Anketa

predvidite uspjeh hrvatske reprezentacije u nogometu

Ispast ćemo odmah
1 (7.1%)
Proći ćemo ali onda odmah ispasti
0 (0%)
Proći ćemo grupu, neće biti loše
0 (0%)
Među 4, možda i među 2 najboljih
3 (21.4%)
Prvaci Evrope
9 (64.3%)
Ne pratim to, ja sam moron
1 (7.1%)

Ukupno Glasova: 14

Autor Tema: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu  (Posjeta: 65760 vremena)

Offline Vatreni

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu
« Odgovori #75 u: 01 07 2012, 22:42:44 poslijepodne »
Španjolska je neprikosnoveni šampion i lider svjetskog nogometa, kako kaže uvaženi komentator Igor Štimac.
Španjolska - Italija 4:0
Svaka čast Španjolcima, oduševili su večeras.  :plj:
Samo je jedno u mom životu vrijedno

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu
« Odgovori #76 u: 02 07 2012, 19:53:54 poslijepodne »
Španjolska je prvak Evrope:kla: Ja sam prognozirao drugačije kao i moji kolege odavde sa Foruma ali to nije bitno, ja se i ne razumijem previše u nogomet.

 

     Euro 2012 - Prvak Španjolska :h:a:
Ništa drugo nije bitno, završilo je stvarno veličanstveno. A to da smo mi treći vjerojatno bi rekao i onaj moj prijatelj što ga više nema na Forumu.  :s-lol:
« Zadnja izmjena: 04 07 2012, 14:35:02 poslijepodne od Kapetan Bačvica »
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu
« Odgovori #77 u: 04 07 2012, 14:28:00 poslijepodne »
Evo i Niko Kranjčar se sad javlja i kritizira malo Slavena Bilića pa kaže:
 
 

-Niko Kranjčar: Boli me što nisam igrao na Euru, Žao mi je što su svi napali Joea nakon što je rekao 
što misli poslije Eura. Ma, nije njega povrijedilo to što nije igrao nego druge stvari...  :gl:d:
Ajde Niko, pusti to sad. Hvata te zakašnjela hrabrost, to nije više bitno. Ti si gore u Rusiji na hladnoći, a Hrvatska reprezentacija je još uvijek visoko, na Fifa-inoj listi - No 9. Čak se i Slaven Bilić, čujem sinoć, pokajao pa se ispravlja da nije mislio da zaslužuje ocjenu 5 kako je rekao na kraju Eura... Sad kaže da zaslužuje ocjenu 3. ako se dobro sjećam? On je nešto, eto,  kao - Radimir Čačić. :s-lol: :s-lol:
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu
« Odgovori #78 u: 04 07 2012, 14:53:18 poslijepodne »
... Sad kaže da zaslužuje ocjenu 3. ako se dobro sjećam? On je nešto, eto,  kao - Radimir Čačić. :s-lol: :s-lol:
Ha ha ha, kao Radimir Čačić kažeš. Nemoj tako :s-lol: neka sve prođe dobro i kod nas na Forumu, dobro smo igrali....

P.S. Vidim da je Kapetan online. I to je vrijedan naš Kapetan, pa kad netko ukloni youtube film, Kapetan namješta neki drugi, nema što, vrlo ažurno i profesionalno. :plj:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu
« Odgovori #79 u: 04 07 2012, 15:07:32 poslijepodne »
P.S. Vidim da je Kapetan online. I to je vrijedan naš Kapetan, pa kad netko ukloni youtube film, Kapetan namješta neki drugi, nema što, vrlo ažurno i profesionalno. :plj:
Točno. Hvala ti TV Kritičaru na pohvalama. :kla:
Nužno je biti atento jer se često događa da filmovi sa YouTube jednostavno nestanu iz ovog ili onog razloga. Da li je to radi kršenja autorskih prava ili nekog drugog razloga, u konačnici nama je svejedno, ali ono što moramo učiniti je podesiti drugi adekvatni video.
Naravno, stoga Vas molim da me obavijestite o takvom događaju na PP (privatna poruka).  Jer, Kapetan je svuda, kako kaže stara legenda, ali ni on ne vidi sve. Barem ne odmah.  :bl:bl:  Zahvaljujem unaprijed.

P.S. Naravno, i ja se, u ime Foruma Bačvice prodružujem čestitkama našoj nogometnoj reprezentaciji.
      :bacv:for:
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline TV Kritičar

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • TV Kritika je dobra za ten
    • Profil
Odg: Hrvatska Reprezentacija i Prvenstvo Evrope u Nogometu
« Odgovori #80 u: 08 07 2012, 13:50:49 poslijepodne »
Hvala ti još jednom Kapetane. A kako smo već govoriili i u ovom threadu; došao je Novi Izbornik Hrvatske Reprezentacije. To je prava tema. Kliknite, svi ste pozvani :h:a:
Svih ću vas iskritizirat'. Uh.