Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1035082 vremena)

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #390 u: 02 08 2017, 21:19:18 poslijepodne »
Čim je on počeo govorit protiv nje onda stvarno znači da vlada ne valja  pa-g Sad mu propadanje tvornica nastale za vrime TITA kao smeta, a govori protiv njega. Triba bi slavit, a ne žalit.
Govori protiv plenkovića, sad protiv kolinde, ali će opet izać na izbore i zaokružit hdz.
Najbolji mi je onaj iz osijeka kada počne govorit protiv hasanbegovića  lol koji je razdor u politiku donio taj čovjek; u očima mu zlo vidiš :tuz:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #391 u: 03 08 2017, 10:54:54 prijepodne »
di sate moja draga ekipa pozzz svima   ciao maca to i govorim hvalio je  karamarka onda protiv njega onda hvalioplenmkija ne valja onda hvalio kolindu ne valja pa koga n bi on htio pavelića? nema mu bolje a on nek govori najprije je ovako govorio 2015 zoran milanovič radužio 120 milijardi  lani je govorio 130 milijardi a ove 140 milijardi nek se odluči ,nece da spominje sanadera haha koji gad nek id u minhen ima dvi penzije..... a mrzi hercegovce a svi hercegovci u hdzu ................ i zbog takvih nam je tako,, :h:a: a znam toga počne kao ljevičar a završi ko desničar..ali dobro je rekao  hrv upravlja efendija hasan iz handzar divizije ,,,,,

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #392 u: 03 08 2017, 11:09:20 prijepodne »
Evo i mene, bio sam na odmoru.  pa-g
A već se vesele i za onog plagijatora Barišića ali bilo im je prije vremena.  :s-lol:


Plagijator.  :s:u:z:
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #393 u: 03 08 2017, 13:54:21 poslijepodne »
Bez Pardona je vrlo slična ovom forumu. Svak fura  svoj fetiš. O svakom aktivnom učesniku BP bi se moglo potrošiti dosta tinte, kao i uostalom i o sluštateljima ili ovim forumašima. Svi želimo u centar pažnje. Valjda želimo biti odabrani za parenje bez obzira na Mijine godine. Moj fetiš su gušteri i Goldman Sachs. Naš Ivo iz Đakova se pali na Hasu. Raznolika voća u božjem vrtu. Pričajte malko o vašim fetišima u ovoj velebnoj emisiji BP.

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #394 u: 03 08 2017, 14:02:49 poslijepodne »
Pričajte malko o vašim fetišima u ovoj velebnoj emisiji BP.
misliš na koga se palimo?
pa vidio si. uglavnom na Seljaka sa sela. ali ne sexualno nego onako.  :s-lol:
neke se ženske pale na onoga voditelja paška.
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #395 u: 03 08 2017, 14:24:26 poslijepodne »
misliš da se pale na Paška?  :-)
meni je zgodna ona plava voditeljica.  s-l4
a Gušteru jesi li ti onaj gušter što ga spominju u emisiji?
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #396 u: 03 08 2017, 15:10:05 poslijepodne »
Da, ja pričam o gušterima kao najvećem zlu. Naravno da to nisu gušteri. To su corporatokratije. Šeks ih naziva gremijima. Ja ih prozvah gušterima. Tako i ja sam postadoh gušter.

Offline Glazbeni urednik

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 277
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #397 u: 03 08 2017, 15:32:02 poslijepodne »
Da, ja pričam o gušterima kao najvećem zlu.
Dobrodošao kolega. Evo i jedan originalni učesnik emisije i ovdje na Forumu.  pa-g  :kla:
Slušamo te i danas.  :hv:l
Hoćete lepo vreme,
Hoćete lepe žene.
Aj aj aj...

Offline Debeli

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #398 u: 03 08 2017, 15:39:08 poslijepodne »
Bravo bravo Gušteru. Evo bio je.  pa-g
Spomenuo je naš Forum na televiziji.  pa-g Kaže on u emisiji Bez Pardona - Bačvice.com Forumpa-g

Bravo Gušteru.  i-dr
Uvijek veseo, samo se ne smijem.  ;)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 031
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #399 u: 03 08 2017, 15:50:12 poslijepodne »
hvala ti Gušteru što si došao među nas.  pa-g
i mi smo gušteri ali ne pijemo samo vodu.  :s-lol:  i-dr
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #400 u: 03 08 2017, 17:10:11 poslijepodne »
Mada nisam baš redovit', i ja sam gledao danas i čuo sam našeg Guštera kako promovira Bačvice Forum na TV-u.  pa-g 
Hvala našem novom Forumašu, morat' ću smislit' neku nagradu za uručiti mu.   :mis:
 :bacv:for:
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline nogometaš

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #401 u: 03 08 2017, 18:43:19 poslijepodne »
odlično. i ja volim emisiju bez pardona. još samo da hajduk pobijedi večeras.  :h:a:
Hajduk živi vječno

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #402 u: 03 08 2017, 18:48:39 poslijepodne »
hrvatskom ne upravljaju gušteri nego zagreb i hdz to vam je kapitalizam zato ste se svi borili 90ih  jedini kom koji ovdje valja je naš drug iz žrnovnice ,,,amerikancima briga za malom hrvatskom ,,drzava je centralizirana nema regija,zagrebu to odgovara a dalmacija šuti i glasa za hdz :plj: a taj isti hdz 25 godina vlada ,,sd nije ništa kreiv račan nije sudjelovao u pretvorbi a milanović je došao u kaos.... kapitalizam  danas 25 posto nezaposlenost u komunizmu 2 posto. besplatno školstvo i zdravstvo, nije bilo ovha ,i da se tvornice prodaju, sada ste dobili to šta ste se borili kapitalizam nikakvi icke david i gušteri ta sra ,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #403 u: 03 08 2017, 19:00:38 poslijepodne »
ne misli gušter na te guštere davida ickea nego na poslušnike svjetskih banki europske unije i stranih moćnika.  a još da nam se pridruži Seljak sa sela bilo bi ludo. zdravo Gušteru.  :sl:k:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #404 u: 03 08 2017, 20:21:29 poslijepodne »
Hvala svima, baš ste gostoljubivi.

 Bio bih presretan da mogu hvaliti plenkovića ili milanovića. Eto, Bog me kaznio da vidim šta se radi. Ne radi se dobro. Jako je gadno. Od 90ih naovamo sve zakone koje su donosili sdp-hdz su upereni protiv hrvatskih građana a na korist goldman sachs, jp morgan, morgan stanley, mmf, nato, eu, svjetska banka, (gušteri). Zaskočili su nas gadno. Zatjerali su nam "demokraciju" k'o kišobran pa ga još i otvorili. Ovaj zakon o porezu na nekretnine je debelo genocidan. Krajnji cilj poreza na nekrtenine nije čak ni pljačka naših stanova, kuća, zemljišta, što će gušteri, dakako, slasno progutati. Gušterski zločinački naum je čist prostor. Čist od hrvatskih građana. Već se vidi golem uspjeh tog paklenog plana. Iseljavanje i biološko izumiranje. Ako mislite da je milanović nešto bolji, sjetite se njegovoh zakona o ovrhama i "bisera nad draguljima" zakona o predstečajnim nagodbama. Samo je kerum tim zakonom ostao dužan 1,8 milijarda. Projekt agrokor će nam zadužiti i praunuke za stotine milijarda nečega. Nama je svejedno jer se to i tako ne može vratiti. Sjetite se dasje milanović pokušao progurati porez na nekretnine, pa su tad hdz-ovci skočili na zadnje noge  urlajući zapjenjeno, da je porez na nekretnine ravan veleizdaji. Naravno, hdz-ovci su zaboravili da je hdz netom dolaska na vlast ukinuo zakon o veleizdaji. Što mislite, zašto.  Ispričavam se ako sam vas upilao.