Anketa

Jeste li za Istanbulsku konvenciju i kako gledate na ove prosvjede u Splitu?

Ja sam za, Istanbulska konvencija je pozitivna i duh vremena. Samo primitivci su protiv nje.
10 (90.9%)
Podržavam Istanbulsku konvenciju, ali nemam ništa protiv ni prosvjednika.
0 (0%)
Ne pratim to, "friško" sam u braku (ili vezi) pa samo mislim na one stvari.
0 (0%)
Ja sam protiv Istanbulske konvencije, vjerujem samo popovima i desničarima.
1 (9.1%)
Slabo to razumijem, ali vidim da su ovi moji protiv toga pa sam i ja zdušno protiv. Imam par razreda osnovne škole.
0 (0%)
Dođe mi da pobijesnim koliko sam protiv te tzv. Istanbulske konvencije, mada ništa ne razumijem. Nemam nikakvu školu.
0 (0%)
Sad bih povikao onaj pozdrav ali ćete me banirati pa neću. :)
0 (0%)

Ukupno Glasova: 11

Autor Tema: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa  (Posjeta: 17170 vremena)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« u: 14 04 2018, 18:19:47 poslijepodne »
Što je to Istanbulska konvencija i kakvu to korist ili štetu donosi za Hrvatsku?  :mis:

Mnogi to ne znaju, ali ne samo obični građani nego ni političari koji su protiv nje, ili možda ipak znaju da je Istanbulska konvencija ustvari:
Konvencija Vijeća Europe o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji.
Strašno je i pomisliti da netko može biti protiv toga.  pa-d Izuzetak je crkva, stoga jer tamo važe drugačija pravila.  -popipo-

Nije zamjeriti ni ovim prosvjednicima koji nemaju pojma o ničemu, pa ni o životu, a ratifikacija konvencije je kao nešto iz svemira:

Recite svoje  mišljenje o ovome dragi Forumašis-k  Jeste li za napredno društvo ili se želite vratiti u srednji vijek?
Nemojte me razočarati molim vas, mada tko mi je kriv kad pitam ovakva pitanja.  :s-lol:

Dajte svoj glas u anketi gore:-) Hvala svima koji će glasovati.   :kla:
« Zadnja izmjena: 14 04 2018, 18:33:45 poslijepodne od Glazbeni urednik »
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #1 u: 14 04 2018, 18:47:43 poslijepodne »
za dišpet crkvi i bujanecu za  mada nije vazn za narod  ali da zene ne budu ugrizene to je vazno,,ali hdz su licemjeri oni su sada za da su u oporbi bili bi protiv i ne bi se govorilo o istanbulskoj oni bi blokirali to,,,,,,, ovo je 21 stoljeće

Offline Pasivni Promatrač

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #2 u: 15 04 2018, 17:26:55 poslijepodne »
Je to je dobro. Uvik kontra (desničara)!

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #3 u: 15 04 2018, 22:22:23 poslijepodne »
Naravno, za Istanbulsku konvenciju, to je pozitiva.
Dosta je samo bilo vidjeti tko je bio na splitskoj rivi na onom plaćeničkom prosvjedu, bio je i Velimir Bujanec.   :sk-n-g: Pametnom i kulturnom dosta.  :s-lol:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #4 u: 17 04 2018, 14:27:44 poslijepodne »
Treba biti protiv zagrižene desnice i vjerskih fanatika.  -popipo-
vidim da ovdje i nema mnogo onih koji su protiv instanbulske konvencije. To je vjerojatno zato jer se takvi osjećaju dobro samo kada su u velikoj većini.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #5 u: 18 04 2018, 17:51:31 poslijepodne »
I ja sam za istanbulsku konvenciju zato jer nisam zatucan. I glasao sam.  :piv:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #6 u: 18 04 2018, 18:48:46 poslijepodne »
Istanbulska nego šta. protiv nasilja nad ženama.  :plj:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #7 u: 18 04 2018, 20:30:21 poslijepodne »
Uz vas sam dragi kolege forumaši za istambulsku konvenciju.  pa-g
Protiv nje su samo oni licemjeri koji su kao protiv Istanbulske konvencije, a onda dođu doma, klepnu ženu, daju joj trisku pa gledaju Istanbulsku nevjestu na TV-u.  :s-lol: He he
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #8 u: 19 04 2018, 00:14:22 prijepodne »
Zašto ovako plitki odgovori, tipa protiv sam jer vjerujem samo popovima, pa nisam valjda naivac koji vjeruje krupnim kapitalistima, bankaroidima i nevladinim udrugama koje hrani Soroš.

Trebalo bi dodati još jedan odgovor:

Dobro sam upoznat s namjerom IK, znam tko iza nje stoji i apsolutno sam protiv!
« Zadnja izmjena: 19 04 2018, 00:15:37 prijepodne od Rijeka »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #9 u: 19 04 2018, 00:18:57 prijepodne »
Kaže Plenki, meritum stvari je zaštita žena! Zar ima ljudi koji mu vjeruju??????


Vjerovati u dobronamjernost IKače, je kao da bi vjerovao da NATO širi demokraciju -ista pamet!


Di su ta ljudska prava dok smo gledali deložacije, ovrhe, blokade??


To se Plenki, Bauk i svjetka elita bore za prava malog čovjeka -uvreda za inteligenciju!

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #10 u: 19 04 2018, 12:12:23 poslijepodne »
Bula od stambula je zlo.  Kao što su zlo i gušteri, europska unija, un, nato, bilderberg, trilaterala new world order. Samo samcato zlo. čisti sotona. Globalistički projekt sveopćeg uništenja stanvonika Zemlje. Bez obzira na naciju vjeru boju. Gušeri su nadnacionalni. Njihova največa opasnost je u tome što ih ljudi ne prepoznaju. Njihova najveća obrana je , "teorija zavjere".  Uskoro ćemo vidjeti da plaža Žnjan nije teorija zavjere. Kao što nije teorija zavjere davanje luke Gaženica za trista kuna godisnje na 100 godina. Kao ni svi vodeni izvori koji su predati za nula kuna gušterima. Uskoro slijedi, centralizacija svih vodovoda i odna prodaja svega za nula kuna gušterima. Gušteri će naplaćivati vodu koliko budu htjeli , a htjet će. Naravno mongi intelektualci će i dalje brabonjati o teoriji zavjere i zaštiti žena. Onda je na redu HEP. Pa ćemo plaćati struju koliko gušteri budu htjeli , a htjet će.  Naravno uvijek će biti dežurnih zavjerša koji će  tvrditi da je to u interesu zaštite žena. Pa uzdravlje!

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #11 u: 19 04 2018, 14:16:40 poslijepodne »
Bula od stambula je zlo.  Kao što su zlo i gušteri, europska unija, un, nato, bilderberg, trilaterala new world order. Samo samcato zlo. čisti sotona. Globalistički projekt sveopćeg uništenja stanvonika Zemlje. Bez obzira na naciju vjeru boju. Gušeri su nadnacionalni. Njihova največa opasnost je u tome što ih ljudi ne prepoznaju. Njihova najveća obrana je , "teorija zavjere".  Uskoro ćemo vidjeti da plaža Žnjan nije teorija zavjere. Kao što nije teorija zavjere davanje luke Gaženica za trista kuna godisnje na 100 godina. Kao ni svi vodeni izvori koji su predati za nula kuna gušterima. Uskoro slijedi, centralizacija svih vodovoda i odna prodaja svega za nula kuna gušterima. Gušteri će naplaćivati vodu koliko budu htjeli , a htjet će. Naravno mongi intelektualci će i dalje brabonjati o teoriji zavjere i zaštiti žena. Onda je na redu HEP. Pa ćemo plaćati struju koliko gušteri budu htjeli , a htjet će.  Naravno uvijek će biti dežurnih zavjerša koji će  tvrditi da je to u interesu zaštite žena. Pa uzdravlje!

Ma niti ne kriju, sami priznaju da su za novi svjetski pordak i centralizaciju svega i svačega na nivo elite oliti guštera.

Sve što vrijedi prelazi u ruke guštera i tome služi privatizacija, "naši" tajkuni su bili samo međufaza kako bi nacija mislila da će privatizacijom to i dalje biti hrvatsko ali u boljim rukama upravljanja, naravno, to smo i onda znali, ali danas je to očigledno, radi se o pljački.


Ja sam protivnike Pernara pitao samo da mi odgovore samo na jedno pitanje, a to je kako će Hrvatska vratiti vanjski dug, pa nek onda kritiziraju Pernara, međutim nisu mi odgovorili.

Čudim se ljudima, koji podržavaju ovakvu establišment politiku trilaterali IK, nato, MMF... kako će svojim unucima objasniti da su podržavali demoliranje države, a time i budućnost svojih unuka na rodnoj grudi.

Ljudi se vesele IKači, kao i  europskim bespovratnim šoldima, oni će kao naše političare staviti u red kao da ne vide da su naši političari doslovno čipirani i zombirani u službi novog svjetskog poretka.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #12 u: 19 04 2018, 15:14:46 poslijepodne »
Vjerojatno ste poslušali govor Marka Vučetića  (neovisnog) mostovca i vjerujem da je on to sve iskreno odgovorio, ali napravio je poetnu grešku, a to je da vjeruje,u iskrenost onih koji su napisali IKaču kao nešto čime se štiti žena.

Ljudska prava kod onih koji su ukinuli radnička prava, je ruganje svima nama.

Želim plaćeni posao, pa ću itakako imati i ljudska prava u normalnoj državi.

Pretvaranje majki u radničku klasu za mene je najjače moderno kršenje ženskih bioloških prava.

Dakle, nije problem što netko ne želi zaštiti ženska prava, pa svakom muškarcu je u nagonu zaštita žena, nego je problem što se IKačom želi dati privid da se netko brine za ljudaska prava, a privid je možda nekad i gora stvar od otvorenog neprijateljstva.

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #13 u: 19 04 2018, 18:25:33 poslijepodne »
Dakle, nije problem što netko ne želi zaštiti ženska prava, pa svakom muškarcu je u nagonu zaštita žena, nego je problem što se IKačom želi dati privid da se netko brine za ljudaska prava, a privid je možda nekad i gora stvar od otvorenog neprijateljstva.
Dobro Rijeko i Gušteru, hvala na uključenju u temu.  :kla:
Uglavnom se i slažem s vama, naravno ako i nije problem Istanbulska Konvencija, možemo biti stvari pristupiti konkretnije i direktno, ali možda u tome i jeste point:
Ja jesam za Instanbulsku konvenciju i dovoljan razlog tomu mi je da su na drugoj strani zagriženi i bolesni desničari, vjerski fanatici i razulareni popovi... i u njihovim redovima Velimir Bujanec i Željka Markićs-r14
Zato pozivam i vas da podržite barem formalno Istanbulsku konvenciju (i ispunite anketu iznad) jer je upitno koliko je i realno drugačije. Budite na pravoj strani.  :g:fv:  pa-g
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #14 u: 19 04 2018, 18:44:30 poslijepodne »
Dobro Rijeko i Gušteru, hvala na uključenju u temu.  :kla:
Uglavnom se i slažem s vama, naravno ako i nije problem Istanbulska Konvencija, možemo biti stvari pristupiti konkretnije i direktno, ali možda u tome i jeste point:
Ja jesam za Instanbulsku konvenciju i dovoljan razlog tomu mi je da su na drugoj strani zagriženi i bolesni desničari, vjerski fanatici i razulareni popovi... i u njihovim redovima Velimir Bujanec i Željka Markićs-r14
Zato pozivam i vas da podržite barem formalno Istanbulsku konvenciju (i ispunite anketu iznad) jer je upitno koliko je i realno drugačije. Budite na pravoj strani.  :g:fv:  pa-g
Anketu da, ali sa svim odgovorima, ja mislim svojom glavom i poslušam različite izvore.

Za mene je plitak odgovor tipa "popovi, Markićka, latentni pederi...".

U Hrvatskoj smo ugroženi na socijalnom nivou, plaće su takve da se ne može živjeti, kamate su takve da živimo u zemlji kamatara, ovrhe, blokade, bankrot kao riješenje, iseljavanje, kopanje po bajama... a meni se nudi pravo na ružičastu haljinicu, ali djeca će nam raditi za 2500 kn plaće ako ne zbrišu u izbjeglištvo.

IKača je licemjerstvo do boli, iza koje stoje svjetski nasilnici i kamatari koji imaju nosače zrakoplova i napalm bombe!!