Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1040561 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3405 u: 18 08 2020, 14:37:41 poslijepodne »
Corona je nešto  kao pitanja Boga ili ženski orgazam.


Ako vjeruješ, postoji!

Pozdrav

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3406 u: 18 08 2020, 14:44:21 poslijepodne »
gospon rijeke pozzzz  zato sta blagajnice imaju maSKU ako ih ne nosite necete u ducan nece koron vjecno trajati.i španjolica je prestala sama od sebe ali ovo cudo traje dugoo sta je cudno  , ali korona je mozda umjetni virus jer gripe ne traju dugo ne pogotovio ljeti, kinu trump mrzi jer ga unistava gospodarski, trump je uveo 12 milijuna ljudi na cestu i evo milijun oboljelih uamerici,,, đoković je bio protiv cjepiva ali i on iivansivec s zarazio,,,,, sprovodi pirevi diskoteke tu je zariste crkve ,,, vani se ne širi brzo nego uzatvorenom prostoru, morate nosit masku ubanki pošti, itd, ali ja vani ncu nositi masku kadsetam ili ako trcim itd,,, nema smisla drzim distancu, ...plenković je otopran na viruse ima jak organizam  kinezi su isto tako mislili dase radi o onocnoj gripi onda nisu imalkii potrebe zatvarati granice, kad se bolest prosirila ondasu vidjeli da je to mutirani brzi virus,a tad je vec  bilokasno, ovi turisti su ga donbijeli iz kine u italiju a nasi iz italije uhrvatsku,,,,,,,
¨
Blagajnice nisu imale maske u "prvom valu", a opet smo iz svojih karantena morali im doć istrest naše "viruse".
Kineski ekonomski bum mi se nikad nije sviđao, djlovalo mi je kao jedan eksperiment, samo što još uvjek ne znam, da li su vlasnici kine KP ili ili megakapitalisti, uglavnom ona je postala model jedne mega kontrole.
Amerika je do pojave Trumpa bila simbol neoliberalizma jedne surove države, a Trumpom su se zamješale kate, pa ćemo vidit ko će dobiti aševe i trice, možda dobijemo i dvije Amerike,,, ali mislim si, što bi bilo da je Hilarica pobjedila... bolje ne misliti.
Hrvatska je sigurna, naši političari su zapravo stanovnici gušterskih anusa hahaha

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3407 u: 18 08 2020, 14:47:01 poslijepodne »
Evo, javio se i moron nad moronima:s-lol:  pa-g
Ovo je čak i učitelj onom propuhu iz Rijeke:s-lol:

P.S. Ništa loše ne mislim, dapače, puno pozdrava.  :s:r:

E da je takvih guštera više, koji vide kako izgleda ovaj svijet... ali dok je ovih koji hvale HDZ-SDP dotle ćemo i imati ovu sprdačinu od "demokracije", da su ljudi ko naš gušter, ne bi s nama upravljali prodane duše

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3408 u: 18 08 2020, 14:58:51 poslijepodne »
Evo, javio se i moron nad moronima:s-lol:  pa-g
Tako je momče imaš podršku.  pa-g  treba ponekad reć bobu bob a moronu moron.  :s-lol:
Onaj što zove iz Rijeke  :s-lol:  je iz istog razreda.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3409 u: 18 08 2020, 17:10:14 poslijepodne »
je je ali Rijeka je na televiziji spomenuo Forum bačvice.  pa-g bravo Rijeka!  :kla:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3410 u: 18 08 2020, 17:29:41 poslijepodne »
Istina spomenuo je Riječanin naš Forum na televiziji čuo sam i ja jasno i glasno.  pa-g
To je pohvalno od njega i eto... to je u redu.  :g:fv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline bozomasa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3411 u: 18 08 2020, 18:19:28 poslijepodne »
0911276555, javi se, Božo je

Offline bozomasa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3412 u: 18 08 2020, 18:21:11 poslijepodne »
Rijeka, javi se, 0911276555

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3413 u: 18 08 2020, 18:39:58 poslijepodne »
Dragi Forumaši, veseli me što se širi diskusija, posebno hvala tebi Rijeko što si spomenuo naš Forum u emisiji Bez Pardona. Nisam gledao ali jedna poznata cura mi je odmah javila.  :piv:

 :bacv:for:
Par novih Forumaša se je već prijavilo na Forum, npr. gorenavedeni Božo Masa. Božo, trebao bi znati da nije zgodno razbacivati se mobilnim brojevima ovdje, napiši Rijeci ovdje što imaš.  :g:fv:
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Donna di Spalato

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3414 u: 18 08 2020, 20:25:16 poslijepodne »
slušam bez pardona otkad je korona u điru, slušam samo zbog gosp.iz Rijeke i još jednog gosp iz Splita, onog koji pozdravi prijatelja iz Rijeke. Ostalo mi više odavna nije slušljivo.I otkad sam ih prvi put čula, palo mi napamet da bi bilo super da mogu pronać njihove fejsove i danas gosp iz Rijeke spomene ovu stranicu...fala Bogu napokon.
Zato ovim putem molim gosp iz Rijeke i gosp iz Splita (oni danas govor o spizi i mliku, svaka čast, odavna tupim da nemamo enzime za mliko mi odrasli) da ako imaju fejs ili neku stranicu di iznose svoje stavove i razmišljanja da me upute, nisam za rasprave, želim odmorit mozak i život, nemam više živaca za površne netolerantne i zatupljene ljude, želim čitat pametne ljude koji razmišljaju svojom glavom. Fala.
ps.može se brzo pisat i da bude razumljivo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3415 u: 18 08 2020, 20:36:07 poslijepodne »
¨
Blagajnice nisu imale maske u "prvom valu", a opet smo iz svojih karantena morali im doć istrest naše "viruse".
Kineski ekonomski bum mi se nikad nije sviđao, djlovalo mi je kao jedan eksperiment, samo što još uvjek ne znam, da li su vlasnici kine KP ili ili megakapitalisti, uglavnom ona je postala model jedne mega kontrole.
Amerika je do pojave Trumpa bila simbol neoliberalizma jedne surove države, a Trumpom su se zamješale kate, pa ćemo vidit ko će dobiti aševe i trice, možda dobijemo i dvije Amerike,,, ali mislim si, što bi bilo da je Hilarica pobjedila... bolje ne misliti.
Hrvatska je sigurna, naši političari su zapravo stanovnici gušterskih anusa hahaha
  korona postoji ali je opasnija za starije ljude sta se tice trumpa on ne brani interese amerike nego kapitaliste  kina unistavaameriku u svim  stazama,, trump je ljubomoran na kinu u americi je 13 milijuna ljudi nezaposleno 23 posto nezaposlenost,,,, zdrastvo u kolapsu,,,, njemu smeta socijalizam,, naravno ne postoje globalisti suverenisti sve su to kapitalisti, oni sunovi svjetski poredak, vs kuba kina i sj koreja pročitajte chomsky sta kaze,,,,kapitalizam je prevara 21 stoljeca 

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3416 u: 18 08 2020, 20:42:02 poslijepodne »
 rijecaninu braniš trumpa  smeta mu kina a s drugom kimom je saveznik zna on da  bi drug kim bi raketu poslao njemu,,, osobno bio sam u sj koreji 2012   ,, nigdje gladnih nigdje kriminala ni prosjaka na ulici,neboderi ,kulturni vozači čiste ulice parkovi    nije tako kako se piše,,, :pu:hi: ali drug kim se ulizuje trumpu,, trump lukašenko, putin, merkel,. bolsonaro, ovaj fašist orban,, to su sve novi svj poredak iboris johnson,,,, kuba sj korej kina pokret otpora....

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3417 u: 18 08 2020, 21:11:22 poslijepodne »
rijecaninu braniš trumpa  smeta mu kina a s drugom kimom je saveznik
Pusti ti Riječanina Maxe, ajde ti zovi u emisiju i reci im da dođu svi na forum Bačvice. jesi ga slušao danas?  :-)   :piv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3418 u: 18 08 2020, 21:13:06 poslijepodne »
Pusti ti Riječanina Maxe, ajde ti zovi u emisiju i reci im da dođu svi na forum Bačvice. jesi ga slušao danas?  :-)   :piv:
nisam slusao danas bio na moru :))))) ali narod vjeruje hdzu nego sdpu hdz da baca atomske bombe oni bi vikali zivio adeze.. jer hdz sta god uradi narod bravo, pa nek uzivaju u hdzu

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3419 u: 18 08 2020, 21:15:31 poslijepodne »
Pusti ti Riječanina Maxe, ajde ti zovi u emisiju i reci im da dođu svi na forum Bačvice. jesi ga slušao danas?  :-)   :piv:
haha da zovem necu sta bi ti da svetica dođe tu ???? -popipo-