Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1049937 vremena)

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1605 u: 13 06 2018, 22:57:11 poslijepodne »
Bit će poništeni i jedan i drugi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1606 u: 13 06 2018, 23:35:45 poslijepodne »
Evo vidiš ti tamo se predstavljaju kao bolesni desničari a evo tko su ustvari: drugovi.  :s-lol:

Volio bih im ipak vidjeti lica kad im Ustavni sud  poništi one referendume, barem onaj o manjinama, to je 100%.   :s-lol:

Po tvojoj logici ti si latentni desničar.

Zašto imaš stalno nekakve predrasude, smatraš se SDPeovcem i baviš se prozivanjem neistomišljenika. Ja nemam predrasuda, volim o svakoj temi pričati i raščlaniti je, to za mene nije utakmica di ću ja navijati. Kažu mi da stavljam ekavicu (borci za tobožnja manjinska prava)...

Kao što svom narodu želim blagostanje i suverenitet, to želim i svim drugima.

A glede sprdnje zvane "ustavni sud" u kojoj su ekipa tipa Ingrid i Mlakar ni ne očekujem drugo nego da idu kontra nacije u obranu elite, i Plenki i Pupi su anacionalni friga se njima za svoje nacije.

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1607 u: 13 06 2018, 23:40:33 poslijepodne »
Bit će poništeni i jedan i drugi
puknit će jadni desničari.  s-c-b
vidiš da im nije lako.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1608 u: 14 06 2018, 09:01:13 prijepodne »
Dok se lijevi sitnozubi bore s desnim sitnozubim, gušteri perušaju. U Hrvatskoj nema lijevih ni desnih, samo opljačkanih. Naravno i nekolicina veleizdajnika. 


Dok vi ovo shvatite,,,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1609 u: 14 06 2018, 13:46:14 poslijepodne »
Dok se lijevi sitnozubi bore s desnim sitnozubim, gušteri perušaju. U Hrvatskoj nema lijevih ni desnih, samo opljačkanih. Naravno i nekolicina veleizdajnika. 


Dok vi ovo shvatite,,,

Desni i ljevi su na nivou navijača koji znaju samo navijati bez ikakvog kritičkog razmišljanja...

sjećam se kad sam bio mali, onda je za Zadar igrao Krešimir Čosić i on je nama bio onako idol jeeeee mi navijali, dok nije prešo u drugi klub, već tada sam se pitao koji je smisao navijati za neki klub, ako ni sami igrači nemaju neki identitet prema svom klubu, već im je stalo samo tko plati više.

Tako sad političari, radi se o ispranim mozgovima koji nemaju svoje mišljenje samo slušaju naređenja guštera (ko pravi plačenici) i nemaju nikakve sveze sa svojim narodom, nacija podjeljena na najplićim mogućim argumentima.

Meni nije problem raspravljat s nekim tko daje neke argumente, ali navijači uglavnom bacaju floskule i etikete, vaši i naši...

Kako raspravljat s nekim desničarem kojem je predsjedniaca lijepa, premijer pametan ili s ljevičarem kojem je Bauk i Peđa socijaldemokrat.

A njabolji je Meske odpjeva ustaški bećarac i onda dođe na neku antifašističku komemoraciju priča da ako netko govori kao fašist, pjeva kao fašist... da je onda fašist i dobije pljesak od antifašista (koji usput budi rečeno podržavaju EU i NATO).

I onda mene neki uvjeravaju kako je Pernar taj koji od države stvara cirkus, a kako drugačije pričat sa pristalicama Mesića, Plenkija i Bauka, s kojim uopće razumnim argumentom uopće možeš braniti establišment političare osim floskulama, parolama i etiketama.

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1610 u: 14 06 2018, 14:22:35 poslijepodne »
Bravo, Rijeka!

 Nisu veleizdajnici samo političari hdz-sdp nego i svi njihovi glasači. Svi koji su aplaudirali i divili se. Svi koji su slinili veleizdajnicima s kojegod strand dolazili. Svi. Nema oprosta!

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1611 u: 14 06 2018, 14:48:56 poslijepodne »
U nas nema ni prave desnice, a ni ljevice. U nas još traje ustaško-partizanski rat :s-lol:
I plenkovića i bernardića nije briga o tome. Ustašluk je zadnji nabijao karamarko.
Živi zid je sada oporbena stranka hdz-u i kako je gušter rekao - hdz ga se boji. Masu mladih je okrenuta ovoj prvoj stranci.
Živio živi zid  :plj:

Offline gušter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 92
  • Spol: Muški
  • Spamer u samoizolaciji
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1612 u: 14 06 2018, 15:01:23 poslijepodne »
 Po mojim izračunima ŽZ već sad ima nadpolovičnu većinu. Zato toliki cvilež i s lijeva i desna. Zato spas u velikoj koalicji, kao da ona nije od 90. Prokleti bili!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1613 u: 14 06 2018, 17:50:39 poslijepodne »
U nas nema ni prave desnice, a ni ljevice. U nas još traje ustaško-partizanski rat :s-lol:
I plenkovića i bernardića nije briga o tome. Ustašluk je zadnji nabijao karamarko.
Živi zid je sada oporbena stranka hdz-u i kako je gušter rekao - hdz ga se boji. Masu mladih je okrenuta ovoj prvoj stranci.
Živio živi zid  :plj:
živio zivi zid projekt vase brkića pernare hdzova mladez ,oni nece nikad na vlast 15 posto

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1614 u: 14 06 2018, 17:52:52 poslijepodne »
Desni i ljevi su na nivou navijača koji znaju samo navijati bez ikakvog kritičkog razmišljanja...

sjećam se kad sam bio mali, onda je za Zadar igrao Krešimir Čosić i on je nama bio onako idol jeeeee mi navijali, dok nije prešo u drugi klub, već tada sam se pitao koji je smisao navijati za neki klub, ako ni sami igrači nemaju neki identitet prema svom klubu, već im je stalo samo tko plati više.

Tako sad političari, radi se o ispranim mozgovima koji nemaju svoje mišljenje samo slušaju naređenja guštera (ko pravi plačenici) i nemaju nikakve sveze sa svojim narodom, nacija podjeljena na najplićim mogućim argumentima.

Meni nije problem raspravljat s nekim tko daje neke argumente, ali navijači uglavnom bacaju floskule i etikete, vaši i naši...

Kako raspravljat s nekim desničarem kojem je predsjedniaca lijepa, premijer pametan ili s ljevičarem kojem je Bauk i Peđa socijaldemokrat.

A njabolji je Meske odpjeva ustaški bećarac i onda dođe na neku antifašističku komemoraciju priča da ako netko govori kao fašist, pjeva kao fašist... da je onda fašist i dobije pljesak od antifašista (koji usput budi rečeno podržavaju EU i NATO).

I onda mene neki uvjeravaju kako je Pernar taj koji od države stvara cirkus, a kako drugačije pričat sa pristalicama Mesića, Plenkija i Bauka, s kojim uopće razumnim argumentom uopće možeš braniti establišment političare osim floskulama, parolama i etiketama.
koje floskule mesić je vjerovao hdzu i čovjek je 1993 shvaqtio šta je hdz nakon šta su ušli ubosnu i pokrali hrvatsku, a vi podrzavate zeljku markić koja se bori za sebe nitijedan njezin U  referendum nece proći , 70 posto je zq istanbulsku ali vi light desničarvičite šta hoćete hdz je problm koji je stvorio dualno drzavljanstvo mamiću i ostalima to nije problem'ili 800 općina?ili mal place pa najveci problem je istanbulska? :vi:si:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1615 u: 14 06 2018, 17:53:54 poslijepodne »
Po mojim izračunima ŽZ već sad ima nadpolovičnu većinu. Zato toliki cvilež i s lijeva i desna. Zato spas u velikoj koalicji, kao da ona nije od 90. Prokleti bili!
zivi zid je 15 posto mogu jedino cvilit s vasom brkićem i generalom glasnovićem evo ustaška damaramahija i dalje daje glas hdzu to je problem fimi media grokor, hypo banka, crni fondovi

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1616 u: 14 06 2018, 17:56:48 poslijepodne »
ovi ljubitelji zivog zida ce reci za 3 godine hdz--sdp.zivi zid,  borili ste se zaq kapitalizam ihdz evo vam ih sada jauakat cete stoljecima ,hrvatine su najveci problem za hrvate, treba zabraniti hercegovcima da glasuju onda cemo vidjet hoće li adeze dobit izbore 20 godina hdza i 7 sdpa hdz je više vladao,tako da ovi zivi zidaši dalje fantaziraju o koaliciji hdza isdpa to nece proći nikada,a oni vlast mogu doći ako budu s sdpom ili s hdzom a pošto ne zele s nijednim bit ce vječna oporba , eto hns i hsls su imali za vrijeme tuđmana jednog od najgorih predsjednika ikada su imali 20 posto a danas 0 posto,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1617 u: 14 06 2018, 21:22:31 poslijepodne »
ovi ljubitelji zivog zida ce reci za 3 godine hdz--sdp.zivi zid,  borili ste se zaq kapitalizam ihdz evo vam ih sada jauakat cete stoljecima ,hrvatine su najveci problem za hrvate, treba zabraniti hercegovcima da glasuju onda cemo vidjet hoće li adeze dobit izbore 20 godina hdza i 7 sdpa hdz je više vladao,tako da ovi zivi zidaši dalje fantaziraju o koaliciji hdza isdpa to nece proći nikada,a oni vlast mogu doći ako budu s sdpom ili s hdzom a pošto ne zele s nijednim bit ce vječna oporba , eto hns i hsls su imali za vrijeme tuđmana jednog od najgorih predsjednika ikada su imali 20 posto a danas 0 posto,
Želiš reći da glas ipak damo SDPeu ili možda stranki Pemetno i Glasu? :kla:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1618 u: 14 06 2018, 21:34:14 poslijepodne »
Želiš reći da glas ipak damo SDPeu ili možda stranki Pemetno i Glasu? :kla:
ja gledam samo štaradi hdz koji je od 2015 na vlasti tada je skupoća veca nezaposlenost a i mladi odlaze a šta rade danas glasaju za lex lng oporba nije dala glasove ,hdz radi za kapitalce uništit ce more i prirodu :bl:bl:

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1619 u: 14 06 2018, 23:17:27 poslijepodne »
Koga mi onda preporučaš da zaokružim na izborima?