Autor Tema: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo  (Posjeta: 8646 vremena)

Offline nogometaš

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
    • Profil
Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« u: 12 10 2012, 17:15:55 poslijepodne »
ljudi moji, pa šta je ovo. Hajduk u stečaju  :!-:
slušam na radiju i ne mogu vjerovati  :gl:d: bilo je jasno da će izbiti p...darija. gledam po portalima i najvjerniji mi se čini index kao i obično:

Policijske snage pod punim naoružanjem čuvale su zgradu Banovine. 50-ak metara zračne linije od ulaza u zgradu smjestilo se 300-tinjak pripadnika Torcide koji su potom krenuli prema ulazu. Atmosfera u Splitu bila je na rubu je linča čim se pronijela vijest o mogućoj propasti kluba i izbacivanju iz svih nogometnih natjecanja. U jednnom trenutku činilo se da će policija evakuirati Kerumove zamjenike. Tome Split nikada nije svjedočio, ali policija je bila spremna na najgori mogući scenarij.
 
nema zafrkancije.

Torcida je svojom povorkom nastupala cijelom širinom kolnika. Prosvjed je unatoč velikom ogorčenju navijačkog puka bio mirnog karaktera sve dok nisu stigli pred ulaz u zgradu. Policija im se nije približila već su pušteni da zakrče promet tijekom marša. Bijele kacige oštrile su pendreke na ulazu. Torcida je počela vikati: "Kerume Turčine napuši se k....ne" i "Ne damo Hajduk". Revolt navijača bio je golem. Dva pripadnika Torcide puštena su u zgradu, ali čini se, samo kako bi se uvjerili da su Kerumovi zamjenici već napustili zgradu. Potom su se sastali s Kerumovom zamjenicom, a kada je potvrđena vijest o novoj sjednici i pozitivnom stavu Kerumovih vijećnika, navijači su se razišli.

na koncu kaže Šundov:  s-c-b

"Mi ćemo glasati za kredit, pozivamo ih da učine isto" (SDP i HNS), rekao nam je Šundov.

 
 nevjerojatno. još se ne zna izgleda što će biti. televizija govori o stečaju Hajduka.
pa šta je ovo ljudi moji. da stečaj hajduka. dan još traje i može se svašta dogoditi.  :s:u:z:  :bl:bl:
Hajduk živi vječno

Offline Vatreni

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #1 u: 12 10 2012, 19:07:22 poslijepodne »
ha ha ha ha, bilo je da "Iz Dubrovnika stiže 15 kombija torcidaša pred Kerumovu kuću"  :gl:d:

 

  Izgleda da je Kerum ipak spasio živu glavus-c-b
 Ne zaboravite da je danas također veliki dan Makedonija - Hrvatska. Idemo Vatreni. :sl:k:
Samo je jedno u mom životu vrijedno

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #2 u: 13 10 2012, 13:48:49 poslijepodne »
trebao je Željko Kerum znati da ne može tako sa Hajdukom.  :no:
a kako sam se smijao sinoć na izjave Nevenke Bečić, kao da ne kužimo da se stisla guza svima od Torcide:h:a:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline ljuti navijač

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #3 u: 13 10 2012, 14:51:24 poslijepodne »
zahvalite svi Torcidi. Torcida je jučer spasila Hajduka.
bila je kiša i bilo je grubo ali i da je bilo gore vrijeme došli bi mi tamo di moramo.
jeste li gledali na televiziji? bio sam i ja tamo. ja sam onaj najzgodniji.  :-)  :h:a:  :h:a:  :h:a:

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #4 u: 13 10 2012, 18:19:11 poslijepodne »
zahvalite svi Torcidi. Torcida je jučer spasila Hajduka.

 :kla: Biti ću toliko slobodan i u ime intelektualaca grada zahvaliti Torcidi i Vama Ljuti navijaču ako ste bili sinoć tamo. I ja bih bio da sam samo koju godinu mlađi. (I koji grad luđi)  :-)
Baš sam zadovoljan. Vjerujem da bi to pozdravio i Mali Marinko (Miljenko Smoje). Svala čast još jednom. :kla:

 
           :h:a:  Ne damo Hajduk:h:a:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline nogometaš

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #5 u: 15 10 2012, 11:50:03 prijepodne »
sjednica je u tijeku, torcida je pred Banovinom
nadam se da ipak nema sumnje što će se izglasati.  :h:a:
opametili su se valjda :s-lol:
Hajduk živi vječno

Offline Vatreni

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #6 u: 15 10 2012, 12:10:50 poslijepodne »
ha ha ha, vijesti su po internetu:
Grad Split pristao biti jamac Hajduku, stečaj zasad izbjegnut. Na sjednici splitskog Gradskog vijeća ipak je odobreno jamstvo Hajduku za podizanje kredita od 30 milijuna kuna. U petak je takav prijedlog odbijen, no nakon pritiska Torcide vijećnici su se odlučili na promjenu mišljenja...

  Hvala Torcidi.
   :h:a: :h:a:
Samo je jedno u mom životu vrijedno

Offline nogometaš

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #7 u: 15 10 2012, 12:35:11 poslijepodne »
ha ha ha, vijesti su po internetu:
Grad Split pristao biti jamac Hajduku, stečaj zasad izbjegnut. Na sjednici splitskog Gradskog vijeća ipak je odobreno jamstvo Hajduku za podizanje kredita od 30 milijuna kuna. U petak je takav prijedlog odbijen, no nakon pritiska Torcide vijećnici su se odlučili na promjenu mišljenja...

  Hvala Torcidi.
   :h:a: :h:a:

hvala torcidi i dragom bogu. :kla:
sve je prošlo dobro, Hajduk živi vječno i živi i dalje
a Kerum se opet nije pojavio. ali nije to ni bitno mogli ste uživati u izjavama velepametne sestre Nevenke bečić na televiziji  :s-lol:
Hajduk živi vječno

Offline Pasivni Promatrač

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hajduk u stečaju, pa šta je ovo
« Odgovori #8 u: 15 10 2012, 20:46:56 poslijepodne »
Odlično, Hajduk je spašen, sad ne triba nikome ni jest ni pit. 30 milja kuna će trajat do prolića a onda... ma već će se nešto izmislit, triba se borit za drugo misto,
jer konkurencija je jaka! s-c-b