i ostali web servisi su protiv wazzuba - hotmail ne isporučuje emailove za verifikaciju članstva
Google yahho verifikacijske emailove baca u neželjnu poštu / spam poštu zato kada ćete se registrirati Obavezno verifikacijski email pogledajte u Spam poštu
svi su protiv tebe dragi moj prijatlelju
evo gledam baš da ti je i google dao page rank = 0
nije to zato što ti stranica ne valja, jasno. urota. urota. :)

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Wazzub preko 3 miljuna članova - posao
« Odgovori #5 u: 12 04 2012, 10:18:26 prijepodne »
evo gledam baš da ti je i google dao page rank = 0

to je sigurno zato jer se ta stranica prije zvala Vadi zub, Vadi zub, to je vjerojatno bila Vadi zub mreža :gl:d: a zna se što mi doktori mislimo o zubarima. A i google
naravno, u međuvremenu važi ona moja ponuda vlasniku. besplatan pregled.
« Zadnja izmjena: 12 04 2012, 12:09:24 poslijepodne od doktor Kilder »
Šta je ovo, svi zdravi? :)