Anketa

Treba li Hrvatska novog nogometnog izbornika?

Naravno da treba, dosta je bilo Slavena Bilića.
4 (57.1%)
Treba ostati Slaven Bilić, on je najbolji.
1 (14.3%)
Slaven Bilić? Jeli to onaj iz grupe Rawbau?
2 (28.6%)

Ukupno Glasova: 7

Autor Tema: Slaven Bilic, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne  (Posjeta: 10787 vremena)

Offline Vatreni

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
    • Profil
Slaven Bilić, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne?
Svi smo, cijela nacija u velikom šoku. :tuz:
Evo što Slaven kaže o tome neposredno poslije utakmice:

 


O tome svi pišu pa i Bačvice.com:

Bilić: Nije ovo moja reprezentacija pa da sam biram hoću li ostati!
-Iskreno, mi smo se nadali čudu, ali čim su mi prestali javljati rezultat iz Andore znao sam da je loše. Sve u svemu, ja želim sreću Ukrajini u dodatnim kvalifikacijama, rekao je Bilić
Gdje je ta sreća, bila je prva izrečena rečenica izbornika Bilića u razgovoru s novinarom HTV-a netom nakon tijesne i teške pobjede protiv Kazahstana.

- Drago mi je zbog ove pobjede, ali i zbog pristupa mojih igrača. No, nešto moram napomenuti, mi stvaramo toliki broj prilika, kroz cijeli ovaj ciklus kvalifikacija, ali nam ništa ne ulazi. No, ipak je ovako najslađe doći do pobjede, na početku je govorio Bilić i nastavio:

- Iskreno, mi smo se nadali čudu, ali čim su mi prestali javljati rezultat iz Andore znao sam da je loše. Sve u svemu, ja želim sreću Ukrajini u dodatnim kvalifikacijama. No, sada na kraju ovog ciklusa, ja svoje mišljenje o igračima neću i ne želim mijenjati.

Na najočekivanije pitanje, o mogućem podnošenju ostavke nakon neuspjeha na putu prema Južnojn Africi, Bilić je diplomatski odgovorio.

- Nije ovo moja reprezentacija pa da ja biram hoću li ostati ili ne. Odlučit ću nakon razgovora s predsjednikom HNS-a, suradnicima i igračima, ali i kada vidim reakciju javnosti. To će biti za nekoliko dana. Ne želim ništa unaprijed govoriti. Bit će vremena za analizu hladne glave. U ovim kvalifikacijama bilo je propusta stručnog stožera i mene, ali i mnogo pehova i ozljeda, koje zaista nisu alibi, međutim bile su prisutne prilikom svakog okupljanja. Mi smo bili bolji od Ukrajine u oba ogleda, no nismo imali sreće. Ne znam gdje smo izgubili tu sreću... Što se Kazahstana tiče, čestitam igračima jer su dali sve od sebe u vidu angažmana i kvalitete. Ovo je najslađi način da pobijediš. na kraju je poentirao Bilić.

Slaven Bilić je bio divan. Omogućio nam je vivne trenutke sreće i ushićenja... :kla:
No, možda bi najbolje za reprezentaciju bio jedan pozitivni šok koji bi donio postavlljanje novog (ali i pravog) izbornika. :mis:
Što mislite o tome?
Biste li namazali dasku Slavenu Biliću?
Imate koju drugu ideju? :mis:

Anketu mogu ispuniti svi prijavljeni članovi foruma.
Ako niste član prijavite se klikom gore na registracija.
« Zadnja izmjena: 14 10 2009, 21:39:41 poslijepodne od Vatreni »
Samo je jedno u mom životu vrijedno

Offline nogometaš

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Slaven Bilic, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne
« Odgovori #1 u: 15 10 2009, 14:35:31 poslijepodne »
ja sam jako tužan. :tuz:
svi smo tužni :tuz: ziv
najbolje da ide ča Slaven Bilić
Hajduk živi vječno

Offline STIPE

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Hajduk živi vječno
    • Profil
Odg: Slaven Bilic, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne
« Odgovori #2 u: 16 10 2009, 20:25:52 poslijepodne »
 Uh. nije dobro.  :tuz:
 
                           -Šta ćemo sad?
I meni je dosadio Bilić, ali izgleda da ne ide nigdje. Više ga neće nitko. :-)

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Slaven Bilic, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne
« Odgovori #3 u: 18 10 2009, 17:40:45 poslijepodne »
šta je ovo ovdje, klinci :mis: ?
ajmo, razlaz - Slaven Bilić ostaje u reprezentaciji :sl:k:
Već ste zaboravili kada smo se veselili sa Slavenom i reprezentacijom, a i opet ćemo.

 
     -psssst, pišu o nama i na bačvice.com forumu...  :s-lol:
« Zadnja izmjena: 18 10 2009, 17:43:20 poslijepodne od Glazbeni urednik »
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline profitiraj

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
    • Profil
Odg: Slaven Bilic, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne
« Odgovori #4 u: 01 06 2010, 15:54:19 poslijepodne »
A tko ti je taj novi pravi izbornik? Treba mu dati vremena, mlad je, puno zna....

Offline Vatreni

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Slaven Bilic, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije - ostavka da ili ne
« Odgovori #5 u: 08 10 2011, 13:22:45 poslijepodne »
Nismo ga smijenili tada, smijenimo ga sad!
Spasimo se i smijenimo Bilića ništariju.  :h:a:
Zatvaram ovu temu, otvorena je nova, otidjite ovdje: Smijeniti Slavena Bilića Forum
« Zadnja izmjena: 08 10 2011, 13:24:52 poslijepodne od Vatreni »
Samo je jedno u mom životu vrijedno