Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018954 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3315 u: 07 07 2020, 16:30:06 poslijepodne »
danas s vetica opet imala napadaje njoj milanovi smeta ma tuko zacepi,,,,, :s:i: s-c-b  svi oni koji govore da je korona ne postoji nek se rukuju i nek se ljube po skupovima jedno trkeljaju na tv jedno rade ureali,, ma zamislo da se ne moze disati s maskom ovaj kom iz rijeke je tipični prozvoid davida icekea jednog od najvecih redikula na svijetu,,
Naravno da ne postoji, onako kako je prezentiraju, nitko, nepozna niti jednog tko je ima!
Korona je glas za Vučića i Plenkija, čak su se i SDPeovci u korist Plenkija odrekli SDPea, globalisti jedni, globalisti drugi.
Zašto nemamo stožer protiv siromaštva i iseljavanja mladih Hrvata? Bolje im izmisliti problem (virus di 90posto njih ni nezna da su ga imali) je prava prilika za globaliste

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3316 u: 07 07 2020, 17:16:04 poslijepodne »
Znao sam da će ovim desničarima biti teže i to mnogo teže što će Milorad Pupovac ući u vladu nego to da je SDP dobio izbore.  :s-lol:
A čudom se čude kako Plenki ne zove Škoru da ga podrži, he he.  :s-lol:
Ovo je sve super!  pa-g
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3317 u: 07 07 2020, 18:35:45 poslijepodne »
Plnki neće sa Škorom, a i ja da sam na mjestu Škora nebi sa Plenkijem, htio sam veliku kaliciju, ali problem su riješili tako da dio ide antifama, a dio u HDZ.

HDZe će kao i do sad Pupovac, Štromar, Čačić...

Žao mio je što nema Pernara ipak se nešto alternativno čulo, vjerujem da će još kojem zastupniku proraditi savjest, Škoro bi s koalicijom sebi zabio autogol, da ide u veliku koaliciju (HDZeom).
 plenki hoces nekim škorinima da popuni mjsta škoro je samo eksperiment on opolitici ne zna rekaoje da neces plenkovicem ali on je u sdusi uvijek hzovac,,,,nema velike koalicije niti ce je ikada biti,, hdz isdp ne mogu skupa mogu na lokalnoj razini ili hns evo ti čačić foteljas, ali kako ce furio radin primti desnicarwe škorine ova vlada ce biti puna svada,, čaćić i plenković'haha
Žalosno da i dalje gledamo HNS i Čačića u saboru i da će u vladu, ali eto to su ti otvoreni globalisti koji ne mogu smisliti suverenu Hrvatsku
----------------hdz je lopovsk stranka a narod voli hdz eto vam ih uzivajte sada svi

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3318 u: 07 07 2020, 18:37:11 poslijepodne »
Naravno da ne postoji, onako kako je prezentiraju, nitko, nepozna niti jednog tko je ima!
Korona je glas za Vučića i Plenkija, čak su se i SDPeovci u korist Plenkija odrekli SDPea, globalisti jedni, globalisti drugi.
Zašto nemamo stožer protiv siromaštva i iseljavanja mladih Hrvata? Bolje im izmisliti problem (virus di 90posto njih ni nezna da su ga imali) je prava prilika za globaliste
vi kazete da su sdpovo glasavi glasali za hdz ne vkerujem sanoje 37 posto ljudi zaslona izbore stranke pametnoi mozemo su zeznulesdp i tu su im oduzele glasove, a hercegovci su izasli 50 posto i donijeli hdzu pobjedu, izbori u 7 mjesecu su sramota,sada im korona ne smeta?

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3319 u: 07 07 2020, 18:38:12 poslijepodne »
Znao sam da će ovim desničarima biti teže i to mnogo teže što će Milorad Pupovac ući u vladu nego to da je SDP dobio izbore.  :s-lol:
A čudom se čude kako Plenki ne zove Škoru da ga podrži, he he.  :s-lol:
Ovo je sve super!  pa-g
hdz ako ode s škorom onda se mora riješiti manjinaca

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 325
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3320 u: 07 07 2020, 19:29:21 poslijepodne »
Plenkoviću su manjine bliže nego Miroslav Škoro.
I zato bravo za Plenkija.  ziv
https://www.index.hr/vijesti/clanak/skoro-je-imao-goleme-ambicije-ali-se-jako-precijenio-i-sad-je-nebitan/2196342.aspx
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3321 u: 07 07 2020, 19:55:06 poslijepodne »
Plenkoviću su manjine bliže nego Miroslav Škoro.
I zato bravo za Plenkija.  ziv
https://www.index.hr/vijesti/clanak/skoro-je-imao-goleme-ambicije-ali-se-jako-precijenio-i-sad-je-nebitan/2196342.aspx
dokazao si  da si hdzovac bravo dobit ces skoru uskoro ili nekog od njih

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3322 u: 07 07 2020, 21:37:38 poslijepodne »
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3323 u: 07 07 2020, 23:06:38 poslijepodne »
Znao sam da će ovim desničarima biti teže i to mnogo teže što će Milorad Pupovac ući u vladu nego to da je SDP dobio izbore.  :s-lol:
A čudom se čude kako Plenki ne zove Škoru da ga podrži, he he.  :s-lol:
Ovo je sve super!  pa-g

kojim desničarima? pa za Plenkija su glasovali globalisti, antife i politički nepismeni "desničari"

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3324 u: 08 07 2020, 00:03:02 prijepodne »
kojim desničarima?
Mislio sam na ove iz emisije Bez pardona. Ispada sad to im je pirova pobjeda.   :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3325 u: 08 07 2020, 11:15:14 prijepodne »
kojim desničarima? pa za Plenkija su glasovali globalisti, antife i politički nepismeni "desničari"
gospon iz rijeke hdz nebi dobio ovako nadmocno izbore 1, jer je izaslo 37 posto ljudi najgore vrijeme za izbore je srpanj na jesen ce biti kriza velika 2, izaslo je vise glasaca iz dijaspore i svi za hdz 3, pojavili su se pametno možemo ovi oni itu su im dignuli oko 40 posto glasova, 4 sta imate  protiv antifa?nitko iz antifasističkog pokreta ne bi dao glas plenkovicu koji velića za dom spremni. pa u emisiji svi hvale plenkovica,, škoro je gubitnik  i tako i tako sad ce sjediti u saboru idizati ruke hdzu  bernardic nista nije kriv da je bio ne znam tko,,, a saa nek ne kukaju imaju hdz i ne k uzivaju bolje NECE biti,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3326 u: 08 07 2020, 18:46:48 poslijepodne »
sve je bolji Hdz - sad su se riješili i ovog redikula.  :s-lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/grdovic-izbacen-iz-hdza-ja-sam-radio-da-maknemo-onog-skoru-i-da-dobije-hdz/2196709.aspx
(o ovome nisu govorili u emisiji)
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3327 u: 08 07 2020, 18:57:28 poslijepodne »
nece biti zivog zida usaboru pernar ce faliti sdp treba potjerati stari kadar zato su mladi m okrenuli leda mozemo ipametno su jaca ljevica jer imaju mlade ljude dobro je bauk rekao sta se hdzovci imaju veseliti na jesen hrvstsku ceka pakao :vi:si:

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3328 u: 08 07 2020, 20:38:44 poslijepodne »
gospon iz rijeke hdz nebi dobio ovako nadmocno izbore 1, jer je izaslo 37 posto ljudi najgore vrijeme za izbore je srpanj na jesen ce biti kriza velika 2, izaslo je vise glasaca iz dijaspore i svi za hdz 3, pojavili su se pametno možemo ovi oni itu su im dignuli oko 40 posto glasova, 4 sta imate  protiv antifa?nitko iz antifasističkog pokreta ne bi dao glas plenkovicu koji velića za dom spremni. pa u emisiji svi hvale plenkovica,, škoro je gubitnik  i tako i tako sad ce sjediti u saboru idizati ruke hdzu  bernardic nista nije kriv da je bio ne znam tko,,, a saa nek ne kukaju imaju hdz i ne k uzivaju bolje NECE biti,,

Pa to i je problem antifa, oni se bave znakovima postrojbi Domovinskog rata i kupe tzv ljevicu koji su još za Jugu (što je njihovo pravo), ali antifa danas nema smisla, fašizam je danas promjenio kaput, on djeluje kroz globalizam, feminizam, ubijanje nerođene djece onako rekreacijski.
Tomašević je jasno rekao da podržava cjepivo koje nam prirpema sotonisti koji žele svest na jednu milijardu.
Njima antifašizam služi, kao HDZeu domoljublje, samo naivci mogu vjerovati u njihove iskrene namjere.

Antife rade za Soroša, za Plenkija, za Vučića koji uvodi obvezno cjepljenje nekim kineskim otrovom

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3329 u: 08 07 2020, 20:50:31 poslijepodne »
Antife rade za Soroša, za Plenkija, za Vučića koji uvodi obvezno cjepljenje nekim kineskim otrovom
Ti bi Rijeko i tvoj prijatelj Gušter trebali naći nekoga za koga glasati u Hrvatskoj samo je problem da takva stranka ne postoji.  :mis:
Zato je najbolje da vi osnujete svoju stranku evo ja ću vam predložiti i ime zovite se – Moroni. Ili Hrvatski Moroni to bi vam baš bilo prikladno.  :zv:z:  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme