Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1041011 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3420 u: 18 08 2020, 21:21:24 poslijepodne »
nisam slusao danas bio na moru :)
Eto ti si na moru dok Riječanin radi za dobro svih nas. pohvalio ga je i Kapetan.  pa-g
Neće doć Svetica.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3421 u: 18 08 2020, 21:39:09 poslijepodne »
Rijeka, javi se, 0911276555
Evo da nađem vremena, tokom sutrašnjeg dana

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3422 u: 18 08 2020, 21:42:17 poslijepodne »
Dragi Forumaši, veseli me što se širi diskusija, posebno hvala tebi Rijeko što si spomenuo naš Forum u emisiji Bez Pardona. Nisam gledao ali jedna poznata cura mi je odmah javila.  :piv:

 :bacv:for:
Par novih Forumaša se je već prijavilo na Forum, npr. gorenavedeni Božo Masa. Božo, trebao bi znati da nije zgodno razbacivati se mobilnim brojevima ovdje, napiši Rijeci ovdje što imaš.  :g:fv:
Tu ima više od tri minute, ali hvala i mom virtualnom prijatelj, možeš sad maknuti njegov broj

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3423 u: 18 08 2020, 21:50:03 poslijepodne »
slušam bez pardona otkad je korona u điru, slušam samo zbog gosp.iz Rijeke i još jednog gosp iz Splita, onog koji pozdravi prijatelja iz Rijeke. Ostalo mi više odavna nije slušljivo.I otkad sam ih prvi put čula, palo mi napamet da bi bilo super da mogu pronać njihove fejsove i danas gosp iz Rijeke spomene ovu stranicu...fala Bogu napokon.
Zato ovim putem molim gosp iz Rijeke i gosp iz Splita (oni danas govor o spizi i mliku, svaka čast, odavna tupim da nemamo enzime za mliko mi odrasli) da ako imaju fejs ili neku stranicu di iznose svoje stavove i razmišljanja da me upute, nisam za rasprave, želim odmorit mozak i život, nemam više živaca za površne netolerantne i zatupljene ljude, želim čitat pametne ljude koji razmišljaju svojom glavom. Fala.
ps.može se brzo pisat i da bude razumljivo
Od kad sam tu registriran, došao sam jer je još prije par godina ovaj forum spomenuo g. Mijo (seljak sa sela) i mislim da je g. Gušter isto spomenuo, uglavnom ja se registrirao, vejrujući da je tu moj prijatelj, ali nije bio, ali je zato bio gušter.
Na raspolaganju su tri minute u emisij, pa jedva stigneš, čak sam par puta već htio spomenuti forum da moj prijatelj čuje, ali prođu minute. A još me tu i tamo prozovu ,pa moram odgovoriti na neke komentare u emisiji. Nadam se da ćemo se družiti na ovom forumu.
Ja nemam fejs, ali ima jednu prijateljicu koja ima fejs s ovim danas aktualnostima.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3424 u: 18 08 2020, 22:00:33 poslijepodne »
rijecaninu braniš trumpa  smeta mu kina a s drugom kimom je saveznik zna on da  bi drug kim bi raketu poslao njemu,,, osobno bio sam u sj koreji 2012   ,, nigdje gladnih nigdje kriminala ni prosjaka na ulici,neboderi ,kulturni vozači čiste ulice parkovi    nije tako kako se piše,,, :pu:hi: ali drug kim se ulizuje trumpu,, trump lukašenko, putin, merkel,. bolsonaro, ovaj fašist orban,, to su sve novi svj poredak iboris johnson,,,, kuba sj korej kina pokret otpora....

Ponavljam, Kinu se spominjalo kao državu s ekonomskim usponom, međutim, sve više informacija iz kine govori kao o državi globalističkom projektu, kad sam vidio sve te kamere, bodovanje ljudi, poslušnost... nekako sam uvjeren da je to jedan prototip novog svjetskog poretka.
Glede Amerike, dosad su ratovali barem po dva tri rata su imali, uvodili demokraciju, kad su ih provalili, onda su s orjentirali protiv terorista (govorim u ironiji)

Tramp, ne znam što bi rekao, osim ako ga usporedim s Hilaricom, onda je on direktor svemira, koliko znam, nije započeo ni jedan novi rat i ono što mi je najbitnije, ne petlja se u druge države, čak kad je rekao da članice NATO-a moraju više ulagati, to mi je djelovalo kao ono ko vas h...e, a uspjeli smo bolje doživjeti tu duboku državu tamo, ali i kod nas.
Neznam tko je Trump (u smislu psihološkog profila), ali je omogućio da mnoge stvari procure u javnost.
Uvjeren sam, da će ako Trump opet pobjedi, suverenističke snage imati veću moralnu podršku...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3425 u: 18 08 2020, 22:01:50 poslijepodne »
Eto ti si na moru dok Riječanin radi za dobro svih nas. pohvalio ga je i Kapetan.  pa-g
Neće doć Svetica.  :s-lol:
Ovo mi se računa kao dobra karma

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3426 u: 18 08 2020, 23:00:51 poslijepodne »
Ovo mi se računa kao dobra karma
Što jest jest.  pa-g
Od kad sam tu registriran, došao sam jer je još prije par godina ovaj forum spomenuo g. Mijo (seljak sa sela) i mislim da je g. Gušter isto spomenuo, uglavnom ja se registrirao, vejrujući da je tu moj prijatelj, ali nije bio, ali je zato bio gušter.
Nadam se da ćemo se družiti na ovom forumu.
Ja nemam fejs, ali ima jednu prijateljicu koja ima fejs s ovim danas aktualnostima.
I ne treba ti Face, dobrodošli ste svi na Forum, i ovi danas novopriključeni članovi.  :kla:
« Zadnja izmjena: 18 08 2020, 23:01:32 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3427 u: 18 08 2020, 23:30:45 poslijepodne »
Ajde dobro je sve ispalo.  pa-g
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3428 u: 19 08 2020, 10:38:28 prijepodne »
Pozdrav Rijeka!

Ne zamjeri ovim fašistima. Netko je davno reako da će novi fašisti biti antifašisti (antifa). I svjetla bi!

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3429 u: 19 08 2020, 11:01:09 prijepodne »
Ne zamjeri ovim fašistima.
Koji moron, nevjerojatno.  :gl:d:
Tebi je potrebna pomoć i mnogo toga sa stručne strane.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3430 u: 19 08 2020, 11:48:04 prijepodne »
Čekaj momče možda si krivo shvatio. On misli na one fašiste u emisiji Bez pardona a ne na nas u Forumu.
Ne vjerujem da nas vrijeđa iz čista mira…   :sk-n-g:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3431 u: 19 08 2020, 17:25:48 poslijepodne »
bila je danas jedna stara pri kraju emisije i dobro je rekla kako je tamo u maloj pekarici odmah uz bolnicu Križine sve je oblijepljeno natpisima kako se mora nosit maska a prodavačica je nema. i još je drska i prkosi doktorici koja joj je to spočitala.  :gl:d:
dobro je da se i to zna – neka zna gazda tog dućana tko mu je zaposlen u firmi.  :sk-n-g:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3432 u: 19 08 2020, 17:43:22 poslijepodne »
u maloj pekarici odmah uz bolnicu Križine
dobro je da se i to zna – neka zna gazda tog dućana tko mu je zaposlen u firmi.  :sk-n-g:
To je prdara. I moron. Neka joj da otkaz sutra.  :s-lol:  pa-g
A iza nje zadnja je tek bila jedna teška glupača, od milja – tele. Prvo ona priča nekoliko minuta kako će biti kratka i reći brzo, odma znaš da će biti loše.  s-r14 Kad što, priča o nekoj emisiji nekidan i to ne u Bez pardona o tome tko je kao, zaslužan da postoji Republika Hrvatska i kao nabraja ih ona od Tuđmana do Gotovine i čudom se čudi kako nisu tu spomenuli - Franju Kuharića  -popipo- koji je po njoj zaslužniji i od istoimenog Franje Tuđmana:s-lol:
Što reći? Samo se je za nadat da će ovo biti prava država i zemlja za nekih 50 ak godinu kad izumru ovi likovi.   :ne-z:   :sk-n-g:
« Zadnja izmjena: 19 08 2020, 17:43:55 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3433 u: 21 08 2020, 18:34:50 poslijepodne »
ma cijeli svijet je u opasnosti ovih ludaka trump  amerika mora manijaka maknuti sta prije 13 milijuna ljudi  ostalo bez posla i amerika 1 zarazenih i mrtvih. bolsonaro brazilski diktator i mafijaš koji unistava brazil da bude jos siromasniji  vučić unistqva srbiju, plenković hrvatsku, orban koji je europski hitler fašista takoder opasnost  lazira izbore idemo redom do babe merkel koja je unistila njemacku dovela izbjeglice i nece da ode s vlasti, uspavani  boris johnson koji je zbog korona krize posao uengleskoj izgubilo 15 milijuna ljudi,,, putin zločinac koji 20 godinastvorio 120 bogatasa i 50 milijuna sirotinje evo kako se on odlucio boriti otrovao vođu oporbe a to je radio  i prije , novi staljinom ga mozemo zvati, i zadnji diktator je lukasenko brkonja je 26 godina predsjednik bjelrusije ,,, inece da ode stvorio policijsku drzavu to su ti globalisti suvrenisti fašisti kapitalisti,,, promjene stuzu,, zato sam uz kubu kinu i sj koreju jedini pokret otopra ovim gadovima kapitalizma

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3434 u: 24 08 2020, 19:57:15 poslijepodne »
kad će počet izbacivat onu prdaru Sveticu iz emisije?  :mis:
glavno da ona kaže kako je katolkinja  -popipo- a nema ni pojma što je to nego sije samo mržnju čim zine.  :gl:d:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.