Autor Tema: Madrid ATP/WTA www site - primjer kako NE treba raditi internet stranice  (Posjeta: 3589 vremena)

Offline Observer

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Evo danas je prvi dan Mastersa u Madridu. Radi se o kombiniranom turrniru gdje nastupaju naizmjenično muški i ženski natjecatelji.

Nažalost po običaju ništa od toga neće biti na domovinskoj TV ali za sretnike koji prate Euro kanale neće biti problema.

Eventualno ako netko od naših bude u polufinalu ili dalje onda će HTV otkupiti prijenos ali jedino i samo tog meča, zbogom lijepi dani prije deset do dvadeset godina kad smo imali prijenose svih kvalitetnih mečeva bez obzira igraju li naši ili ne, Lendl, Becker, Ivanišević, Graff, Seleš, Agassi, Sampras, Bjorn, Hingis, Sabatini, itd... sad je neko novo vrijeme... zbogom zauvijek internacionalnom tenisu na HTV, welcome saborske sjednice, domaće sapunice, engleska ligo i političke emisije.

Kad smo već kod upliva politike svuda nisam mogao da ne primjetim u pauzama setova na Eurosportu turistički CRO spot u originalnom (ne-kosoro-izmjenjenom) izdanju i našu ljepuškastu guzu.
Osobno nemam ništa protiv te scene, dapače, lijepo ju je vidjeti a prikaz je ionako sa boka i još u kupaćem kostimu, nikakva posebna golotinja nije bila i zaista ne vidim što tu nije u redu.

Meni se to više čini kao prilika za skretanje pažnje hrvatske populacije sa stvarnih gorućih problema, sve težeg financijskog stanja ljudi a dobro dođe da pokrije zataškavanje podobnih nedodirljivih korupcionista koji imaju zaleđe i nikad neće završiti na sudu jer svi ovi koji su prijavljeni izmedju ostalog su i u nemilosti vlasti.

A hebemu ja malo skrenuo s teme, ma evo pogledajte kao što sam naveo u naslovu ovaj link:  http://www.madrid-open.com/default_en.aspx#/tournament-guide/0  i vjerovali ili ne to su službene oficijelne stranice Madrid ATP/WTA velikog turnira.

Užasno su spetljane, komplicirane i zbunjujuće, dugo se učitavaju a kad se napokon prikažu onda se ne zna ni ko pije ni ko plaća, ma neka je i od španjolaca previše je!!!
Daj Kapetane pomozi im i napravi im nešto kako Bog zapovida jer ovo šta imaju stvarno nema smisla.

Pozdrav svima i živjela guza u spotu :D

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Madrid ATP/WTA www site - primjer kako NE treba raditi internet stranice
« Odgovori #1 u: 10 05 2010, 21:32:08 poslijepodne »
Daj Kapetane pomozi im i napravi im nešto kako Bog zapovida jer ovo šta imaju stvarno nema smisla.
Da,  pa-g to stvarno ne bi bilo loše, biti WebMaster jednog ATP turnira, vjerojatno nemaju problema sa budžetom, pa tako si i WebMaster može experimetirati.
Takve stranice, koje mi broje postotke 1,2,4 %... ja niti ne otvaram, ne trebaju mi neugodna iznenadjenja. :no:
Svejedno, Observeru, ako dogovoriš posao, bi'će i za tebe dobra manča. :g:fv:
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.