Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1043222 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1515 u: 03 06 2018, 15:31:55 poslijepodne »
pa ti glasaj za hdz ovo je kapitalizam mafijaški a vi ga nikako ne shvcate pa robovi ste stranog kapitala  i šta hoćete bolji zivot?hah da zivi zid ce bacatoi euro s neba ,nema bolje

HDZ najviše održavaju ovi što ne glasuju, dok je takvih dotle će nam i biti ovako.

Offline Maca papučarica

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 299
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1516 u: 03 06 2018, 16:44:55 poslijepodne »
pa ti glasaj za hdz ovo je kapitalizam mafijaški a vi ga nikako ne shvcate pa robovi ste stranog kapitala  i šta hoćete bolji zivot?hah da zivi zid ce bacatoi euro s neba ,nema bolje
Pa ako ne želiš hdz, izađi glasuj za neku drugu stranku :-) Najlakše je sjedit na kauču i prigovarat. Jednom sam ja rekla svojoj kolegici s posla (koja isto ne ide na izbore) - ako ne izađete na izbore, nemate pravo prigovarati

HDZ najviše održavaju ovi što ne glasuju, dok je takvih dotle će nam i biti ovako.
Upravo tako, sve si rekao  :piv:
« Zadnja izmjena: 03 06 2018, 16:46:58 poslijepodne od Maca papučarica »

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1517 u: 03 06 2018, 17:47:34 poslijepodne »
Dobro ti kaže Maca, ja da ne izlazim na izbore ne bi se hvalio time.  :sk-n-g:
Još manje bi pametovao po forumima jer za to jednostavno ne bi imao osnove.  :h:a:

(naprid naši, treba danas dobit Brazil)  :s-lol:
ne interesira me ova drzava j sam orjuna član dalm akcije koju je uništio tuđman i šušak ali bolje sdp nego hdz trećih nema ali moj glas nece ništa značit kad slavonci, i hercegovci imoćani daju tiasuće glasova klradezeju

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1518 u: 03 06 2018, 17:49:36 poslijepodne »
Pa ako ne želiš hdz, izađi glasuj za neku drugu stranku :-) Najlakše je sjedit na kauču i prigovarat. Jednom sam ja rekla svojoj kolegici s posla (koja isto ne ide na izbore) - ako ne izađete na izbore, nemate pravo prigovarati
Upravo tako, sve si rekao  :piv:
nek hdz vlada još 100 godina narod bolje nije zaslužio oni su krivi zasve i narod im još vjeruje a neki krive brisel pljačkaju nas hdzovci ne brisel

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1519 u: 03 06 2018, 17:51:52 poslijepodne »
HDZ najviše održavaju ovi što ne glasuju, dok je takvih dotle će nam i biti ovako.
pa ja nikad u svojih 35 godina nisam glasao za nikoga i necu jer znam dobro šta je ovaj kapitalizam i ova drzava  ja samo gledam šta narod radi vjeruje crkvi 1941 braniteljima hdzu , markićki  itd to nema veze šta rade ja sam ponovio po 999 put zasto nema štrajkov kad je hdz na vlasti idobio dgovor nisam,,,ni sever više ne kritizira vladu

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1520 u: 03 06 2018, 22:35:24 poslijepodne »
pa ja nikad u svojih 35 godina nisam glasao za nikoga i necu jer znam dobro šta je ovaj kapitalizam i ova drzava  ja samo gledam šta narod radi vjeruje crkvi 1941 braniteljima hdzu , markićki  itd to nema veze šta rade ja sam ponovio po 999 put zasto nema štrajkov kad je hdz na vlasti idobio dgovor nisam,,,ni sever više ne kritizira vladu

Svi referednumi su protiv HDZea, desničari su protiv HDZea, jedino ih još mediji štede i oni koji u politici ne mogu protiv svog srca. Međutim nije samo HDZ, radi se o establišment političari, političarima koji doista rade za guštere/strane kapitaliste/soroševce/masona... kako hoćeš.

Ne mogu vjerovati da na izborima nemaš potrebe dati glas kojim će establišment imati glas manje.


Nego, sam kažeš da si za orjunu, odnosno za dalamtinsku akciju, onda si zapravo kruti desničar?

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 033
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1521 u: 04 06 2018, 13:16:04 poslijepodne »
Nego, sam kažeš da si za orjunu, odnosno za dalamtinsku akciju, onda si zapravo kruti desničar?
Taman posla da je kruti desničar.  :zapre: Naš Max je za Dalmatinsku akciju šta ima veze ali i za druga Tita.  pa-g  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Političar iz sjene

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1522 u: 04 06 2018, 13:41:45 poslijepodne »
Neka neka, dobar je Max.  :g:fv:
Čestitam vam s malim zakašnjenjem Dan mladosti.  sl-k
Svi na Referendum!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1523 u: 04 06 2018, 18:40:18 poslijepodne »
Svi referednumi su protiv HDZea, desničari su protiv HDZea, jedino ih još mediji štede i oni koji u politici ne mogu protiv svog srca. Međutim nije samo HDZ, radi se o establišment političari, političarima koji doista rade za guštere/strane kapitaliste/soroševce/masona... kako hoćeš.

Ne mogu vjerovati da na izborima nemaš potrebe dati glas kojim će establišment imati glas manje.


Nego, sam kažeš da si za orjunu, odnosno za dalamtinsku akciju, onda si zapravo kruti desničar?
necu glasat za hdz nikad ako bude trebao moj glas onda cu dati sdpu ,ali aNAŽALOST  moj glas ne znači ništa kad ce 80 posto rvatina zasljepljeni hdzom inakon 27 godina dati im glas oni odmah lustracija branitelji crkva , komunjare itd to su desničari pa vi branite zeljku markić  a ne ja ,ja vas podupirem 50 posto ali ostalih 50 posto ne, jer stranci uoravljaju nama a tko im je to dopustio?????????????pa hdz eno nekidan gledam na portalu reklama 1998 pdv je super ukucajte na you tube hdzovih ob,nana smo se nagledali ilazi, to je problem i narod im još vjeruje pa ja desničar????nNIKAKO vi podupirete markićku ja sam ljevičar i liberal,zelim veca prava za jug dalmaciju, nemamo svoju stranku istra i slavonija imaju,tuđman as je gazio inazivao juzna hrvatska a split mu viče franjo franjo,decentralizacija,ukidanje pdva,povecanje placa ,maniji porezi,ukidanje općina ali glasat cu tek kad vidim ostvarenje vjerujem u djela ne riječi, ali kazem vam bolje sdp nego hdz

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 328
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1524 u: 04 06 2018, 18:41:10 poslijepodne »
Danas sam zakasnio na emisiju došao sam na kraj ali taman da vidim još jednom na kom je nivou TV Jadran  pa-d – završila je emisija Bez pardona i počele su vijesti. Vidjeli smo kako se diže voditeljica i odlazi,  :sk-n-g: slušali vijesti čuvene friškine, ali dobrih nekoliko minuta je bila non-stop slika iz praznog studija Bez pardona.   :gl:d:
Pa što se ne ugase?  :s:r:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1525 u: 04 06 2018, 18:41:36 poslijepodne »
Taman posla da je kruti desničar.  :zapre: Naš Max je za Dalmatinsku akciju šta ima veze ali i za druga Tita.  pa-g  :s-lol:

pa dalmacija u 70ima je bila kao californija ,hajduk mocan turista bogatih,gradile se kuće fabrike,,mišo kovač dalmacija u mom oku,
« Zadnja izmjena: 04 06 2018, 19:59:49 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 033
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1526 u: 04 06 2018, 19:58:03 poslijepodne »
ali dobrih nekoliko minuta je bila non-stop slika iz praznog studija Bez pardona.   :gl:d:
he he, to su bijesni video masteri i editori na TV Jadran.  :s-lol:

Političaru iz sjene, je je sve mladić do mladića u toj anketi u tvom postu.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1527 u: 04 06 2018, 21:23:26 poslijepodne »
Taman posla da je kruti desničar.  :zapre: Naš Max je za Dalmatinsku akciju šta ima veze ali i za druga Tita.  pa-g  :s-lol:
To su jugo desničari (sam kaže) kao što je Plenki i HDZ eurodesni!

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 488
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1528 u: 04 06 2018, 21:58:23 poslijepodne »
To su jugo desničari (sam kaže) kao što je Plenki i HDZ eurodesni!
j sam ljevičar i liberal a vi ste za mene desničar jer trazite nekog tko ce raditi z hrvatsku,taj se nije rodio,,kapitalizam je vidjeli ste šta u ovih 27 godina ne branim ja markićku injezin refrendum.ja govorim o pravim problemima u ovoj drzavi i o narodu koji nece da shvati šta je hdz :z:z: ,,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #1529 u: 04 06 2018, 23:32:34 poslijepodne »
j sam ljevičar i liberal a vi ste za mene desničar jer trazite nekog tko ce raditi z hrvatsku,taj se nije rodio,,kapitalizam je vidjeli ste šta u ovih 27 godina ne branim ja markićku injezin refrendum.ja govorim o pravim problemima u ovoj drzavi i o narodu koji nece da shvati šta je hdz :z:z: ,,

Ako pojam desničar vezujemo za državu, onda su eurofili i jugofili isto desna ekipa tih država, doduše možemo reć da su to i unitaristi.

Ja za sebe kažem da sam suverenist, za suverenu Hrvatsku da sami olučujemo i da MI budemo vlasnici strateških gospodarskih subjekata, dakle jako jako sam protiv privatizacije NAŠEG.