Autor Tema: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020  (Posjeta: 18253 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #30 u: 06 07 2020, 18:35:15 poslijepodne »
To su dobre vijesti.  pa-g Još više to što će čujem novi kandidat biti i Peđa Grbinpa-g
Za nadati se je da su crni oblaci se makli sa SDP-a.
peda hahaha on ne moze biti predsjednik ni da hoce nadi mi boljeg bolje ti je ,, uzivaj uhdzu  desničaru 2020 jesen 330 000 nezaposlenih

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #31 u: 06 07 2020, 19:05:39 poslijepodne »
Ovdje smo apsolutno svi lijevo orijentirani a jedina razlika između nas i tebe je da mi imamo malo mozga u glavi, a ti si očito dijete sa posebnim potrebama i neće bit dobro budeš li nastavio tim tonom.  :no:
Već sam razgovarao s Kapetanom.  :g:fv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #32 u: 06 07 2020, 19:16:44 poslijepodne »
neće bit dobro budeš li nastavio tim tonom.  :no:
dobro si mu rekao muzičaru.  pa-g zato mu i puštamo ovo sve ali sve ima svoje granice. ako ni danas nije uzeo terapiju to ne mora biti naš problem i ne moramo to trpjeti, Maxe otiđi na drugi forum gdje su tvoji kolege slični tebi.  :s-lol:

mada nije mu lako. ja mislim da je to Bernardić osobno.  :s-lol:
« Zadnja izmjena: 06 07 2020, 19:18:11 poslijepodne od Kavopija »
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #33 u: 06 07 2020, 19:21:05 poslijepodne »
Ovdje smo apsolutno svi lijevo orijentirani a jedina razlika između nas i tebe je da mi imamo malo mozga u glavi, a ti si očito dijete sa posebnim potrebama i neće bit dobro budeš li nastavio tim tonom.  :no:
Već sam razgovarao s Kapetanom.  :g:fv:
sta si razgovarao desnicaru?pljujes po berbarduicu od 1 dana ti bi pedu grbina?tvoj stav pogledaj dalmaciju kako je zaplavila od sramote to je oroblem a ne benardic, care ne umisljaj tako glasao si za hdz kao i hrvatiz bosne

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #34 u: 06 07 2020, 19:22:57 poslijepodne »
dobro si mu rekao muzičaru.  pa-g zato mu i puštamo ovo sve ali sve ima svoje granice. ako ni danas nije uzeo terapiju to ne mora biti naš problem i ne moramo to trpjeti, Maxe otiđi na drugi forum gdje su tvoji kolege slični tebi.  :s-lol:

mada nije mu lako. ja mislim da je to Bernardić osobno.  :s-lol:
to je tvoj istomišljenik ja ne mislim kapo ti ili on hihi,, berbardic je bolji od onog  ilanovica mangup koji je 2 puta zaredom ostao nakon poraza i unistio sdp, s milanovicem 19 posto sada je sdp 29 posto a nitko nije kriv sta budale glaauju za hdz,,,, koji forum neces ti mene tjerati nigdje sreco,, terapija ti je hdz to je tvoj nivo,,, govoriti da je bernardić kriv je glupost

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #35 u: 06 07 2020, 19:24:34 poslijepodne »
Ovdje smo apsolutno svi lijevo orijentirani a jedina razlika između nas i tebe je da mi imamo malo mozga u glavi, a ti si očito dijete sa posebnim potrebama i neće bit dobro budeš li nastavio tim tonom.  :no:
Već sam razgovarao s Kapetanom.  :g:fv:
dijeted s posebnim potrebama ja nisam desbicar kao ti,, 44 posto ljudi nije izaslo na izbore stvorile su se pametnoi mozemo i onda mi des govorit o bernardicu, on se borio protiv fašista koji su vikali za dom spremni,,, gdje je milanovic?????nestao je

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #36 u: 06 07 2020, 19:27:54 poslijepodne »
split za šibenik , izadar idubrovni za hdz SRAMOTA o tome govori zasto je dalmacijanazalost za hdz,, zbo takvih tuduma nam je ovakvo ali neka je dobio hdz sada cete svi jaukati 4 godine dok god je dalmacija vjerna hdzu oni ce bit na vlastri pa taman bio predsjednik sdpa o peda kiklop grbin nevjerovatno koji tudumi uopće mogi glasat za hdz.. 37 posto ljudi zaslo na izbore,, o čemu pricas mozemo ipametno ukrale sdpu 20 posto,

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #37 u: 06 07 2020, 19:28:58 poslijepodne »
ha ha ha, koji redikul je ovaj max
ili je to stvarno Bernardić samo ovaj je nepismen.
 :s-lol:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #38 u: 06 07 2020, 19:30:05 poslijepodne »
 :idch:neka dobro im je iz zrnovnice rekao eto vam na dugo i debelo,, sada nema korone 87 zarazenih, grle se svi,, 5 buseva iz hercegovine idu glasat za hdz,, sada ce bit tek cirkus usaboru oni raspudici crvenokosa bora i mozemo pametno,, koje rasulo, sve te stranke treba ugasiti,,, narod hrvatske je glup

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #39 u: 06 07 2020, 19:31:17 poslijepodne »
ha ha ha, koji redikul je ovaj max
ili je to stvarno Bernardić samo ovaj je nepismen.
 :s-lol:
ne kakio tamarane pisem nego tipkam brzo a trece nepismeni su tvoji vlaji koji su dali glas hdzu i split desnicarski grad da li ce sada  pjevat torcida hdz zna hdz zna dovedite sveticu onog iz solina i onog iz metkovica,, nije problem bernardic

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #40 u: 06 07 2020, 19:32:17 poslijepodne »
Ajde Maxe malo odmori.  :gl:d:
Vidim ja da niti ne kužiš da ovo nije tvoja omiljena tema o Bez pardona.  :s-lol: Ne idi u offtopic.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #41 u: 06 07 2020, 19:35:09 poslijepodne »
Ajde Maxe malo odmori.  :gl:d:
Vidim ja da niti ne kužiš da ovo nije tvoja omiljena tema o Bez pardona.  :s-lol: Ne idi u offtopic.
hihiu vidim ja dasi ti  hdzovac veliki

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #42 u: 06 07 2020, 19:37:05 poslijepodne »
ti si obocni provokator da je bio peda rbin isto bi ti bilo nije problem sdp ili predsjednik vec glupi narod hrvatske koji vjeruje hdzu i nakon 900 afera jeli sada shvacas??????hdz je imao 25 posto nikad manje u povijesti i opet osvojio 69 mandata,,, zahvali svim gradovima velikim i uzivaj 4 godine

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #43 u: 06 07 2020, 19:38:49 poslijepodne »
bernardic je otisao nije ostao kao desnicar milanivic i zgubio 2 puta izbore ,,a tko go da dode narod ce uvijek biti za hdz, jer su glupi vjeruju lopovima oni za sebe imaju jak  lobi,,,

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Zašto je propala Restart koalicija - Parlamentarni izbori u Hrvatskoj 2020
« Odgovori #44 u: 06 07 2020, 19:43:51 poslijepodne »
Evo ovaj tzv. Max ima posebnu dijagnozu koju neću govoriti javno iz pristojnosti.  :sk-n-g:
A on pokazuje da je ovaj poraz SDP-a na izborima na neke djelovao jako loše. Doduše, on ne kuži mnogo, vama drugim Forumašima hvala što ste ga ispravno prepoznali kao 'po posebnom potrebama' i malo ga poštedjeli.  :-)
Njemu savjetujem da uspori malo, nek se napije vode i ode leć.  :s-lol:
Šta je ovo, svi zdravi? :)