Autor Tema: Gdje je najbolje reklamiriati apartmane na internetu?  (Posjeta: 4446 vremena)

Offline Dora24

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Gdje je najbolje reklamiriati apartmane na internetu?
« u: 25 10 2012, 13:28:22 poslijepodne »
Ljudovi, ovako naslijedila sam nekakve apartmane na Hvaru od dede. Njemu je posao išao ok pa je to meni prepustio, iako ja tamo ne živim, a i nisam baš često na Hvaru, zanima me gdje bih mogla na internetu da oglašavam te apartmane? Znam da je internet danas sve, ne isplati mi se u ništa drugo ulagati, što će biti stalnih gostiju što novih preko interneta, pa ako neko ima isto apartmane, može li mi reći gdje bih i ja svoje mogla da oglašavam? Hvala puno! :)

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Gdje je najbolje reklamiriati apartmane na internetu?
« Odgovori #1 u: 25 10 2012, 15:37:56 poslijepodne »
Draga Dora, eto prvi korak si već napravila.  :g:fv:
Netko ti se može javiti i odavde sa Foruma. Doduše, bilo bi mnogo bolje da to sve predstaviš na svojim Web stranicama. A link tada napiši - ovdje na Forumu:sl:k: Ako imaš svoju Web stranicu, učini to odmah.
« Zadnja izmjena: 25 10 2012, 15:40:15 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Steak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Gdje je najbolje reklamiriati apartmane na internetu?
« Odgovori #2 u: 06 11 2012, 15:41:59 poslijepodne »
Ljudovi, ovako naslijedila sam nekakve apartmane na Hvaru od dede. Njemu je posao išao ok pa je to meni prepustio, iako ja tamo ne živim, a i nisam baš često na Hvaru, zanima me gdje bih mogla na internetu da oglašavam te apartmane? Znam da je internet danas sve, ne isplati mi se u ništa drugo ulagati, što će biti stalnih gostiju što novih preko interneta, pa ako neko ima isto apartmane, može li mi reći gdje bih i ja svoje mogla da oglašavam? Hvala puno! :)

Možda da provjeriš ovdje za oglašavanje apartmana imaju oni ok ponudu, po meni najbolju, koristim ih već 2 sezone.