Anketa

Što mislite o koronavirusu?

Treba se paziti mnogo više i ne podlijegati sumnjivim lobijima, treba zatvoriti kafiće. Podrška Čačiću.
8 (100%)
Mislim da se radi sasvim dovoljno protiv kovida, ja sam HDZ-ovac.
0 (0%)
Totalno sam indiferentan, mlad sam i baš me briga što će mi baba odapet.
0 (0%)
Ja sam moron i volim ovo nazivati prehladom.
0 (0%)
Ja sam kreten (teža verzija ovoga gore pod 4), blago meni, ništa ne kužim.
0 (0%)

Ukupno Glasova: 8

Autor Tema: Podrška Radimiru Cacicu u borbi protiv koronavirusa, zatvorite kafice i u Splitu  (Posjeta: 12895 vremena)

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Dragi Formaši, gruba je situacija, koronavirus hara:gl:d:
A što se događa? Mjera uopće nema, ljudi hodaju jedan drugome na krkačama, kafići su puni i disko klubovi a zašto je tako?
Pružamo podršku Radimiru Čačiću u borbi protiv koronavirusa, zatvorite kafiće pa i u našem gradu, Splitu.  ziv
Neka piju doma.  :s-lol:


https://www.index.hr/vijesti/clanak/cacic-najgori-smo-u-europi-trazim-da-se-u-zupaniji-zatvore-ugostiteljski-objekti/2231734.aspx


Čačić: Apsolutno ništa od ozbiljnih mjera se nije poduzelo

“Apsolutno ništa od ozbiljnih mjera se nije poduzelo”, rekao je Radimir Čačić, dodajući kako nikakve mjere nisu uvedene.

“Nacionalni stožer odbio je i one minimalne - zatvaranje ugostiteljskih objekata u 20 sati. Na snazi je zatvaranje u 22 sata, to ima i većina drugih županija u kojima nije ovakvo stanje. Situacija u kojoj imate 550 ugostiteljskih objekata i 5 inspektora je izvan svake kontrole", prokomentirao je Čačić.

Dodao je i kako je komercijalnom testiranju u rujnu 1.3 posto bilo zaraženo, u listopadu 6.5, a 18.4 posto u zadnjih mjesec dana. Zadnji tjedan 25.8 posto svih testiranih u bolničkom sustavu su zaraženi. Asimptomatskih je zadnjih sedam dana 50.8 posto, u studenom je bilo 47.5 posto.

 
 -

Stavio sam ovo u kategoriju politika zato jer je sve politika, a ovaj oput bi nam stvarno mogla doći glave.  :gl:d:

Molim ispunite anketu gore. Ako ste moron, ne sramite se.  :kla:  Hvala.
« Zadnja izmjena: 20 11 2020, 11:31:11 prijepodne od Mlad i zgodan momak »
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Svaka ti čast mladi momče na topicu  :kla: i ja baš razmišljam o tome zadnjih dana...  :mis:
Inače mi Radimir Čačić prije i nije bio naročito simpatičan ali ovdje je suprotno. I ja podržavam Radimira Čačića, on ispravno brine za svoje građane...  pa-g
Ja stvarno ne znam koji je k... Plenkoviću i zašto to radi. što se čeka?  :gl:d:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
odlično. opet je forum bačvice pogurao onoga za koga se zalaže. Varaždinska županija dobile je mjere koje je tražila.  pa-g
ja sam također za kafiće i ekonomiju ali zdravlje je važnije i trebalo bi tako i u Splitu.  :h:a:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
A zašto se ne javi Peđa Grbin i kaže što misli o korona virus mjerama?  :mis:
E Peđa Peđa, reci bili ti zatvarao kafiće kao što kažu svi razumni ljudi u zemlji?  :piv:

Offline Grancigula

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
    • Profil
Radimir Čačić je uspješan poduzetnik još i pametan političar. Ovdje je jedan od rijetkih koji vidi dalje od nosa i ne boji se bijelih miševa.  :s-lol:

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
treba zatvoriti sve kafiće u zemlji. zdravlje je najvažnije a oni su izvor zaraze.  :gl:d:

Offline Kita cvijeća

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
Radimir Čačić je pravi. Treba zatvorit sve kafiće.  :kla: