Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1014668 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4065 u: 11 02 2021, 18:39:54 poslijepodne »
O čemu govoriš? Pa jesi gledao? On je prvi policajca uhvatio za vrat. Pa kako može to promisliti uopće?
Ako neće da ga malo polome. Trebali su jače udrit.  :g:fv:
  haha koji lik si ti  https://slobodnadalmacija.hr/split/pogledajte-sluzbenu-snimku-sa-suda-na-kojoj-se-vidi-sukob-policajaca-i-ante-radana-prekoracili-su-ovlasti-nisu-ga-smjeli-tuci-a-i-mladic-je-pogrijesio-1076844

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4066 u: 11 02 2021, 19:06:47 poslijepodne »
Je Maxe, neka piše Slobodna Dalmacija ali ovako je kako kaže Zgodan momak. On je stvarno prvi uhvatio policajca za vrat. Ti nisi ni gledao taj video, jasno je.  :no:  A Slobodna samo kaže da su prekoračili ovlasti.   :g:fv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4067 u: 11 02 2021, 19:15:17 poslijepodne »
Je Maxe, neka piše Slobodna Dalmacija ali ovako je kako kaže Zgodan momak. On je stvarno prvi uhvatio policajca za vrat. Ti nisi ni gledao taj video, jasno je.  :no:  A Slobodna samo kaže da su prekoračili ovlasti.   :g:fv:
ne lupetaj policajac  ga je povikao za ruku i vukao  nije bilo potrebe za povisenim tonom kako ostali nisu nosiii masku bio je izlaz  nije ulazio ali eto 3 vs 1 jaki su

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4068 u: 11 02 2021, 19:17:19 poslijepodne »
lobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/ante-radan-mladic-koji-se-sukobio-s-pravosudnim-policajcima-eksluzivno-za-slobodnu-napadnut-sam-i-reagirao-sam-u-afektu-lazu-da-nisam-imao-masku-1076628 trebali su mu onda  reci ok nisi nosio masku izvoli novcana kazna  izgleda da za njega vazi a za druge ne ne branim ga ja samo ti govorim nije sve za svakoga isto kao jucer na stepincevoj misi i sprovodu tudmana a neki mogu sve neki ne otome ti ja pričam

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4069 u: 12 02 2021, 16:14:54 poslijepodne »
Ha ha sad im je spasiteljica Vidović Krišto  s-r14 to kaže Svetica.
Pa to je stvarno za povraćat.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4070 u: 12 02 2021, 16:29:59 poslijepodne »
Vise necu gledat emisiju danas desnicare pusta prve 7 zaredom to je postalo hdz show daaaaa kristo lani joj idol bio skoro preklani onaj sudac ta zena puno gleda bujicu  mislim da  nije ni cudo sta nam je ovako hdz moze krasti jos stoljecima

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 323
    • Profil
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4072 u: 13 02 2021, 15:35:27 poslijepodne »
Je tako je, to je HDZ.  :s:r:
A ovo je jedan kafić gdje bi se ti momče, Max i još mnogi sasvim ugodno osjećali.  :s-lol:

https://www.index.hr/magazin/clanak/kafic-u-rijeci-zabranio-ulaz-hdzovcima-iz-stranke-tvrde-da-je-to-rasizam/2254184.aspx
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4073 u: 15 02 2021, 18:09:27 poslijepodne »
da mrzim hdz iz dna duse lopovčine to je najbolji kafic čim vidiš hdzovca mrs vani

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4074 u: 15 02 2021, 18:11:28 poslijepodne »
danas je kom iz rijeke dobro spustio nom budalašu iz solina oreskovic dalija je potjerala kaaaramarkuuuuuuuuuuuu :groh: a potjerao ga je plenkovic princ iz brisella, karamarko je isti ko plenkovic ali nakon 1 afere su ga smijenili a ovaj napuhanko ima 101 aferu i nista haha da nije dijaspore i ovih uljeba iz javnog sektora hdz bi bio na 1 posto

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4075 u: 15 02 2021, 23:44:33 poslijepodne »
danas je kom iz rijeke dobro spustio nom budalašu iz solina
taj lik je odvratan moron kojemu je za korona virus kriva 5G mreža i Bil gates.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4076 u: 16 02 2021, 17:10:09 poslijepodne »
Ovako cjepivo NIJE OBAVEZNO ne placa se tko hoce nek se cijepi cemu svade problem je taj sta oni koji nece misle da ce bit prisiljeni prioritet imaju bolesni stariji a ne politicari oni su preko reda.kukavice kapetan zadnji silazi s broda ...kazu onaj koji je prebolio koronu da nema sanse da je dobije .... nitko od cjepiva nije umro.. ali ne shvacam svaki put u emisiji tema korona cjepivo od ozujka lani.sad smo se otvorili opet cemo se zatvoriti.cjepivu zreba 6 do 7 mjeseci da pocne djelovati :kl:kl: s u emisiji bujica ljudi postaju hlupi jer gledaju patuljka kako u emisiju dovodi kvzi znanstvenike 8 ekstremnu desnicu cudi me tv jadran sta to dopusta o koroni mi se gadi vise pricati tko ce se cjeput nrk se cjepi tko nece ne mora ali treba zabraniti preko reda cjepiva..

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 477
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4077 u: 16 02 2021, 17:12:37 poslijepodne »
Voditeljica kaze dobro da je pozdrav za dom spremni zlocinacki a onda kaze dozvoljen uz hos zar bi onda seig heil se trebao vikati u danasnjoj njem vojsci taj povik treba zabraniti a ne malo valja malo ne valja hos  je htio velicati ustaski pokret 90ih...no passaran

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 025
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4078 u: 16 02 2021, 21:59:53 poslijepodne »
hos  je htio velicati ustaski pokret 90ih...no passaran
Bili su se napalili baš.  :s-lol: A ja barem emisiju gledam jako malo što savjetujem i vama.  pa-d
To su moron do morona.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4079 u: 17 02 2021, 12:33:14 poslijepodne »
ma znam muzičaru ti si kao i ja. za ručak upališ tv kad ono Bez pardona.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.