Autor Tema: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope  (Posjeta: 11244 vremena)

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« u: 20 05 2012, 12:57:08 poslijepodne »
Finale Lige Prvaka 2012:
Bayern - Chelsea 4:5
Chelsea, London, prvak Evrope, osvajač Lige Prvaka

 s-c-b Vjerujem da ste svi gledali sinoć Finale Lige Prvaka, i vidjeli ste trijumf Chelseae...
Eto, to su zdušno i napeto gledali i oni oficijelno ne-nogometni pratioci poput mene, ali želim posebno pripomenuti nešto što su mnogi od vas jamačno zapazili....
Naime, jasno je da smo finele lige prvaka gledali u nekoj mjeri i zbog toga što naša dva igrača igraju za Bayern, to je Olić i Pranjić.

Hrvatska Televizija  :gl:d: ostala je (još uvijek) lider među televizijama na ovim prostorima, ali ipak nikako da evoluira u pravom smjeru...
Drago Čosić naš je vrli stari komentator, po zlu poznati kronolog... i ovog puta me je zatekao svojim naopakim dosjetkama.
Što jest jest, bilo je napeto na penalima:

 

 
            Bayern - Chelsea 4:5, to je konačan rezultat.  :gl:d:

Meni je za oko (i uho) zapelo slijedeće; naš (dragi) Drago (Čosić) se je, kao priučeno strastveni komentator naučio vikati, kao, u uzbuđenju rezultata svakakve gluposti, tako je inteligentno primijetio da golman Chelseae Czech ide na pravu stranu, no da mu balun izmiče...
Nadam se da će Czech jednom i uhvatiti loptu, zaslužio je, kaže naš dragi Čosić i ostane živ. Ja sam zavikao pred televizijom Idiote jedan, hoće, uhvatit će kada bude pucao naš Ivica Olićs-c-b  To se je, svi znamo, i dogodilo dva udarca kasnije.  pa-d
Naš retardirani komentator je u deliriju, valjda želeći opravdati dnevnicu, vikao iz sve snage da ste ga mogli čuti i kroz prozor ako niste previše daleko...
Uh.  :h:a:
« Zadnja izmjena: 04 07 2012, 15:13:08 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #1 u: 20 05 2012, 16:58:17 poslijepodne »
To je u redu, da se ne družimo samo u priči o noćnoj mori.
Nije ni ovo loše, Olić mora vježbati promašivanje tako da dođe spreman na Evropsko prvenstvo u nogometu. :)
Oprosti Zavodniče, ili si ti mislio samo napraviti lomaču za Dragu Čosića:s-lol:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Pasivni Promatrač

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #2 u: 20 05 2012, 21:44:56 poslijepodne »
Ma smirite se momci, pa to je samo nogomet. Evo ja pratim uživo i neopisivo mi je uzbudljivije tko će dobiti izbore u HDZu.
Izgleda da pobjeđuje Karamarko ili kako mu tepaju Kara(č)marko, druga je Kosorica a treći Kujundžić, a Milošević je već priznao poraz.
Ali još nije gotovo, ovo je uzbudljivije od izvođenja penala! s-c-b

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #3 u: 20 05 2012, 22:21:00 poslijepodne »
Ma smirite se momci, pa to je samo nogomet. Evo ja pratim uživo i neopisivo mi je uzbudljivije tko će dobiti izbore u HDZu.

Odlično, Pasivni Promatraču:kla:
Dobrodošao si, dapače, pozdravljam to jer i ja pratim politiku itekako pozorno; dobrodošao si otvoriti novu temu u rubrici Politika.
Dakle, nemoj offtopic,  :no: nego reci nešto o Chelseai, Bayernu ili Dragi Čosiću. Sigurno ti je drag barem netko od njih.  :-)
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #4 u: 24 05 2012, 19:54:04 poslijepodne »
Oprosti Zavodniče, ili si ti mislio samo napraviti lomaču za Dragu Čosića:s-lol:

   

Ha ha ha ha dragi forumaši, niste znali vjerojatno, ali Drago Čosić ima fun stranicu na facebooku
Pa nemreš bilivit stvarno  :s-lol: https://www.facebook.com/pages/Drago-%C4%86osi%C4%87-Fan-grupa/312467181132?
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #5 u: 24 05 2012, 20:13:39 poslijepodne »
Ha ha ha ha dragi forumaši, niste znali vjerojatno, ali Drago Čosić ima fun stranicu na facebooku
Pa nemreš bilivit stvarno  :s-lol:

Je Debeli ali vidiš da je to neka zajebancija. vidiš šta piše: "Drago Ćosić - najbolji komentator na ovim prostorima. HVALA TI ŠTO NAM PRUŽATE UTAKMICE ZANIMLJIVIJIMA I ZABAVNIJIMA"
U to ime ja kao Glazbeni Urednik puštam vam prikladnu pjesmu:

 


     Drago Čosić Remix ! Pjevajmo svi zajeno: Uhuhuu, Ohohoo....  :plj:
« Zadnja izmjena: 24 05 2012, 20:15:17 poslijepodne od Glazbeni urednik »
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #6 u: 24 05 2012, 21:02:30 poslijepodne »
Morao sam (opet) korigirati gornji, prvi Youtube link i insert iz utakmice Bayern - Chelsea, a sve zbog UEFA Copyright-a, kako kažu.  :no:
A kada smo kod toga, na ovom videu dole se vidi jasno da naš Drago Čosić, kada ga neće UEFA, prenosi još bolje, utakmice FIFA.

 


    Drago Čosić i FIFA, ovo su još jedni genijalni kometari našega Drage...  pa-g

   Drago Čosić Remix ! Pjevajmo svi zajeno: Uhuhuu, Ohohoo....  :plj:

Što da se kaže, ovo je remix na nivou, nema što, već je i hit. :git:
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Bayern - Chelsea 4 : 5; Chelsea Prvak Evrope
« Odgovori #7 u: 25 05 2012, 10:00:18 prijepodne »
   Drago Čosić Remix ! Pjevajmo svi zajeno: Uhuhuu, Ohohoo....  :plj:

Što da se kaže, ovo je remix na nivou, nema što, već je i hit. :git:
Super je remix. Čuo sam ga već i po radijima. :s:r:  Ups, pogriješio sam sličicu.  :s-lol:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...