Anketa

Gradonačelnik Splita biti će, ima moj glas:

Ivan Kuret
0 (0%)
Željko Kerum
21 (77.8%)
Ranko Ostojić
2 (7.4%)
Netko četvrti, ako se prijavi.
1 (3.7%)
Neću ni glasati. Nemam vremena.
1 (3.7%)
Imam vremena ali neću glasati.
2 (7.4%)

Ukupno Glasova: 25

Autor Tema: Tko ce biti gradonačelnik Splita?  (Posjeta: 139278 vremena)

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #30 u: 27 04 2009, 16:39:56 poslijepodne »
He he,
To mi zvuči kao ono 'Živila grbača radnoga naroda' !  lol
Ali svejedno, slažem se; Živio Željko.
                 :h:a:
             Viva Željko !
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline mrzitelj glupih

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #31 u: 28 04 2009, 20:23:51 poslijepodne »

Jasno je da ovdje nije došao dijeliti, još manje davati ljubav?  :gl:d: Naravno, vjerojatno je pretpostavio da ovdje ima za njega 'posla'?  :plj: Valjda zato što ćemo glasati za pogrešnoga, po njemu?

Treba ljude prosvijetliti,naravno bez naplate,za razliku od lika što se odaziva na ime Z.Sudac. :s-lol:


Ako je tako, dragi mrzitelju; znaj da takav tvoj nick govori više o tebi, nego o nama.
Naravno, govori samo o tebi.

Da.Govori o tome da mrzim glupost,a osim nje i neobrazovanost,neinformiranost,bahatost,nedostatak manira....itd...,
no to ne znači da se obračunavam sa takvim spodobama,upravo obrnuto,trudim se prosvijetliti ih.

sigurno si ti taj koji se potpiše kao Mrzitelj pedera, ili Mrzitelj Srbapa-d  To je ta vrsta, zar ne?
Ako si stvarno zaokružio glas za Ostojića, znaj da nije on taj. :no: Tvoji Favoriti uopće nisu u ovoj anketi.
Oni voze pre desno pa su sletjeli sa ceste. Van konkurencije su. Bi'će i van sebe nakon izbora.  :s-lol:

Kako si ti pronicljiv.Zapanjen sam ovom dubinskom analizom.Sami ste pokrenuli ovaj topic,vjerojatno stoga što ovdje u sjeni čuči netko tko će imat direktne koristi od izbora Keruma,pa je red da se malo osvrnem na tu temu.Prije svega,netočno je da je Kerum nešto novo,promjena za grad.To je floskula onih koji ga podržavaju i galame: "Naprid Kerum".Većini ljudi je jasno da iza njega stoji HDZ,koji nema ni minimalne šanse za progurati svog gradonačelnika,pa su se ispod stola dogovorili sa Kerumom o podjeli vlasti za iduće 4 godine.Glavni argumenti kerumovih "navijača" su: "Trebamo promjenu","Svi su nas razočarali","On je uspješan"....itd.... Ti navijači izgledaju kao da su zadnjih mjesec dana bili svi na istom mjestu,na pranju mozga.Osim ta tri šuplja argumenta,još nisam nigdje čuo ili pročitao neki suvisao razlog zašto netko želi izabrati Keruma,što jako upućuje na to da je masa koja ga podržava instrumentalizirana.To me ne čudi previše,jer HDZ ima izuzetno jak tim promidžbenih magova,ljudi koji su svoj zanat ispekli u USA.OSobno nisam nešto posebno za Ostojića,ali sam definitivno protiv svih lopova i profitera,koji su okarakterizirali Hrvatsku u zadnja dva desetljeća.Zato vam kažem,osvijestite se i promislite što je najbolje za vašu budućnost i budućnost idućih pokoljenja.Ovi izbori će odrediti hoće li Split i dalje grcati u govnima ili će se početi vaditi iz njih.Odluka je na vama.
BTW,za vašu informaciju,nickovi ne moraju počinjati sa velikim slovom.

Srdačan pozdrav.

Offline buba-mara

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 52
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #32 u: 29 04 2009, 12:42:18 poslijepodne »
"Treba ljude prosvijetliti,naravno bez naplate,za razliku od lika što se odaziva na ime Z.Sudac. "

mrzitelju glupih, baš me zanima što je to tebi i ostatku naroda naplatio zlatko sudac?! razumijem da ti taj "lik" možda nije simpatičan, ali ne moraš zato čovjeka prozivat i to još zbog nekakve neistine?! 
uostalom, ovdje je tema budući gradonačelnik splita, (a sudac to sigurno neće biti), pa da ne fulam temu...kažeš, da kerumovi navijači nemaju baš pametne argumente osim "trebamo promjenu" i sl. mislim da si tu u zabludi, jer kerum jedini ima nekakav program i plan razvoja ovog našeg grada. sadašnji gradonačelnik, ne bih ga ni komentirala, što'no se kaže "niti smrdi, niti miriše", njega  se, jednostavno, ništa ne tiče ili nije njegov problem... ostojić-kažeš da nisi nešto osobno ni za njega. pa zašto bi onda glasao za njega?! u nedostatku boljega ili...?! i ja mogu reći, nisam ni ja nešto osobno za keruma, ali od ponuđene ekipe - glasala bih za njega, i vjerojatno i hoću! ako ne ništa, on barem ima dovoljno novca da ne mora "štipat" na sve strane i trpat u svoje džepove. pa, nek 'nas odvede u još veća govna ili neka nas vadi iz njih! 

Offline mrzitelj glupih

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #33 u: 29 04 2009, 13:40:17 poslijepodne »
mrzitelju glupih, baš me zanima što je to tebi i ostatku naroda naplatio zlatko sudac?! razumijem da ti taj "lik" možda nije simpatičan, ali ne moraš zato čovjeka prozivat i to još zbog nekakve neistine?!...

...kažeš, da kerumovi navijači nemaju baš pametne argumente osim "trebamo promjenu" i sl. mislim da si tu u zabludi, jer kerum jedini ima nekakav program i plan razvoja ovog našeg grada.......

Nije mi Sudac ništa skrivio,upao je samo kao zgodna uporedba.Ali,kad se već lijepiš za njega,prvo je ona stigma,na početku proročke karijere,zviždala na uzbunu do nebesa.Drugo,čovjek naplaćuje svoje vikend seminare oko 1.100,00 kn.Treće,shvaćam da su ljudi izgubljeni u ovom sveopćem ludilu,pa trču nekim novim lažnim prorocima,iscjeliteljima i štatigajaznam.

No,da se vratimo na temu,mora vam svima biti jasno da nitko,pa tako ni Kerum,ne ulazi u politiku zbog probitka građana,odnosno naroda,već isključivo i samo zbog svog vlastitog probitka.Vrlo je jasno što će sve Kerum dobiti osvajanjem makar i 5% glasova.Riješit će svoje tekuće graditeljske probleme,a paralelno s rješavanjem tih problema,vjerujem da će baciti koju kost za mase,u vidu pečenih srdela na rivi,koncerata i sl. Što se tiče programa,u povijesti Hrvatske demokracije još se nije pojavio program,sve se bazira na blaćenju protivnika.A podastiranje priča o IKEI...itd... tu mi je nejasna šema ucjene,t.j. IKEA će doći samo ako postane gradonačelnik??????
Da završim,u današnjoj politici prvenstveno me zanima korektan,skroman i nešporkan čovjek,jer smo mi u dugovima do grla,i generalno nam hitno treba nekoliko takvih ljudi na vlasti,s vizijom izvlačenja iz blata.Ostojić mi,na lokalnoj razini,ispunjava te uvjete,a ima li i viziju to ću saznati samo ukoliko dobije izbore.

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #34 u: 29 04 2009, 16:55:12 poslijepodne »
Ne ne,  :no: ne protiv Suca govoriti  :!-:
Snači če te, ako ne gnjev Manitua, onda gnjev nas njegovih štovatelja?  :no:
Tko ustvari može govoriti protiv takvog, svetog čovjeka? Samo netko tko se i naziva - mrzitelj:ne-z:
No, ne skrećimo sa teme, idemo svi u glas:
ŽELJKO, ŽELJKO, ŽELJKO...
He he, željko će pobijediti.  pa-g
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline mrzitelj glupih

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #35 u: 29 04 2009, 18:01:29 poslijepodne »
Ne ne,  :no: ne protiv Suca govoriti  :!-:
Snači če te, ako ne gnjev Manitua,

Ma jasno je meni već po podršci za Keruma na kojoj ste razini svijesti.
Upravo u skladu s vremenima kad su se indijanci bojali gnjeva Manitua.
Ne bih više trošio vrijeme i energiju na uvjeravanje,jer je to Sizifov posao.
Zbogom i poljubite Keruma kad ga vidite.

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #36 u: 29 04 2009, 18:24:06 poslijepodne »
Ma jasno je meni...
Nažalost, malo je toga tebi jasno.  :sk-n-g:
Zar već ideš, hvala Bogu?  :s-lol:
Otidji s mirom, društvo na ovom forumu nije kao ti, mi ne mrzimo nikoga, naravno ne ni one koji će glasati za drugog.
Na koncu, svih nas čeka ista sudba (po tom pitanju).  :ne-z:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #37 u: 29 04 2009, 18:50:17 poslijepodne »
Živio Željko Kerum  :!-:



Vrime je.  :h:a: Vrime je za Novog Gradonačelnika.
« Zadnja izmjena: 29 04 2009, 18:52:12 poslijepodne od Debeli »
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #38 u: 30 04 2009, 13:36:01 poslijepodne »
Šta je ovo, jeste li me zvali?
Odavde je došao poziv?  :-)
Polako, prvo ovi što su gledali emisiju Otvoreno sinoć...  :s-lol:

Bilo je dobro, a?  -popipo-
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #39 u: 01 05 2009, 13:43:42 poslijepodne »
Ha ha, evo nam i doktora.  :plj:
Dobro je doktore, jesi li ti gledao emisiju o kojoj pričaš?
Bio je super naš Željko, ako nisi gledao; 'baci oko' ovdje:


Sve im je rečeno, kako treba.                                                      :sl:k:
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #40 u: 01 05 2009, 20:14:00 poslijepodne »
Nevjerojatno!
Dragi Debeli i ostali kolege...  :zapre:
Prošao sam danas kroz Bačvice i grubo se iznenadio situacijom da se povrh same plaže Bačvice, a vis a vis hotela Park - gradi novi hotel???  :zapre:
I to u centru predivnog parka, za koji smo mislili da će tamo biti zauvijek?  :tuz:
Imaju još poguliti nekoliko stabala, ali tu su, krenulo se je...  :ne-z:
Pa to je baš nevjerojatno:gl:d:

Eto, i zbog toga sam za Keruma !

Prigovaraju mu da je 'sa sela' i da nije Splićanin, no uvjeren sam da on to ne bi napravio, on gradi hotel tamo, ali na poziciji gdje je hotel (ili vila) bio i prije, a ovo mijenjanje zakona za korist pojedincima sljubljenim s vlasti, pa to je stvarno previše!  :zapre:  pa-d
Neka ovaj gradonačelnik kaže; Kome služi taj novi hotel, kome je to u interesu, zašto grad, zašto on; nije intervenirao u zaštiti prirode, u zaštiti naših Bačvica?  :mis:
Ili - jeste intervenirao? I on ima prste u tome?

Da, (i) zbog toga sam za Keruma!

Dragi čitatelji, podjite do Bačvica, i pogledajte poviše njih; gradi se uveliko, taman ispod stabla i oznake "Hatzeov prilaz".
Ahhh, joj.

Dođi Željko, dođi molim te...
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #41 u: 01 05 2009, 20:36:34 poslijepodne »
Užas! Stvarno strašno!   :vi:si:
Znam o tome. Bilo je nedavno govora o tome, spomenuto i u tisku... ali pojeo vuk tovara.  :tuz:
Malo su se bunili okolni stanari zbog lošijeg vidika, ali uglavnom se nitko ne buni?  :mis:  :tuz:
GUP se je mijenjao, i sredjivao zbog toga, i to je sve u redu.  :tuz:
Neka nam je sretan Prvi Maj, danas je.  :sk-n-g:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #42 u: 02 05 2009, 15:02:06 poslijepodne »
Da da, nezgodno, he he.  :gl:d:
No, vi znači mislite da bi Kerum postupao drugačije?
Najbolje da svi zajedno ovdje okupljeni svratite malo do moje ordinacije.  :s-lol:
To mi je prilika da i ja zaradim nešto.  :pu:hi:
Šta je ovo, svi zdravi? :)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #43 u: 02 05 2009, 15:58:17 poslijepodne »
Eh doktore, doktore,
Točno je, mi mislimo da bi Kerum postupio drugačije.  :gl:d:
Evidentno je kako postupa aktuelna struktura (zadnjih 30 godina).  :s:u:z:
Ispričavam se, odaj nam tajnu; za koga si ti glasao, za sada samo u anketi ovdje?  :mis:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline doktor Kilder

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • Ima li dobrovoljaca?
    • Profil
Odg: Tko ce biti gradonačelnik Splita?
« Odgovori #44 u: 02 05 2009, 18:43:44 poslijepodne »
Ahhh, za koga li sam glasao u anketi?  :mis:
He he,  :vr_t:s:
Za Keruma, priznajem, ali neću za njega na izborima.
To ću sve prespavati, imam puno posla.  :sm:sh:
Šta je ovo, svi zdravi? :)