Autor Tema: Kako rezervirati hotel online?  (Posjeta: 16078 vremena)

Offline Hotel Manager

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
    • Profil
    • Hotel Online
Kako rezervirati hotel online?
« u: 17 05 2009, 19:17:51 poslijepodne »
Kako rezervirati hotel online?

Rezervacija hotela, pronaći odgovarajući hotel, iznaći neku povoljnu ili posebnu travel opciju; mogućnosti su velike, a u prilici ste iznenaditi ugodno i - samog sebe otkrivajući posebnosti online rezervacije.  :zv:z:
Ovaj kratki tutorijal najvjerojatnije će Vam potvrditi ono što, uglavnom, već i sami znate, no možda Vas i potaknuti na kraći put kojim ćete uštedjeti vrijeme, novac, a energiju sačuvati za mnogo interesantije aktivnosti, vezane za samo putovanje, uživanja u opcijama hotela i travelinga.  pa-g



Prvi je korak izabrati neki online travel brand koji će Vam pružiti uslugu na nivou, u našem slučaju to će biti dugogodišnji Online Travel brand - Hotel And Traveling  :g:fv:
Razmišljate li o pravcu svog putovanja, možete naći na istoj stranici Travel Vodič, odnosno Destination Guides. Zanimat' će nas, pošto se nalazimo na stranicama o Splitu i Bačvicama, što Hotel And Traveling kažu o tome?
 Destination Guides > Europe & Russia > Europe > Croatia > Dalmatia > Hoteli Split

Ako ćemo biti do kraja lokal patrioti, primjetit' ćemo, u Hotels Map sekciji sitea, i stranicu o Hrvatskoj, gdje se, naravno, spominje i Split, a i pruža se direktan online kontakt i ponuda hotela u cijeloj Hrvatskoj, i - Online rezervacija hotela u Hrvatskoj:-)



Hotel And Traveling definitivno je jedan od lidera u hotel i travel online business sektoru, tu postoji i Travel Blog koji piše, specijalno za HAT, Bo Benfica, Travel i Tourism manager.
No, ostavimo to po strani, ono što ćemo naglasiti je to da ćete se naći, nakon što ste na istom mjestu pronašli svoju destinaciju, samo jedan klik od mogućnosti rezervacije hotela, druge opcije smještaja, rezervacije avionske karte, ili rezervacije automobila.  :kava:



Svi hoteli u Hrvatskoj ili bilo gdje u Svijetu biti će, nije fraza, samo jedan klik od Vas.
REZERVACIJA HOTELA ONLINE  :kl:kl:

Za eventualne nejasnoće ostaje Vam mogućnost pronalaska rješenja u FAQ stranica, ili direktnog kontakta medijem koji izaberete, čak i staromodnim telefonom. :)
Hotel And Traveling.com postati će, i ostati Vaš Travel i Hotel prijatelj, i u ovom vremenu recesije osigurati Vam povoljnije mogućnosti uživanja u;
ponekad neizbježnom ali u pravilu ugodnom i nezaboravnom Travel iskustvu.  :hv:l
« Zadnja izmjena: 16 06 2012, 17:35:24 poslijepodne od Hotel Manager »
Got to go home.
Got to go Traveling

Offline Sunčica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Kako rezervirati hotel online?
« Odgovori #1 u: 18 05 2009, 11:33:50 prijepodne »
super šta ste se dosjetili pokrenuti ovu temu. rezerviranje hotela preko interneta već je postalo nešto sasvim "nprmalno". međutim, ja osobno, a i nekolicina mojih poznanika smo baš nedavno raspravljali na ovu temu i shvatila sam da nisam jedina koja je pomalo skeptična prema ovakvoj vrsti rezervacije. imam osjećaj da to nije baš sigurno, kao kad rezerviram direktnim telefonskim kontaktom s određenim hotrlom (uvijek imam ime osobe s kojom sam razgovarala, pa ako nešto nije u redu, mogu se pozvati na to ime). ja sam u svemu ziheraš, a pogotovo kad idem negdje na put. onda zaista nastojim da je sve unaprijed sređeno "cakum-pakum" i da idem na sigurno. ima li netko iskustva s online rezervacijama hotela tj. zanima me da li ste imali problema tipa da ste došli u hotel, pa rezervacija nije potvrđena, nema mjesta i sl.?

Offline buba-mara

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 52
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Kako rezervirati hotel online?
« Odgovori #2 u: 19 05 2009, 11:49:08 prijepodne »
sunčice, mislim da je online rezervacija sigurna 100%. ja sam s klapom u par navrata rezervirala hotelski smještaj i nikad nismo imali problema da smo došli u hotel da nije bilo mjesta i sl. kad rezerviraš hotel online, dobiješ potvrdu rezervacije e-mailom koja ti u nekim slučajevima važi kao hotelski voucher, a ponekad dobiješ vaucher na kućnu adresu, zavisi već preko koga rezerviraš hotel i kakva je njihova procedura. mislim da je online rezervacija hotela puno bolji, jednostavniji način rezerviranja smještaja. možeš odabrat hotel po svom guštu,a i po vlastitom džepu. kad sam sama rezervirala online, uvijek sam prošla jeftinije nego preko agencije ili telefonom direktno s hotelom. na tim booking online sajtovima vrlo često se nude i akcije i razno-razni popusti, koje ti agencija ili hoteli prešute, tj. zavisi na koga si naletila jer ima i jako ljubaznih službenika :)  na tvom mjestu, ne bih se nimalo dvoumila!

Offline Hotel Manager

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
    • Profil
    • Hotel Online
Odg: Kako rezervirati hotel online?
« Odgovori #3 u: 19 05 2009, 16:48:25 poslijepodne »
Draga Sunčice, hvala ti na postavljenjim pitanjima,  :-)
Posebno se zahvaljujem i tebi Buba Maro, koja si odgovorila umjesto mene, vidim da se kužiš u tematiku, imaš iskustva i to me veseli.  pa-g

Zadnjih par dana sam bio poslovno odsutan, ali nisam imao vremena čak ni za Net, bio sam u nekim relacijama sa korporacijom Hilton, no da Vas ne opterećujem time, istina je što je  rekla Buba Mara; prilikom rezervacije online dobit' ćete i fizičku potvrdu, ove ili one vrste i nemate se bojati ničega, pogotovo ne strahova te vrste.  pa-g
Kada ste rezervirali hotelsku ili travel uslugu, onda ste stvarno to i uradili.
U tutorijalu gore naveo sam mogućnost online rezervacije Hoteli u Hrvatskoj, no jasno je da je riječ o Internacionalnoj Firmi, koja nudi rezervacije hotela u skoro svim zemljama Svijeta, tako i u Hrvatskoj.  pa-g Iskustvo i Travel brand su na njihovoj strani.

Hotel Online i moja malenkost žele ti Sretan Put i lijepo vrijeme, kamo god da podješ.  sl-k
« Zadnja izmjena: 16 06 2012, 17:37:14 poslijepodne od Hotel Manager »
Got to go home.
Got to go Traveling

Offline Hotel Manager

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
    • Profil
    • Hotel Online
Odg: Kako rezervirati hotel online?
« Odgovori #4 u: 11 11 2009, 17:26:08 poslijepodne »
Štovani Forumaši, :kla:
Nadam se da se vidimo i na Twitteru?

  http://twitter.com/Hotel_Online
Enjoy Hotel Online, and meet me there. :-)
Got to go home.
Got to go Traveling

Offline Hotel Manager

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
    • Profil
    • Hotel Online
Odg: Kako rezervirati hotel online?
« Odgovori #5 u: 13 11 2012, 20:32:32 poslijepodne »
Štovani Forumaši, još jedna dobra vijest je i ta da nije potrebno ići daleko;  :-)
I ovdje na Bačvicama možete rezervirati hotel online; www.Bacvice.com/hoteli/  - rezervirajte Hotel u Splitu, rezerviajte hotel na Bačvicama.
« Zadnja izmjena: 13 11 2012, 22:29:22 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Got to go home.
Got to go Traveling