Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1042085 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1695 u: 27 06 2018, 13:03:55 poslijepodne »
Peđa je zakon, on bi zabranio referendum u ime ljudskih prava, dno dna.


Bernardića ne vole, jer je poštenjačina, valjda ne želi da se SDP pretvori u klijentelistički HNS

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1696 u: 27 06 2018, 15:05:38 poslijepodne »
Peđa bi zabranio referendum koji ide protiv ljudskih prava.  pa-g
A ti Rijeko ne zaslužuješ spomenuti njegovo ime, eto to si ti.  :s-lol: Prava je sreća da se ne baviš ničim nego iz kuće zoveš na telefonu emisiju Bez pardona. Inače bi bio opasan. Ovako si to što jesi - ništa.  :tamo:lol:
Više neću odgovarati na tvoje postove. kao i ostali forumaši osim Maxa, vidim.  :gl:d:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1697 u: 27 06 2018, 17:28:37 poslijepodne »
Daj molim te Maxe pa nisi ti valjda za Bernardića? Dobro kaže profesorica - Bernardić je propast, i ja sam za Peđu Grbina.  pa-g  :sl:k:
u ovom trenutku nema bolkeg peđa grbin  mi nije za premijera, ostali kadar sdpa je stari kadar koji treba metlu potjerati sve iz stranke  ostojić mrsić i ostali su šutjeli kad je milanović gubio izbore 2 puta u 11 mjeseci i sadase čude kako imaju 18 posto ne krivim milanovićeve 4 godine nego kad je izgubio izbore odmah  je trebao otići a  berbardić je mladi iliberalniji pa šta on moze sada sdp je OPORBA jedino huškat đuru i klemma kao hdz????ali branitelji su za hdz

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1698 u: 27 06 2018, 17:29:40 poslijepodne »
Peđa je zakon, on bi zabranio referendum u ime ljudskih prava, dno dna.


Bernardića ne vole, jer je poštenjačina, valjda ne želi da se SDP pretvori u klijentelistički HNS
hns je propala stranka 0,0 posto jase čudim kako opstaje  svaku stranku koja ima 0,0 posto izbrisati

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1699 u: 27 06 2018, 17:32:30 poslijepodne »
Peđa bi zabranio referendum koji ide protiv ljudskih prava.  pa-g
A ti Rijeko ne zaslužuješ spomenuti njegovo ime, eto to si ti.  :s-lol: Prava je sreća da se ne baviš ničim nego iz kuće zoveš na telefonu emisiju Bez pardona. Inače bi bio opasan. Ovako si to što jesi - ništa.  :tamo:lol:
Više neću odgovarati na tvoje postove. kao i ostali forumaši osim Maxa, vidim.  :gl:d:
druže nek svatko piše kako hoće u nekim stvarima se s rijkom ne slazem   ali  poslušaj sveticu danas naziva antifašiste anti talentima a voditeljica je ne briše ta zena izlazi z teme mrzi srbe sdp partizane a uzdiže plenkovića u visine a onaj iz vinjanja donjih opet o hdzu a za njega glasao i sad mu ne valja plenković sjeti se kako je pljuvao linića da se zadužio ali sad se ne zadužuju, narod ce uvijek glasat za hdz, sdp se mor udruziti s amsterdamskom i zivi zidom i mostom i na jesen rušit hdz ziv

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1700 u: 27 06 2018, 17:33:42 poslijepodne »
os 2016 znači skupoća je povecana 12 posto ,režije 10 posto, place su manje 10 posto a porezi veci 15 posto TO JE HDZ p glasajte za njih još 900 godina, mladi odlaze kolinda obecavala švicarsku :kl:kl:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1701 u: 27 06 2018, 19:16:24 poslijepodne »
Peđa bi zabranio referendum koji ide protiv ljudskih prava.  pa-g
Peđa je među najboljima  u SDPu pa i u onom dijelu sabora.   pa-g  Bernardić prst dole.  pa-d
A Maxe, takav je status quo uvijek. Pročitajte pitanje u naslovu teme. Odgovor je - dok traje emisija.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1702 u: 27 06 2018, 19:25:13 poslijepodne »
Peđa je među najboljima  u SDPu pa i u onom dijelu sabora.   pa-g  Bernardić prst dole.  pa-d
A Maxe, takav je status quo uvijek. Pročitajte pitanje u naslovu teme. Odgovor je - dok traje emisija.  :s-lol:
druže ako ti misliš da ce peđa bit dobar nek bude mozda bude pjevao opet thompsona haha sveticu ne komentiraš?vrijeđa sve živo :plj:

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1703 u: 27 06 2018, 19:45:50 poslijepodne »
Druže,  :-) što ću komentirat Sveticu sve je rečeno. Slažem se sa svim što kažete o njoj.  :sl:k:   -popipo-
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1704 u: 27 06 2018, 20:00:17 poslijepodne »
Druže,  :-) što ću komentirat Sveticu sve je rečeno. Slažem se sa svim što kažete o njoj.  :sl:k:   -popipo-
   a evo ovaj napuhankio d ministra kaze da ce se raditi do 67 godine di su sada sindikalisti,vazno je bilo pljuvat po sdpu 4 godine......bit ce igore  :he:kla:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1705 u: 27 06 2018, 21:22:23 poslijepodne »
   a evo ovaj napuhankio d ministra kaze da ce se raditi do 67 godine di su sada sindikalisti,vazno je bilo pljuvat po sdpu 4 godine......bit ce igore  :he:kla:

Dobro, na početku sam pitao što je to socijademokratsko u SDPeu???? Jedan jedini zakon??? Za što se konkretno Peđa zalaže??? Koji su to njegovi prijedlozi??

Zar ne vidiš da se od partijskih sljedbenika čuje jedino netrpeljivost prema onima koji drugačije pišu/misle, argumenti su jedino uvrede na osobnom nivou.


Mršić je još govorio da će se raditi do 67. samo kao što rekoh HDZ je opasnijei jer će se njemu oprostiti, vi mladi nećete imati penziju, pojeo ju drugi stup, to je tako kad nam brisel komandera, maldi odlaze.


Da se vratim na SDP, gledao sam sjednicu sabora kad se donosila odluka da se HV šalje na Rusku granicu, i glavni argument je bio da je to eć "diplomacija" odlučila i da sabor kao potrčko to mora odobriti, tada je SDP bio na vlasti kad je "diplomacija" isposlovala odlazak HV na ruske grancie, jer mi smo i po Klisoviću "saveznici" amerike i "punopravna" članica eu-ROPSTVA.

Da mi je samo znati što će se pisati kad HDZ bude u koaliciji s HNSom, pardom s SDPeom.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1706 u: 27 06 2018, 21:26:35 poslijepodne »
Peđa bi zabranio referendum koji ide protiv ljudskih prava.  pa-g
A ti Rijeko ne zaslužuješ spomenuti njegovo ime, eto to si ti.  :s-lol: Prava je sreća da se ne baviš ničim nego iz kuće zoveš na telefonu emisiju Bez pardona. Inače bi bio opasan. Ovako si to što jesi - ništa.  :tamo:lol:
Više neću odgovarati na tvoje postove. kao i ostali forumaši osim Maxa, vidim.  :gl:d:

Neki put mislim da desničari pretjeruju, ali evo, forum, bolje reći SDPeovi forumaši me uvjerili da im je netrpeljivost, uvrede pa i mržnja glavni aduti.

Jadna naša Hrvatska, jedni je pljačkaju drugi je mrze!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1707 u: 27 06 2018, 22:32:52 poslijepodne »
Dobro, na početku sam pitao što je to socijademokratsko u SDPeu???? Jedan jedini zakon??? Za što se konkretno Peđa zalaže??? Koji su to njegovi prijedlozi??

Zar ne vidiš da se od partijskih sljedbenika čuje jedino netrpeljivost prema onima koji drugačije pišu/misle, argumenti su jedino uvrede na osobnom nivou.


Mršić je još govorio da će se raditi do 67. samo kao što rekoh HDZ je opasnijei jer će se njemu oprostiti, vi mladi nećete imati penziju, pojeo ju drugi stup, to je tako kad nam brisel komandera, maldi odlaze.


Da se vratim na SDP, gledao sam sjednicu sabora kad se donosila odluka da se HV šalje na Rusku granicu, i glavni argument je bio da je to eć "diplomacija" odlučila i da sabor kao potrčko to mora odobriti, tada je SDP bio na vlasti kad je "diplomacija" isposlovala odlazak HV na ruske grancie, jer mi smo i po Klisoviću "saveznici" amerike i "punopravna" članica eu-ROPSTVA.

Da mi je samo znati što će se pisati kad HDZ bude u koaliciji s HNSom, pardom s SDPeom.
to im nece proći jer to se očekuje 2030 nadam se da ce do tada doći netko koji ce to ukinuti,,,,upravo je hdz uveo ove godine taj zakon ne sdp

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1708 u: 27 06 2018, 22:34:05 poslijepodne »
Dobro, na početku sam pitao što je to socijademokratsko u SDPeu???? Jedan jedini zakon??? Za što se konkretno Peđa zalaže??? Koji su to njegovi prijedlozi??

Zar ne vidiš da se od partijskih sljedbenika čuje jedino netrpeljivost prema onima koji drugačije pišu/misle, argumenti su jedino uvrede na osobnom nivou.


Mršić je još govorio da će se raditi do 67. samo kao što rekoh HDZ je opasnijei jer će se njemu oprostiti, vi mladi nećete imati penziju, pojeo ju drugi stup, to je tako kad nam brisel komandera, maldi odlaze.


Da se vratim na SDP, gledao sam sjednicu sabora kad se donosila odluka da se HV šalje na Rusku granicu, i glavni argument je bio da je to eć "diplomacija" odlučila i da sabor kao potrčko to mora odobriti, tada je SDP bio na vlasti kad je "diplomacija" isposlovala odlazak HV na ruske grancie, jer mi smo i po Klisoviću "saveznici" amerike i "punopravna" članica eu-ROPSTVA.

Da mi je samo znati što će se pisati kad HDZ bude u koaliciji s HNSom, pardom s SDPeom.
hdz i sdp nikada nece biti skupa u koaliciji to sam vam napisao 900 puta

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1709 u: 27 06 2018, 23:29:02 poslijepodne »
hdz i sdp nikada nece biti skupa u koaliciji to sam vam napisao 900 puta

Pa ukidanje pemzije je zajednička odluka, jedino što se HDZeu prašta ako to uvede. SDP to sigurno neće skinut.

velika koalicij je zadnji korak, makar i sad imamo veliku koaliciju ispod žita.

Ako ništa drugo Živi zid će ih natjerat na veliku koaliciju, na to otkrivenje.