Anketa

Vjerujete li u čovjeka na Mjesecu?

Vjerujem, jasno, ja sve popijem.
3 (27.3%)
Vjerujem, ipak kad se sve zbroji... bili su tamo.
2 (18.2%)
Ne vjerujem. To je najveći zajeb u novijoj povijesti.
5 (45.5%)
'Ko zna. To su za mene prevelike teme.
0 (0%)
Vjerovat' ću tek sad kad ide Buljubašić, njega ću pitat' šta je gore...
1 (9.1%)

Ukupno Glasova: 11

Autor Tema: Čovjek na Mjesecu; vjerujete li u čovjeka na Mjesecu?  (Posjeta: 37173 vremena)

Offline Observer

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Čovjek na Mjesecu; vjerujete li u čovjeka na Mjesecu?
« Odgovori #30 u: 06 06 2010, 19:32:51 poslijepodne »
Nije samo emisija u pitanju nego cjelokupna Zemaljska realnost ukazuje polako da stvari nisu toliko savršene koliko bi trebale da jesu ako smo prije 41g bili gore.

Emisiju se naravno odmah proglašava lažnom ili se tumači kao:
"Ma smo nekako ipak uspjeli doći gore ali znate tamo su proklete temperature tako niske i nismo mogli snimati a i radijacija bi uništila film pa smo eto napravili tako "filmić sa slijetanjem u studiju" da javnost nebi bila razočarana u nas jer ipak smo mi vodeća zemlja svijeta, uzor i pojam... znate...
Ali ipak smo recimo tamo bili tih godina otprilike...valjda..."




Sad već 2 mjeseca muku muče sa naftom i nezaustavljivim zagađivanjem koje izlazi kroz rupu koju su sami napravili pa teško je ne povezat logične činjenice...

Koliko su amerikanci uspjesni u iskrivljavanju činjenica vidimo i po mnogim naslovima koje daju danas: "nafta zaustavljena", "prekinuli smo zagađivanje mora" itd...
A onda negdje u sredini vidite kako kažu: "postavljanjem kape na cijev smo uspjeli smanjiti istjecanje nafte u more za čak 1/4 !!!".
To znači da 3/4 i dalje izlazi u more... a jbg bolje i to nego da ide sve ali evo 2 mjeseca će skoro da je "curenje" počelo a nafta je prekrila površinu kao dvije Hrvatske...

Meni se čini da je Obama malo prelakoshvatio ozbiljnost situacije i nije se direktno uključio u "zatvaranje" nego se oslanja na kompaniju BP.

Jedino što dobitnik Nobelove nagrade za mir radi su putovanja gore-dolje i kukanje nad svojom nemoći kao i cijele svoje zemlje nad prirodom u koju su se takli više nego što su smjeli, umjesto da pokrene mobilizaciju i pošalje sve brodove i podmornice za čiščenje što ima tako da svi skupa pokušaju nešto uradit dok ne bude kasno.
Kukanje i očajavanje ne pomaže!
« Zadnja izmjena: 06 06 2010, 21:44:18 poslijepodne od Observer »

Offline stari roker

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
    • Profil
Odg: Čovjek na Mjesecu; vjerujete li u čovjeka na Mjesecu?
« Odgovori #31 u: 14 06 2010, 12:43:16 poslijepodne »
Uostalom možda ne treba previše kriviti Obamu jer on ionako ne vlada i zna se da je samo formalno na tom položaju.
Ovo je pravo pitanje, ali u novoj temi pa-g
uz stari rock najviše me zanimaju razne zavjere. :g:fv:
Rock And Roll Living Forever

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Čovjek na Mjesecu; vjerujete li u čovjeka na Mjesecu?
« Odgovori #32 u: 16 06 2010, 14:27:50 poslijepodne »
Ovo je pravo pitanje, ali u novoj temi pa-g
uz stari rock najviše me zanimaju razne zavjere. :g:fv:
Tako je Rockeru. :kla: Vidiš, jasno je da nije sve u rock and rollu. :git:
Slažem se sa tobom, predlažem i ja da naš Observer otvori temu o Gospodarima Svijeta. :kla: to bi bilo dobro.
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.