Autor Tema: Što se i zašto dogadja Grčkoj - čeka li to i nas??? što ce biti sa eurozonom?  (Posjeta: 4345 vremena)

Offline profitiraj

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
    • Profil
"Svaki euro koji ide Grčkoj izlazi iz džepa poreznog obveznika koji nema veze s Grčkom, živi svoje probleme,u Grčkoj nije nikada niti bio, a možda ga čak i živcira grčki nogomet. Tako Slovenac s plaćom od 800 eura mora spašavati Grka koji zarađuje prosječno 1.200 eura. Najštedljiviji i najkonkurentniji Nijemac će morati odvojiti najviše."

http://bit.ly/9kY3lE http://bit.ly/9kY3lE - tekst koji ne ulijeva nadu

Grčka je na ulicama. Tko su ljudi koji danas pale policajce i razbijaju izloge, a posljednjih 20 godina odlaze u mirovinu s 45 godina, primaju dvije mirovine, dobivaju bonus na plaću ako redovito dolaze na posao? Iza ogledala ironije to lako možemo biti mi, isti ljudi koje neodgovorna vlada „za koji glas više“ zadužuje na tako perfidne i komplicirane načine da je i diplomiranom ekonomistu teško shvatiti pravo stanje državne blagajne.

U redu čekaju Španjolska,Portugal,Italia...moglo bi se dogodit da svi oni zatraže pomoć...što će biti za eurozonom???
 -popipo-  -popipo-

« Zadnja izmjena: 06 05 2010, 18:45:46 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Što se i zašto događa sa Grčkom, veliko je pitanje.
No, za mene kao administratora još je veće pitanje što će biti sa našim Forumom, stoga, molim Vas; Vi koji pišete nove teme obratite pažnju na slijedeće: :gl:d:
-NE koristiti u title tagu slova Ć (meko Ć) i Đ (meko Đ:no:
i to stoga što taj title ide u URL stranice, i ta dva slova prave probleme u preglednicima Internet Explorer - nemoguće je i otvoriti tu stranicu u IE.

Dakle, samo u Titleu; umjesto Đ upišite DJ a umjesto Ć - C.
U ovoj temi su se pojavile obje greške, to sam ja prepravio, molim vas za malo pažnje ubuduće.
To je jedina stvar na koju treba paziti. pa-g
             :bacv:for:
                       Hvala.

P.S. Niže lijevo moguće je dodati i Tagove za temu, no to je opcionalno. :g:fv:
« Zadnja izmjena: 06 05 2010, 19:03:37 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.