Autor Tema: Tenis - Ančic (Ostrava)  (Posjeta: 6708 vremena)

Offline Observer

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Tenis - Ančic (Ostrava)
« u: 27 04 2010, 23:51:41 poslijepodne »
S obzirom da trenutno na rasporedu imamo veći ATP turnir u Rimu i nešto manji WTA u Stuttgartu bila mi je namjera da na Blogu napišem nesto o svemu tome ali katastrofalni Mariovi rezultati su me potpuno izbacili iz takta.

Evo u dvoboju sa polu-anonimnim Ivom Minarom je izgubio sa 6:4, 4:6, 5:7.
To mebi bilo ništa senzacionalno da do zadnjega nije vodio sa 6:4, 4:6, 5:0 i uz to još i 40:15 za Ančića, znači 2 meč lopte!!!
Naravno i to je izgubio a uslijedio je i gubitak još 6 gemova za redom, ma neka je i od Ančića previse je:/

OK svi znamo da je imao mononukleozu i da nije baš u prijateljskim odnosima sa zdravljem ali to je bilo prije 3 godine.. a što se tiče zdravlja ne znam sto bi rekao jer da mu je toliko loše nebi mogao povest sa 5:0 a onda totalni raspad.
Meni to više izgleda kao nepovratni gubitak samopouzdanja i volje nego problemi sa zdravljem, daj Bože da se varam!
« Zadnja izmjena: 28 04 2010, 10:14:49 prijepodne od Admin »

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tenis - Ančic (Ostrava)
« Odgovori #1 u: 28 04 2010, 15:32:48 poslijepodne »
To je interesantno o Mariju, mi to i ne gledamo kad nema na televiziji skoro nikako tenisa. :gl:d:
Možda je i bolje tako jer dok je igrao Ivanišević smršavio bih dva kila (ja) u toku njegove partije. :s-lol:
Ipak, bilo bi dobro gledati tenis... gdje to ti gledaš Observeru? Vjerojatno neki strani sportski TV kanal?
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Observer

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tenis - Ančic (Ostrava)
« Odgovori #2 u: 28 04 2010, 18:53:08 poslijepodne »
Nažalost ako se ne dogodi čudo nema više tenisa za nas u Hrvatskoj jer HTV gulanferi smatraju da im se ne isplati plaćat prijenose tenisa pa čak i onda ako igraju naši.

Da bi se to promijenilo trebala bi potpuno nova normalna postava ljudi koji u HTV odlučuju o programu (što nije baš izgledno) ili da ljudi željni tenisa organiziraju prosvjede i tako javno pokažu da im je stalo (što je jos manje izgledno s obzirom na trenutni mentalitet naših ljudi koji su postali potpuno indiferentni na sve oko njih).

Ali zato moćnici državne TV ne štede pare za kupovinu mnogih nogometnih utakmica ili čak nekih nepoznatih sportova u hrvatskoj samo zato da bi popunili svoj katastrofalan program između humorističnih emisija domaće produkcije koje idu direktno sa političkih sjednica i "zabavljaju" narod.

Za aktivnije pratiti tenis potreban je pristup stranim programima kao što su Eurosport, Eurosport 2 i SportKlub (domaći komentatori) a ako nema ni tu onda se okrećem streamu na netu koji uglavnom pokrivaju sve.

Offline Observer

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tenis - Ančic (Ostrava)
« Odgovori #3 u: 28 04 2010, 21:03:23 poslijepodne »
Evo upravo na SportKlubu je prijenos Rima Masters-1000 (znači jaki turnir) i igraju Čilić i Lopez (vodi Čilić).
Naravno naša televizija koja nam naplaćuje pretplatu neće ni da čuje o tome da bi davali... a tako nam i treba kad smo ovce :)

Offline Observer

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tenis - Ančic (Ostrava)
« Odgovori #4 u: 28 04 2010, 23:15:19 poslijepodne »
Možda je bolje da nije bilo prijenosa jer bi se mnogi naši samo iznervirali.
Čilić je na kraju izgubio od Feliciana Lopeza, 35-tog igrača na ljestvici iako je veči dio meča vodio i imao dobijen prvi set.

Pred kraj po običaju Čilićev pad u igri a Lopez se popravija i eto...
Rezultat: Marin Čilić - Feliciano Lopez 6-2  6-7(2)  4:6

Službene stranice organizatora za zainteresirane: www.internazionalibnlditalia.it/1/News.asp?LNG=EN

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tenis - Ančic (Ostrava)
« Odgovori #5 u: 29 04 2010, 10:55:05 prijepodne »
Evo upravo na SportKlubu je prijenos Rima Masters-1000 (znači jaki turnir) i igraju Čilić i Lopez (vodi Čilić).
Naravno naša televizija koja nam naplaćuje pretplatu neće ni da čuje o tome da bi davali... a tako nam i treba kad smo ovce :)
Stvarno za ne vjerovat. :zapre:
Doduše, možda im nije zgodno u prime timeu (21:00) ali bilo je mečeva i popodne pa ne prenose. Užas. pa-d

A Čilić je popušio. A trener mu je Ivanišević :tamo:lol:
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 907
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tenis - Ančic (Ostrava)
« Odgovori #6 u: 29 04 2010, 22:22:29 poslijepodne »
Ne znam kako vi ali kod mene nema do dobre kave uz dobar teniski meč. :sm:sh:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.