Anketa

Jeste li za Istanbulsku konvenciju i kako gledate na ove prosvjede u Splitu?

Ja sam za, Istanbulska konvencija je pozitivna i duh vremena. Samo primitivci su protiv nje.
10 (90.9%)
Podržavam Istanbulsku konvenciju, ali nemam ništa protiv ni prosvjednika.
0 (0%)
Ne pratim to, "friško" sam u braku (ili vezi) pa samo mislim na one stvari.
0 (0%)
Ja sam protiv Istanbulske konvencije, vjerujem samo popovima i desničarima.
1 (9.1%)
Slabo to razumijem, ali vidim da su ovi moji protiv toga pa sam i ja zdušno protiv. Imam par razreda osnovne škole.
0 (0%)
Dođe mi da pobijesnim koliko sam protiv te tzv. Istanbulske konvencije, mada ništa ne razumijem. Nemam nikakvu školu.
0 (0%)
Sad bih povikao onaj pozdrav ali ćete me banirati pa neću. :)
0 (0%)

Ukupno Glasova: 11

Autor Tema: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa  (Posjeta: 17238 vremena)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #15 u: 19 04 2018, 19:09:23 poslijepodne »
IKača je licemjerstvo do boli
Dobro, sve i da jeste tako, ne želim o tome diskutirati jer to na kraju nije ni bitno.
Ono što jeste bitno je da neću biti ni po kojoj osnovi u istoj grupi sa Markićkom, Bujancem, popovima i desničarima.  pa-d
Pa ako ipak ne vidiš šumu od stabla, mislim da to nije pravi put za  bolji vidik.  :sl:k:
« Zadnja izmjena: 19 04 2018, 19:10:02 poslijepodne od Glazbeni urednik »
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #16 u: 20 04 2018, 00:00:17 prijepodne »
Dobro, sve i da jeste tako, ne želim o tome diskutirati jer to na kraju nije ni bitno.
Ono što jeste bitno je da neću biti ni po kojoj osnovi u istoj grupi sa Markićkom, Bujancem, popovima i desničarima.  pa-d
Pa ako ipak ne vidiš šumu od stabla, mislim da to nije pravi put za  bolji vidik.  :sl:k:

Ali ovo što si naveo je netrpeljivost, IKača bi trebala biti stvar stava i prepoznavanja namjere onih koji su napisali istu.

IKača se pretvorila u jedan surogat za ustaše i partizane... e sad i ja mogu iskazati netrpeljivost pa reći uvjek kontra Plenkija, Šuice, Kosorke...


A Glavaš?  jel naš ili vaš :ne-z: Ja se malo pogubio  :vr_t:s:

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #17 u: 20 04 2018, 08:14:05 prijepodne »
Generalizacija tipa; sve od markićke ne valja, je pogrešno. Vrlo pogrešno. Markićka je imala propalu ideju o jačanju  preferecijalnih glasova. Na to su svi složno stali na zadnje noge. I sdp i hdz i crkva (tu se osjetio duh guštera) i markičkina odlična ideja nije prošla. Znao sam čuti mnogog demokratu kako se hvali da je glasao protiv preferencijalnih glasova , samo i samo zato jer to dolazi od talibanke markićke. Jako pogrešno.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #18 u: 20 04 2018, 11:29:13 prijepodne »
Evo baš sad markićka gura novi referendum o promjeni izbornog zakona. Ovaj i ovakav izborni zakon s listama koje preko plenkovića i milanoovića određuju gušteri, nama ostaje samo seliti. Da to predlaze vojislava šešelj, ja bih bio ZA . Ovo ne razmjeti znači biti jako skromnih intelektualnih mogućnosti
. Sorry.

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #19 u: 20 04 2018, 12:34:07 poslijepodne »
Ovo ne razmjeti znači biti jako skromnih intelektualnih mogućnosti
. Sorry.
To samo ti razumiješ.  :s-lol:  Imaš napredne intelektualne mogućnosti, šteta što nisi i školovan adekvatno tomu, pa bi Željka Markić imala više potpore (da si u saboru).  pa-g
Te ideje koje navodiš u zadnjim postovima jesu za pozdraviti, nisam primijetio da ih proklamira Željka Markić, ali ne žalim za tim.
Sorry i tebi. I njoj.  :s-lol:
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #20 u: 20 04 2018, 12:55:19 poslijepodne »
Nemojte se svađat momci.  :s-lol: Željka Markić je iskonsko zlo i u njoj nema ništa dobro.
Naš Gušter koji ne voli homosexualce možda ipak ne samo stoga simpatizira Željku Markić? Možda mu je i sexualno atraktivna?  :s-lol:

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #21 u: 20 04 2018, 13:51:01 poslijepodne »
Reče Churchill, Shvatiti  svu besmislenost demokracije dovoljno je 5minuta pričati sa prosječnim biračem.

Ti si daleko daleko iznaad prosjeka, i ne možeš shvatiti. Kako će shvatiti brđani.
« Zadnja izmjena: 20 04 2018, 13:52:46 poslijepodne od gušter »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #22 u: 20 04 2018, 14:27:53 poslijepodne »
Između preferencijalnog glasovanja i toga da nas gazi neko globalističko kapitalističko guštersko tijelo GREVIO, neki su stali na stranu GREVIO-a kontra preferencijalnog glasovanja.

I onda sam se ja čudio zašto SDP nije resetirao privatizaciju.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #23 u: 20 04 2018, 14:29:18 poslijepodne »
Evo baš sad markićka gura novi referendum o promjeni izbornog zakona. Ovaj i ovakav izborni zakon s listama koje preko plenkovića i milanoovića određuju gušteri, nama ostaje samo seliti. Da to predlaze vojislava šešelj, ja bih bio ZA . Ovo ne razmjeti znači biti jako skromnih intelektualnih mogućnosti
. Sorry.

Imati će Plenki dosta glasova za svoju veliku koaliciju

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #24 u: 20 04 2018, 14:32:01 poslijepodne »
Nemojte se svađat momci.  :s-lol: Željka Markić je iskonsko zlo i u njoj nema ništa dobro.
Naš Gušter koji ne voli homosexualce možda ipak ne samo stoga simpatizira Željku Markić? Možda mu je i sexualno atraktivna?  :s-lol:

A i ovo sa homoseksualcima je već ofucano, ljevičari se odrekli, rada, socijale, radnika, pa se sad furaju na istospolne, kao da je u RH najveći problem kad se želiš seksat s muškima.

Hebeš takvu ljevicu koja radi za strane kapitaliste, Soroševci bi bilo primjerenije reći, nego ljevičari

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #25 u: 20 04 2018, 14:48:35 poslijepodne »
Ljevica i desnica = izdaja

Sdp-ovci su otvroeni Sorošlije, Hdz-ovci se stide priznati.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #26 u: 20 04 2018, 17:49:20 poslijepodne »
Ljevica i desnica = izdaja

Sdp-ovci su otvroeni Sorošlije, Hdz-ovci se stide priznati.

markić je izdaja vraca hrvatsku u19 stoljeće

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #27 u: 20 04 2018, 18:52:00 poslijepodne »
markić je izdaja vraca hrvatsku u19 stoljeće
ali ovdje je rečeno o referendumu za preferencijalno glasovanje, što će biti jedina zraka svjetlosti sad kad budemo imali veliku koaliciju.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #28 u: 20 04 2018, 23:18:25 poslijepodne »
ali ovdje je rečeno o referendumu za preferencijalno glasovanje, što će biti jedina zraka svjetlosti sad kad budemo imali veliku koaliciju.
gospon iz rijeke nikad nece biti velike koalicije slabo se vi znate o politici  hdz je sdp htio zajedno 1992 ali su racan i ekipa  to dbili dok još tomc nije bio desničar sdp nikad nece s hdzom izaboravite na to vidim da podupirete marikčku i talibane ,, hdz je vec u koaliciji s hnsom laznim ljevičarima ili uhljebima hslsima pokjnim strankama s 0 postokoje bi uamerici davno ugasili,, živi zid nece nikad na vlast ali oni cese udruziti s generalom glasnovićem koji slavi luburića

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Što je Istanbulska konvencija i jeli to dobro za Hrvatsku? Anketa
« Odgovori #29 u: 21 04 2018, 07:34:32 prijepodne »
Ustanak nakota protiv markičke je dokaz da je glup.

Nemože prostije.

 Dijagnoza:  Glup nakot!

 Zabole me puščica za markičkin svjetonazor, za njeno talibanstvo, za njenu agenturu za ovog il onog; za njenu ljepotu ili vitkost itd.  Generalno. Zabole me puščica... 

ONO ŠTO  JEST DOBRO je Referendum protiv ovog besramnog izbornog zakona sa izbornim listama. Te izborne liste su legalizirale pljačku. Posvemašnju gušterizaciju. Srozale moralne vrijednosti. Ubile Nadu.  Može se reći, izborne liste su Krnjo. 

 Gušterima je dovoljno postaviti milanoviće ili plenkoviće, dalje oni prave liste. biti tvorcem liste znači biti faraon. Zastupnici moraju slušati ili neće na listu. Dalje ti  zastupnici "listaši" izglasavaju gušterske zakone , postavljaju gušterizirane  suce,  gušterizirane ustavne suce, gušterizirane javne bilježnike, gušterizirane direktore javnih poduzeća, gušterizirane medije... Te liste su omogućile milanoviću da prenese sdp-ove glasove hdz-u (sadasnja koalicija hdz- sa hns-om, istim hnsovim zastupnicima koji su bili visoko na milanovićevim listama) Isti taj milanović je istim tim listama dao pet mandata hss-u da, ako ustreba, pretrče hdz-u.

 Sve radi kao perpetum mobile. Totalna gušterizacija. Na naš trošak.

Gušteri već plasiraju denuncijaciju markićke, kao da je markička bitna. Sad će svi budalaši pričati o markićkinim maralizmima i faci a nitko o izbornom zakonu (pogledati dijagnozu).

Svi koji i dalje podržavaju ovakav izborni zakon su; dijagnozirani ili gušterizirani.
« Zadnja izmjena: 21 04 2018, 07:37:11 prijepodne od gušter »