Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1042054 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2145 u: 01 11 2018, 19:23:07 poslijepodne »
živi zid se raspada projekt vase brkića je smiješa palfi odlučuj sve u stranci a to je zena od sinčića?raspast ce se i oni,,opačićka prešla kod bandića i ona ljevičarka,kolarička napokon otišla ,bernardiću zamjeram šta ne smijeni sve

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2146 u: 01 11 2018, 23:04:14 poslijepodne »
Ne raspada se Živi zid ne brini.  pa-g Jedino bi se poljuljao da tamo pređe Davor bernardić sad kad ga izbace iz SDPa. Samo ne bi ga primili u Živi zid.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2147 u: 01 11 2018, 23:51:15 poslijepodne »
nema bernardiću prolaza u živi zid. Čitam baš što kaže Goran Bare o Bernardiću: Pa čekaj, buraz, ako cijela stranka pati zbog tebe, onda odi i pusti nekog drugog da vodi.  :s-lol:
pa čekaj buraz  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2148 u: 02 11 2018, 10:25:58 prijepodne »
taj anarhistički živi zid ce se raspast ne treba mu bernardić nek u dođe kolarić ipeđa  zivi zid nikad nece vladat pernar i sinččić su bili hdz mladeš , a zena mu vodi stranku haha i onda bunjac kad ode imate kolarićku, goran bare je napušen, ma opet vi trkjeljate light desničari da drug berni nema podršku otišao bi davno 7 puta ga ruše milasnovićevci i opet vasd berni praši hahaha

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2149 u: 02 11 2018, 10:28:08 prijepodne »
gdje je milanka opačić išla? bernbardić treba potjerati pola iz stranke i dovest nove ljude oni su doveli do vih 18 postooni bi koaliciju s hdzom nece proći

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2150 u: 02 11 2018, 11:32:19 prijepodne »
bernbardić treba potjerati
Bravo Maxe bravo maxe.  :g:fv:
ajme meni pogriješio sam. mislio sam da si napisao bernbardića treba potjerati  :s-lol:  :s-lol:
ali ti si nepopravljiv.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2151 u: 02 11 2018, 12:15:31 poslijepodne »
i ja se slažem s vama bernbardića treba potjerati što prije  pa-g  :s-lol:  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2152 u: 02 11 2018, 17:19:26 poslijepodne »
Bravo Maxe bravo maxe.  :g:fv:
ajme meni pogriješio sam. mislio sam da si napisao bernbardića treba potjerati  :s-lol:  :s-lol:
ali ti si nepopravljiv.
trolovi falio sam jer brzo pišem ali  ti glasaj za plenkovića i sinčića

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2153 u: 02 11 2018, 17:20:43 poslijepodne »
i ja se slažem s vama bernbardića treba potjerati što prije  pa-g  :s-lol:  :s-lol:
treb ga potjerati ?da bude hdz na vlasti pametan si bravoooo

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2154 u: 02 11 2018, 17:28:22 poslijepodne »
zašto peđa i ekiupa nisu srušili bernija haha 7 puta popušili zaredom idemo dalje osvrt na današnju emisaiju svetica opet imala show sadse udruzilas light desničarima, bolje je da je šutjela jer je hvalila plenkovićs na sva zvon dobro joj je paško poklopio njoj ionom bukavcu iz sloina krivi su sdpovci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2000 a šta je bilo prije 2000????? ne znaju a znaju šta je bilo pljačka i pretvorba tuđmana i hdza,, postavili opet pitanje zasto narod vjeruje hdz u isdpu pa nikad nisu imali manje ali oni ce uvijek biti 2 najjače stranke trećih nema pa zašto nda narod ne da glas živom zidu projektu vase brkića onog sinčića zbunjenog imaju tek 15 posto ?most 9 posto trećih nema,nije bitno je li hdz i ili sdp vazno zasto nema tamo političara koji rade za narod,ali sdp je bio samo 7 god hdz 20i šta sada čim hdz razvali drzavu dođe sdp i odmah su oni krivi maknu ih ,,sdp mora udariti crkvu porezom sredit bankare morase mijenjati iz korijena,,, mladi nece da glasaju više otišli su vani više ih nije briga za politikom, stariji dovode hdz na vlast slavonija lika hercegovina split izadar imotska krajina oni drze hdz na zivotu branitelji iovi šta zive u njemačkoj HDZ je bio sekta evo idan danas uemisiji akonisi zs hdz odmah si  komunista, jew li to demokracija današnja? stalno svetica spominje komunizam pa u komunizmu je bilo 2 posto nezaposlenost a danas 27 posto, gdje su tvornice?????nestale su,i onda oni o komunizmu oni bi lustraciju čega koga???? nek lustriraju lopove koje su uništili drzavu evo im afera sms agrokor pa narod ne izlazi na ulicu, kaze 1 kom probudimo  svijest koju pa hdz kad je na vlasti nema šatora,,,hdz stvara podjele

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2155 u: 06 11 2018, 17:09:05 poslijepodne »
počele su svađe između domoljuba irodoljuba svađaju se zbog imigranata haha pa imate samo 1 rješenje pustite ih da prođu  njihov cilj je njemačka

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2156 u: 06 11 2018, 17:16:43 poslijepodne »
Ma baš maxe ali neće im bit lako sad kad se i Svetica okomila na njih.  :gl:d:
Prvo je napadala Plenkija a sada i predsjednicu napada.  :bl:bl: vidite da je Svetica dobra ustvari.   :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2157 u: 06 11 2018, 17:38:02 poslijepodne »
pa bilo bi čudno da svetica a da nije dobra.  :s-lol:
ajmo svi bit ironični he he  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2158 u: 06 11 2018, 19:16:07 poslijepodne »
Ma baš maxe ali neće im bit lako sad kad se i Svetica okomila na njih.  :gl:d:
Prvo je napadala Plenkija a sada i predsjednicu napada.  :bl:bl: vidite da je Svetica dobra ustvari.   :s-lol:
to igovorim bolje joj je da je šutjela 4 godine pa onda kritizirala ili hvalila ali ta zena je prije 2 godine hvalila plenkija nasva usta a sada..........čuvaj se takvih to ti je primjer zasto mladi više ne žele glasat,jedina hdzenjara ostao oni iz solina......nije joj valjao milanović ne :vi:si: valja jojplenki tko joj valja..???

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 487
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #2159 u: 06 11 2018, 19:17:38 poslijepodne »
pa bilo bi čudno da svetica a da nije dobra.  :s-lol:
ajmo svi bit ironični he he  :s-lol:
da ai čim je došao rekla je on ce biti najbolji premijer ikada hihihi onda ja još vjerujem unjega onda sram ga bilo nije došao u vukovar :blah:ma opet ce oni svi glasat za hdz