Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1052054 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1920 u: 10 08 2018, 17:36:26 poslijepodne »
 :ch:ps: vi ste zabavan lik iz rijeke vi sve stavite pod tepih oni su isti a onda počnete pljuvat po sdpu jer vam smeta ,naravno jer u rijeci ce sdp vladat vječno i sada stajete u obranu tompsona?pa on sam viče za dom spremni ipjeva jasenovac i gradišku staru hdz je više kri za sve nego sdp ,a onda vi kao gušter sve europa odeređuje čsk i finale svjetskog prvenstva :sk-n-g: :plj: vi ste toliko ufurani u tu europsku iniju da ne ne vidite tko vas je pokrao ni štzase dešava gledajte koliko licemjera  pravdaju hdz samo da budu na vlasti a ne smeta im pupovac uhdzu onaj zaustsvio se štrajk naravno hdz je na vlasti jer da je sdp vec bi svi branitelji bili s puškama na ulici šatori, severi matijaševići i ribići ,vas desničari vole jer ste desničar

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1921 u: 10 08 2018, 17:38:12 poslijepodne »
svetica je danas trebala bit izbrisana ali opet nije :ne-z: privilegije?naziva bandića licemjerom a zatim pazite ovo pljuje po plenkoviću jer ne napada pupovca pa kako ce kad mu drži vladu haha bit ce vruća jesen, glumila je i sada je pukla tako je isanadera hvalila,doći će sve na svoje,,,narosd je kriv šta hdzu sve dopušta

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1922 u: 11 08 2018, 17:50:04 poslijepodne »
:ch:ps: vi ste zabavan lik iz rijeke vi sve stavite pod tepih oni su isti a onda počnete pljuvat po sdpu jer vam smeta ,naravno jer u rijeci ce sdp vladat vječno i sada stajete u obranu tompsona?pa on sam viče za dom spremni ipjeva jasenovac i gradišku staru hdz je više kri za sve nego sdp ,a onda vi kao gušter sve europa odeređuje čsk i finale svjetskog prvenstva :sk-n-g: :plj: vi ste toliko ufurani u tu europsku iniju da ne ne vidite tko vas je pokrao ni štzase dešava gledajte koliko licemjera  pravdaju hdz samo da budu na vlasti a ne smeta im pupovac uhdzu onaj zaustsvio se štrajk naravno hdz je na vlasti jer da je sdp vec bi svi branitelji bili s puškama na ulici šatori, severi matijaševići i ribići ,vas desničari vole jer ste desničar
Ne stavljam me u desni ili lijevi pretinac, pitao sam da li si pogledao što su Franciškoviću radili?
Thompson nema veze, meni je isto da li će netko zabraniti Bajagu ili Thompsona u državi koja bi trebala biti demokratska, ali mi je totalno ljigavo kad jedan Jakovčić drži moralne prodike.

Državu nisu uništili Pupovac i Thompson niti Bajaga, državu su uništili HDZ-SDP.

Braniteljske udruge traže zabranu Bajage ili Cece, peke meke kako se već zovu, a ne smeta im rasprodaja i izdaja hrvatskih interesa.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1923 u: 11 08 2018, 18:39:43 poslijepodne »
Ne stavljam me u desni ili lijevi pretinac, pitao sam da li si pogledao što su Franciškoviću radili?
Thompson nema veze, meni je isto da li će netko zabraniti Bajagu ili Thompsona u državi koja bi trebala biti demokratska, ali mi je totalno ljigavo kad jedan Jakovčić drži moralne prodike.

Državu nisu uništili Pupovac i Thompson niti Bajaga, državu su uništili HDZ-SDP.

Braniteljske udruge traže zabranu Bajage ili Cece, peke meke kako se već zovu, a ne smeta im rasprodaja i izdaja hrvatskih interesa.
niste desni  ali ste desničar  štasada ni jakovčić ne valja??tko valja? sdp nije uništio hrvatsku nego hdz koji je vladao u 90ima kad se drzava prodavala točno braniteljima odgovara hdz

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1924 u: 12 08 2018, 16:24:30 poslijepodne »
niste desni  ali ste desničar  štasada ni jakovčić ne valja??tko valja? sdp nije uništio hrvatsku nego hdz koji je vladao u 90ima kad se drzava prodavala točno braniteljima odgovara hdz

Tebi je Jakovčić nekakava moralna vertikala?

Pa on je iz sorte Čačića, onako isti karakter  :s:r:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1925 u: 12 08 2018, 19:01:53 poslijepodne »
Tebi je Jakovčić nekakava moralna vertikala?

Pa on je iz sorte Čačića, onako isti karakter  :s:r:
 
nisam to rekao ali vi gurate pod tepih pljačku i pretvorbu iz 90ih zbog toga je hrv dsanas takva i vaši komentari odgovaraju hdzovcima jer ih i ne napadate vama je za sve kriva europska unija u kojoj smo tek od 2013   hdz je gori od sdpa jer evo 3 godine štasu napravili??????????
« Zadnja izmjena: 13 08 2018, 21:38:06 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1926 u: 13 08 2018, 17:32:13 poslijepodne »
Tebi je Jakovčić nekakava moralna vertikala?

Pa on je iz sorte Čačića, onako isti karakter  :s:r:
nisam to rekao ali vi gurate pod tepih pljačku i pretvorbu iz 90ih zbog toga je hrv dsanas takva i vaši komentari odgovaraju hdzovcima jer ih i ne napadate vama je za sve kriva europska unija u kojoj smo tek od 2013   hdz je gori od sdpa jer evo 3 godine štasu napravili??????????

a kako ne krivim HDZ kad su HDZ i njihov stranački kolega Vučič najveći europejci.

Zar nisu SDPeovci isposlovali da HV ide na granice Rusije da budemo nato-pudlice.

Upravo ljevica brani Plenkija i Soroša
« Zadnja izmjena: 13 08 2018, 21:41:53 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1927 u: 13 08 2018, 18:04:11 poslijepodne »
tito je rekao tko napravi grešku na goli otok  ovo današnje zdravstvo je rasulo ,anarhija imamo najboljeg ninistra zdravstva ikada s-c-b :mis: pa-d

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1928 u: 13 08 2018, 20:57:37 poslijepodne »
tito je rekao tko napravi grešku na goli otok  ovo današnje zdravstvo je rasulo ,anarhija imamo najboljeg ninistra zdravstva ikada s-c-b :mis: pa-d
Ako ćeš imati privatno zdravstvo, onda moraš rasturati državno zdravstvo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1929 u: 14 08 2018, 21:26:17 poslijepodne »
Ako ćeš imati privatno zdravstvo, onda moraš rasturati državno zdravstvo
pa IMAMO privatno zahvalite hebrangu milinobiću kujundću drzavno je bilo u jugoslaviji :sm:sh:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1930 u: 14 08 2018, 21:27:09 poslijepodne »
gledam na ovoj mrezi tv i ovdjese javljaju neki s jadrana koliko to novca potroše :n:unc: a voditelj im popijte tableticu hahaha :idch:

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 034
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1931 u: 14 08 2018, 21:57:42 poslijepodne »
Pa je to su ti isti likovi se javljaju svuda gdje mogu.  :s-lol:
Jedino nema seljaka čini mi se.  :pu:hi:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1932 u: 15 08 2018, 01:02:23 prijepodne »
gledam na ovoj mrezi tv i ovdjese javljaju neki s jadrana koliko to novca potroše :n:unc: a voditelj im popijte tableticu hahaha :idch:
Čisto informacije radi, cijena je par kuna po pozivu, NE po minuti, tako ako i dva puta nazoveš ili pokušaš zvati to je 7 kuna.

Druge televizije imaju cijenu po MINUTI pa nemaju ograničenja po pozivu, lakše dobiješ ali i kune brže odu

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1933 u: 15 08 2018, 01:03:40 prijepodne »
pa IMAMO privatno zahvalite hebrangu milinobiću kujundću drzavno je bilo u jugoslaviji :sm:sh:
Pa ja branim državno vlasništvo, nikad nisam bio za privatizaciju, rekao sam više puta, za kapitalizam sam samo ako netko sam sebi stvori kapital, bez da dobije od države.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1934 u: 15 08 2018, 17:42:09 poslijepodne »
Pa je to su ti isti likovi se javljaju svuda gdje mogu.  :s-lol:
Jedino nema seljaka čini mi se.  :pu:hi:
znam ali opet voditelj kaze popijte tableticu haha :zv:z: