Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 208769 vremena)

Offline Tamara

• Član
  • Spol: Ženski
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3165 u: 29 02 2020, 12:13:53 poslijepodne »
Advertisement
Pa dosta je pogledat onu trojicu Kovača, Štira i Penavu izgledaju kao da su potrebiti.  :s-lol:
meni ovaj Kovač djeluje kao neka ne naročito pametna životinja.  :s-lol:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline Kavopija

• Heroj Član
  • Spol: Muški
« Odgovori #3166 u: 29 02 2020, 13:02:32 poslijepodne »
Potpuno je svejedno tko će biti šef hdz-a. Taman to bio Vučić, Milanović, Merkel,   Johnson ili Macron. Isto . Sve su to gušterski vodonoše. Donijet će se isti zakoni.
Ajme nama. 
ne bi bilo dobro da se to dogodi ali neće.  :gl:d: hdz će izgubiti vlast i svi ćemo se spasiti.  ziv   :kava:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline gušter

• Mlađi član
  • **
« Odgovori #3167 u: 29 02 2020, 13:25:28 poslijepodne »
meni ovaj Kovač djeluje kao neka ne naročito pametna životinja.  :s-lol:

Gušterima ne treba pamet, samo poslušnost. Eventualna iznimka je ministar vanjskih poslova.

Offline gušter

• Mlađi član
  • **
« Odgovori #3168 u: 29 02 2020, 13:27:37 poslijepodne »
ne bi bilo dobro da se to dogodi ali neće.  :gl:d: hdz će izgubiti vlast i svi ćemo se spasiti.  ziv   :kava:
A tko će nas to spasiti, sdp? Sve stranke i sve institucije su gušterizirane. Nema iznimke , od precednika do javnih biljeznika. Sorry!

Offline Muzičar koji pije

• Heroj Član
« Odgovori #3169 u: 29 02 2020, 14:52:09 poslijepodne »
Ajde vidićemo što će bit? Ja isto mislim da taj Kovač i ekipa će ih Plenković izbacit iz Hdz-a kad opet bude izabran i potvrđen.  :plj:
Nek se počnu pakovat najbolje im je.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3170 u: 29 02 2020, 18:37:41 poslijepodne »
haha gusteru koji gusteri nacionalisti su unistili austrougarsku i jugoslaviju masoni su ti uhdzu tko ce ti vladati škoro s 10 posto, zivi zid s 3 posto,, ili most s 2 postodajte molim vas..sdp ili hdz bolje birat manje zlo hdz je unistio hrv s pretvorbom iprivatrizacijom ivi to dobro znate hdzu je jedini cilj krast,, hdzu se sve oprasta a uz njih stoje popovi hercegoci dijaspora branitelji bogatasi lopovi

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3171 u: 29 02 2020, 18:39:03 poslijepodne »
muzicaru postoje 2 hdza ako plenkovic dobije a dobit ce  onda on ce izgubiti u 9 mjesecu a onda dolazi ovaj kovac ako bi kovac dobio recimo nda ce otici oba a onda dolazti kolinda karamarko ili netko treci haha rat se nastablja u hdzovom tanboru desničari se kolju

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3172 u: 29 02 2020, 18:39:35 poslijepodne »
A tko će nas to spasiti, sdp? Sve stranke i sve institucije su gušterizirane. Nema iznimke , od precednika do javnih biljeznika. Sorry!
pa glasaj gusteru za hdz bit ce bolje ili ti sto

• Heroj Član
« Odgovori #3173 u: 29 02 2020, 18:41:16 poslijepodne »
Dobro, gledam ovu novu stranku Miroslava Škore - Pokret za Hrvatsku. On se je pokrenuo iz Hrvatske 1991 godine da ga ne bi diglo u vojsku, ima iskustva.  :s-lol:
Muzičari koji piju -

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3174 u: 29 02 2020, 19:03:45 poslijepodne »
Dobro, gledam ovu novu stranku Miroslava Škore - Pokret za Hrvatsku. On se je pokrenuo iz Hrvatske 1991 godine da ga ne bi diglo u vojsku, ima iskustva.  :s-lol:
da kao isvi domoljubi hdzovski kolinda karačmarko i ostali minhen bojna i onda urlićju započmazu spominju tuđmana vidina tv samo serije odomoivinskom ratu i tudmanu zadnja slamka da hsz dobije izbore oni su se sdpu prij godinu dana ugali s 15 posto sdp danas 29 posto a oni 25 posto,, popušit ce izbore

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3175 u: 02 03 2020, 17:45:39 poslijepodne »
kako mi se  gadi na ovoj emisiji nema nijedan ljeviocar da opere onu bagru koja hvali plenkovica oni još nisu svjesni da ce izgubit izbore u 9 mjwesecu

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3176 u: 03 03 2020, 17:59:06 poslijepodne »
haha koji lik je onaj iz solina  ŠKORO   sta ce  pkoro a pkoroi moj marko perkovoc njemu sve hdz radi dobro kako mi ga je zao, i još bi hdzpovci vojsku poslali na granice da pucaju po migrante to je kriva tante merkel i lijepo njoj ih šajite ljudi nisu krivi,,, nisu zasluzili da ih se mrzi udara, sirotinja,,sirija je kaos dosli fundametalisti nace sirija je 50 poszo katolici 50 posto muslimni...oni idu u europu ali njemacka zeli da ostanu na balkanu sbi koji zatvraju granice rade gresku ...treba zatvoriti granice za ove koji du uitaliju i svima u uniju jer ce viris pokosit pola hrvatske,,,,,,,,, turizam je upitan i olimpijada i europsko sve ce stati,,, netko je iz laboratorija bacio vaj virus da se smanji broj ljudi na zemlji s sarsom im nije uspjelo

• Heroj Član
« Odgovori #3177 u: 03 03 2020, 19:21:44 poslijepodne »
Sve su to pacijenti za ludnicu.  :s-lol:
Javilo ih se danas par što su bili komandanti u vojsci 1965 i 1966 u Sarajevu,  :s-lol:
pa šta je ovo, nije ni Lani lako trebala bi imat dodatak na plaču.  :s-lol:
Muzičari koji piju -

Offline max

• Heroj Član
« Odgovori #3178 u: 04 03 2020, 18:20:17 poslijepodne »
svetica uvela novo pravilo ona moze 2 putase havljat ijoš rekla ovo mi je 2 put voditelj zna das ne smije 2 put koja je to bzobraznica,, prije je uzivala u plenkovicu sada ga kudi ma ona mi bi ekstremnu desnicu hahaha

Offline Kavopija

• Heroj Član
« Odgovori #3179 u: 04 03 2020, 18:31:58 poslijepodne »
ovog voditelja trese kriza srednjih godina i to svetica koristi.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.