Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1018794 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4290 u: 08 07 2021, 18:06:01 poslijepodne »
Milanovica sam.glasao bio je tada kakav takav premijer i onda je izgubio izbore 2 puta u godinu dana dotukao sdp.s 65 posto do 19 posto
Evo sve čekam da ćeš predložit Davora Bernardića za predsjednika države.  :s-lol:  He he
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4291 u: 08 07 2021, 18:31:06 poslijepodne »
Evo sve čekam da ćeš predložit Davora Bernardića za predsjednika države.  :s-lol:  He he
bar se nije svadao  i ulizivao desnicarima i jos nas dalmatince naziva budalama i hvali se da mu je djed bio ustaša ja njega ne razumin

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4292 u: 08 07 2021, 18:42:05 poslijepodne »
bar se nije svadao  i ulizivao desnicarima i jos nas dalmatince naziva budalama i hvali se da mu je djed bio ustaša ja njega ne razumin
To je. Ovaj sad ko da je na nekim jakim drogama.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4293 u: 08 07 2021, 19:21:08 poslijepodne »
To je. Ovaj sad ko da je na nekim jakim drogama.  :s-lol:
to to govorim bernardicu je idol tito a milanovicev idol je tudman i  latkovic izato se bori za hrvate iz bosne i ulizujse desnicarima onda dode ikaze djed mi mrzi split bnio ustasa onda sutra treba ukinuti pozdrav za dom spremni onda se svada s svima na face onda počne o plenkovicu predsjednik nema ovlasti onda puno trkelja razocarao me  brani uzurpatora vrulje dezulovic ga je oprao dobro ali se lik opet javio i počeo svoje pazi ovo ragnar iz piska .... fucka se njemu za nama  a te budale ga hran i zato ima placu 25 000 kn i budale su mu dale glas jer je ona kolinda bila uzasna,,,, vise bi ga cjenio da jw rekao nek drzava izvidi sta  se desilo tu,,a ne  balvan revolucija na vrulji

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4294 u: 10 07 2021, 19:45:35 poslijepodne »
bilo bi im  najbolje da svi odu na godišnji odmor. to će i napravit. idu na brijune.  :sl:k:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4295 u: 12 07 2021, 16:37:38 poslijepodne »
Nisam.gleda kraj emisije mater mi kaze da je lani doslo lose zamijenio je skurla ali opet danas zabranila onom iz zrnovnice 2 tjedna ne trpi njegov humor a drugima dopusta moze se iskljucit sli zabranit to je diktatura nije vrijedao

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4296 u: 12 07 2021, 16:40:29 poslijepodne »
Milanovic dsnas u bosni kaze borit cu se za prava hrvata u bosni tocno.fucka se njemu za vrulju podesnicario se i hoce glasove hercegovaca pobasa se kao krivousti   a danas gledsm pedu grbina u saboru kako gleda plenkovica bernardic jje bar  napadai nazivao njonju rektslni alpnista a on samo.suti  i gleda sdo ce imat 2 posto kao da vise ne postoje :tuz: pa-d

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4297 u: 12 07 2021, 18:07:50 poslijepodne »
Nisam.gleda kraj emisije mater mi kaze da je lani doslo lose zamijenio je skurla ali opet danas zabranila onom iz zrnovnice 2 tjedna ne trpi njegov humor a drugima dopusta moze se iskljucit sli zabranit to je diktatura nije vrijedao
točno, prvo je opet izbacila seljaka a onda joj je došlo loše.  :gl:d:
e sad. ili joj je seljak poslao negativnu energiju jer je bio ljut ili je ona uvidjela da je pogriješila pa nije znala šta će.   :sk-n-g:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Tamara

  • Član
  • ***
  • Postova: 149
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4298 u: 12 07 2021, 19:19:51 poslijepodne »
točno, prvo je opet izbacila seljaka a onda joj je došlo loše.  :gl:d:
e sad. ili joj je seljak poslao negativnu energiju jer je bio ljut ili je ona uvidjela da je pogriješila pa nije znala šta će.   :sk-n-g:
ja sam čula drugu priču govori se po gradu. navodno je bila vrućina i škurla se je u studiju oslobodio odjeće skinuo se je. i tad mu je lana navodno vidjela motku i došlo joj je slabo.  :gl:d:
Pa tko ne zna Tamaru?

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4299 u: 12 07 2021, 19:46:47 poslijepodne »
to nije istina da on ima velikogaa.  :s-lol:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4300 u: 12 07 2021, 19:55:20 poslijepodne »
ja sam čula drugu priču govori se po gradu. navodno je bila vrućina i škurla se je u studiju oslobodio odjeće skinuo se je. i tad mu je lana navodno vidjela motku i došlo joj je slabo.  :gl:d:
  drugarice kakvo je to ponasanje    mozda niski tlak  vrucina  a ono sta radi z rnovčaninu je sramota

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4301 u: 12 07 2021, 19:56:32 poslijepodne »
to nije istina da on ima velikogaa.  :s-lol:

ti si vidjela  cemu neprostojni komentari  zeni je doslo lose

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4302 u: 13 07 2021, 15:02:22 poslijepodne »
Je Maxe imaš pravo. Ali cure se malo šale, i one žele sve dobro našoj Lani, kao i mi Forumaši.  sl-k   :kla:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4303 u: 13 07 2021, 17:01:09 poslijepodne »
 :ch:ps:milanovic poludio dira  se ustav bosne kao tudman pretvorio.se u desnicara zbog glasova sramota moj glas nema vise.cak ga onaj iz bruske i jure iz tucepa velicaju milanovic je desniji id plenkovica i tu je rijecanin u pravu

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #4304 u: 13 07 2021, 17:03:46 poslijepodne »
Ovo kovid ludilo nema kraja sada novi sojevi svaki dan novi sojevi lambada alfa delta gama zato ljudi i ne vjeruju jos ce uvest prisilno a oni koji.se cijepe opet ce morat nositi maske i ooet izrael i azstralija imsju velikj procjepjenost a sada opet lockdown i engleska.sve ludo