Autor Tema: Uredjenje okoliša poviše ferate  (Posjeta: 4812 vremena)

Offline mala Luce

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Uredjenje okoliša poviše ferate
« u: 09 10 2010, 17:20:29 poslijepodne »
Dobar dan svima!
nadam se da me netko može uputiti na pravu adresu kod "prave" osobe.
Naš je kvart ,složit ćete se,nika na najlipšen mistu u najlipšen gradu na svitu...a ja iman problem i ne znan kako ga riješiti.  :mis: :mis: jer me prebacuju s jednog telefona na drugi ,iz jedne službe na drugu ....
Ispred kuće,točnije poviše ferate je naraslo različito raslinje ,bolje rečeno gustiš i ništa se kroz njega ne vidi.Vjerojatno tamo žive i mnoge kolonije glodavaca...Grane stabla su se uplele u dva stupa rasvjete pa je ulica i mračna...a da ne kažen i opasna.

Dakle ukratko: triba sasič raslinje,oslobodit stupe rasvjete i stavit sviće.Kome se mogu obratiti da riješi taj problem?

Raslinje pripada Parkovima i nasadima ali neće doć samo na naš poziv  :zapre: a stupovi su u "nadležnosti" SEM-a (tako kaže HEP )....
Mogu li ljudi zaposleni u kotaru nešto poduzet i nekome se direktno obratiti ( a ja ću in šapnit o kojoj se lokaciji točno radi )?
 :hv:l    :kla:

« Zadnja izmjena: 09 10 2010, 18:03:55 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Uredjenje okoliša poviše ferate
« Odgovori #1 u: 09 10 2010, 18:01:00 poslijepodne »
Draga mala Luce,
Hvala ti na pristrupu našem Forumu. :kla:
Jasno je o čemu govoriš, naravno, to je Bregovita ulica  :mis:
Ja sam još malo dotjerao naslov ove teme Foruma, tako da bude uočljivije i tražilicama...
Ti si učinila svoj mali doprinos u rješenju ovog problema... no Vi eto najbolje znate da je stanje Bregovito:-)
« Zadnja izmjena: 09 10 2010, 18:05:32 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline mala Luce

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Uredjenje okoliša poviše ferate
« Odgovori #2 u: 09 10 2010, 19:39:06 poslijepodne »
Da, radi se o Bregovitoj ulici....
Nadam se da me netko može uputiti na pravu adresu ili na put kojim ćemo je urediti i učiniti onakvom kakva je nekad bila.....
 :kava: