Autor Tema: Slobodna Dalmacija piše o Bačvice com  (Posjeta: 7595 vremena)

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Slobodna Dalmacija piše o Bačvice com
« u: 20 05 2009, 21:48:00 poslijepodne »
Eto, i to se dogodilo, počaščeni smo, Slobodna Dalmacija raspisala se je i o našem portalu; Bačvice.com:kla:
Prvotni je naslov na online izdanju glasio Gradski oci iznenađeni; naučite masirati klitoris preko stranica kotara Bačvice. Konačnu verziju pogledajte ovdje: Članak o Bačvice.com
Stvar je u tome da su, još prije nekog vremena, na stranicama grada Splita, u rubrici gradski kotari a pod Bačvice stavili link na naš Portal predstavljajući ga kao njihovu službenu stranicu. - gradska stranica  :h:a:
To sam vidio, jasno, no računam, u redu, shvatih to kao i neku počast ne zamjerajući nikome što mi (pogađate) ništa nisu ni javili ni pitali. :gl:d:
Sada je, u sezoni kiselih krastavaca (a ne bi trebalo biti tako, zar nisu i izbori na pladnju, i još događaja drugih) novinarka Slobodne Dalmacije primjetila "bezobrazne" stranice na Bačvice.com-u, koju, eto, linka i gradska stranica Split.hr.  :zapre:
Riječ je, naravno, o bezobraznim stranicama samo u percepciji drage gospodjice novinarke, jer, zamislite, čak se u textu i u naslovu jednog članka tamo spominje - klitoris. Pa to je stvarno previše, zar nije dragi čitatelji, jer, kako kaže gospodjica Lulić (tako se zove); tamo "ništa ne sluteći, može nabasati i dijete". I naleti na, klitoris.  :zapre:
Kao odgovor na ovo, citirati ću samo jednog posjetitelja Online izdanja Slobodne Dalmacije, koji u kometarima kaže: "Zamislite da neki teenager nauči nešto o sexu...bože me sačuvaj... neka uči krast." Neću dalje, svi su kometari, jasno, slično intonirani. pa-g
Gdjica Lulić odmah je, ne časi časa, obavijestila poglavarstvo, gdje joj glasnogovornica kaže da je "iznenađena i šokirana onim što je vidjela"??? :zapre:
Što li je to vidjela, uvjerite se OVDJE, jer to je stranica čiji je sadržaj do jučer prenosio portal Bačvice.com. :-)
Kažem do jučer, jer još sinoć, čim sam vidio što se događa - uklonio taj sadržaj sa Bačvice.com-a, :no: ne zbog toga što smatram to nečim lošim ni nepoželjnim, :no: dapače, pa pogledajte gore na link, nego jednostavno smo ovu stranicu stvarno zamislili kao odu opuštanju, uživanju i odmoru što jesu i prave naše Bačvice. pa-g i ne želimo nesporazume nikakve.
Dakle, dragi gradski Oci; vratite slobodno link na Bačvice.com na svoju stranicu o kotaru Bačvice. Ne morate me ni obavijestiti kad to učinite, Vi ili profesionalci iz tvrtke Lama. Više ne vrebaju klitorisi iza kantuna, i neće, obećavam.
Štoviše, ako Vas zanima, javite mi se e-mailom [email protected] i otvorit ću za Vas takvu e mail adresu otvorivu u Outlook Expressu, još više, možemo i neku poddodmenu tipa Bacvice.com/kotar ili slično.
Sve to - gratis, naravno, za naše Bačvice. :sm:sh:
« Zadnja izmjena: 19 10 2009, 21:41:14 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Slobodna Dalmacija piše o Bačvice com
« Odgovori #1 u: 22 05 2009, 21:38:30 poslijepodne »
Svaka podrška Bačvice.com/forum-u pa-g
Ne znam po čemu to zaključuju kolege iz Slobodne, ja dajem svoj glas za Bačvice.com, jer...
Bačvice su najljepše, Bačvice su Sunce, i more.
Bačvice su Bačvice.com/Forum
s-l4

    :bacv:for:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Slobodna Dalmacija piše o Bačvice com
« Odgovori #2 u: 24 05 2009, 16:31:13 poslijepodne »
He he, Kapetane, to je, na koncu konca - dobro ispalo? pa-g
Naravno, svi pružamo podršku Bačvice.com-u, to je samo naš

    :bacv:for:
A ako autoricu texa zanimaju stvarno 'prljavi' linkovi, neka mi se javi na PM, svega ima u mojim Favoritima. :tamo:lol: :kl:kl:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline riya

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Slobodna Dalmacija piše o Bačvice com
« Odgovori #3 u: 26 08 2013, 09:45:06 prijepodne »
Pošto su več prije najavili da trebaju osobe  koji imaju iskustva sa izradom weba i sveg ostalog ... ja sam pre nekoliko dana ih pital dali još trebaju majstore za izradu stranica i ostaloga rekli su da trebaju - uvijek su u potrazi tko zna dobro i kvaliteno raditi .