Anketa

Noćna Mora je:

Genijalna emisija.
15 (50%)
Genijalna emisija, ali ipak niti sjena Noćnoj Mori prije par godina.
12 (40%)
Tako tako
0 (0%)
Ne gledam to.
2 (6.7%)
Zašto to ne prestane konačno?
1 (3.3%)

Ukupno Glasova: 30

Autor Tema: Nocna Mora  (Posjeta: 650741 vremena)

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #765 u: 20 12 2010, 14:11:48 poslijepodne »
Na ovo bi i Malnar reagira  :lj:
Je je Nim, istina.  pa-g Pa gdje si ti, kako si?
Zamrlo je ovo na Forumu ali to je zato jer je od Noćne More (Malih Noćnih Razgovora) gori samo Jajanov Dnevnik :s-lol:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #766 u: 20 12 2010, 22:43:21 poslijepodne »
Evo me Zavodnice, tu sam i Bogu fala dobro, fala sta pitas  s-k Dobro kazes da je ovo sve malo zamrlo, upravo onako ka sta je zamrla i emisija  :tuz: Moram priznat da mi je zaj, jer smo se bas lipo druzili  :par:ty: Triba nam nova tema  :mis:

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #767 u: 21 12 2010, 15:33:00 poslijepodne »
Evo me Zavodnice, tu sam i Bogu fala dobro, fala sta pitas  s-k Dobro kazes da je ovo sve malo zamrlo, upravo onako ka sta je zamrla i emisija  :tuz: Moram priznat da mi je zaj, jer smo se bas lipo druzili  :par:ty: Triba nam nova tema  :mis:

Drago mi je da si dobro, draga Nim. :h:a:
Imaš pravo, ništa nije kao prije, ni Noćna Mora ali ni druge opservacije; evo - i ja sam na polu medenom mjesecus-k1
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #768 u: 23 12 2010, 00:24:08 prijepodne »
Imaš pravo, ništa nije kao prije, ni Noćna Mora ali ni druge opservacije; evo - i ja sam na polu medenom mjesecus-k1
Dragi Zavodnice jel to znaci da si nekog zaveja  s-l4 i da triba cetitat?!  :plj:  :piv:

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #769 u: 23 12 2010, 13:12:46 poslijepodne »
Dragi Zavodnice jel to znaci da si nekog zaveja  s-l4 i da triba cetitat?!  :plj:  :piv:
Hvala hvala. :kla: No, meni je moja draga najveća čestitka, zato i nisam to na velika zvona... s-l4
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #770 u: 25 12 2010, 16:38:07 poslijepodne »
Dragi Zavodnice jel to znaci da si nekog zaveja  s-l4 i da triba cetitat?!  :plj:  :piv:
Hvala hvala. :kla: No, meni je moja draga najveća čestitka, zato i nisam to na velika zvona... s-l4

Ma vidi ti naš zavodnik je pravi zavodnik izgleda :kla:
Čestitam i svako dobro svima za Božić i općenito.  s-k
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline nixolino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #771 u: 27 12 2010, 17:12:58 poslijepodne »
Pozdrav svima i ako je moguće, molim pomoć od poznavatelja i ljubitelja NM-a

pokušavam već duže vrijeme naći na Netu jednu stariju snimku iz noćne more (mislim da je išlo prije 5 ako ne i 10 g).
radnja otprilike ide ovako (koliko mi je ostalo u glavi): Braco i Jaran (+ još kao treći s njima kamerman) hodaju po centru Zagreba i intervjuiraju ekipu, e sad ono što mi je posebno ostalo u sjećanju - negdje na Jurišićevoj zaustave starijeg gospodina, vjerojatno penzića, pristojno obućenog, odjelo, kravata i to i Jaran mu počne postavljati blesava pitanja (on ima mikrofon) a za to vrijeme ga Braco cijelog izđepari i izprepipa i to tako da jadan čovjek ništa nije skužio, zapravo je najsmješnije što čovjek nije imao ni kune u džepovima, tako da, dok ga je Jaran i dalje ispitivao o glupostima, Braco se okreće prema kameri i pokazuje kako mu ni nemože ništa ukrasti jer ovaj ni nema ništa u džepovima i još na kraju jadnom čovjeku izvuče džepove iz hlača prema van tako da se i vidi da nema ništa u njima. Ovaj apolutno nije ništa skužio jer je takvih, izvučenih, džepova i otišao Stvarno je bilo prebrutalno.

I nemogu nigdje naći kad Jaran intervjuira generala Rojsa pa ima ono: genejaje Jojs

Eto molio bi poznavatelje ako imaju link ili sl. da jave. Hvala.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #772 u: 30 12 2010, 11:51:25 prijepodne »
...
I nemogu nigdje naći kad Jaran intervjuira generala Rojsa pa ima ono: genejaje Jojs
Eto molio bi poznavatelje ako imaju link ili sl. da jave. Hvala.
Nema ti druge nego pretražiti Youtube :g:fv: ili si to več učinio?
Počni odavde: http://www.youtube.com/results?search_query=jaran&aq=f

 


   :kla: :s-lol:
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline nixolino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #773 u: 30 12 2010, 12:00:18 poslijepodne »
Ma sve pregledao i nema, 15 strana googla i nigdje a posebno me interesira to sa Bracinim đeparenjem

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #774 u: 04 01 2011, 13:42:43 poslijepodne »
Šta je ovo, kad će Noćna Mora, svi su u zimskom snu. :gl:d:
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #775 u: 04 01 2011, 14:13:40 poslijepodne »
Šta je ovo, kad će Noćna Mora, svi su u zimskom snu. :gl:d:
e da je barem zimski san pa da poslije njega bude opet Noćna Mora... :gl:d:
Sretna Nova Godina  :sl:k:  :-)
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #776 u: 08 01 2011, 11:57:56 prijepodne »
Ma sve pregledao i nema, 15 strana googla i nigdje a posebno me interesira to sa Bracinim đeparenjem
Prvo odgovor nixolinu, zao nam je sta ti nemozemo pomoc, ali jos nije sve izgubljeno  :-) samo treba bit uporan, pa mozda nesto i iskrsne. Obecavam da cu se raspitat za to, ako ti to pronadem, bice mi drago  :-)
A sad da vam kazem, veceras nece bit Malih nocnih razgovora, ali nema panike, nadajmo se iducu subotu  :-)
« Zadnja izmjena: 08 01 2011, 11:59:39 prijepodne od nim »

Offline Zavodnik

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #777 u: 11 01 2011, 12:58:52 poslijepodne »
A sad da vam kazem, veceras nece bit Malih nocnih razgovora, ali nema panike, nadajmo se iducu subotu  :-)
Neki kažu da su odlučili otići u povijest. :tuz:
Bolje golub u ruci nego vrabac na grani
.

Offline nim

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 372
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #778 u: 15 01 2011, 23:33:02 poslijepodne »
Neki kažu da su odlučili otići u povijest. :tuz:
Eto, ipak su jos sa nama  :-), a za drasticne odluke ocito jos ima vremena  pa-g

Offline nixolino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
    • Profil
Odg: Nocna Mora
« Odgovori #779 u: 17 01 2011, 15:21:47 poslijepodne »
Ma sve pregledao i nema, 15 strana googla i nigdje a posebno me interesira to sa Bracinim đeparenjem
Prvo odgovor nixolinu, zao nam je sta ti nemozemo pomoc, ali jos nije sve izgubljeno  :-) samo treba bit uporan, pa mozda nesto i iskrsne. Obecavam da cu se raspitat za to, ako ti to pronadem, bice mi drago  :-)
A sad da vam kazem, veceras nece bit Malih nocnih razgovora, ali nema panike, nadajmo se iducu subotu  :-)

@nim - hvala na trudu i odgovoru - baš da, svako malo naletim tu da vidim da li tko što zna ali nema veze - u nadi je spas, strpljen-spašen i to....
ne znam ni di bi dalje tržio a fakat se radi o nečem što može ući u bilo koju svjetsku tv antologiju - ono - oni u svom najboljem!