Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019091 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3810 u: 05 11 2020, 17:50:16 poslijepodne »
luda svetica kaze da je biden pedofil
Ko da ona zna što je to pedofil misli da je to peder.  :s-lol: Svetica prati te desničarske portale gdje pišu jednako bolesni likovi. Kaže da je Biden sotonist. Koja je to lapača.  s-c-b
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3811 u: 05 11 2020, 17:59:39 poslijepodne »
a ona glupača iz osijeka je ista kao i svetica samo nisu svete ni jedna ni druga.  :s-lol:
za nju je Joe Biden komunjara pa zato nije za njega  :s-lol: koja kokoš ko ko ko da

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3812 u: 05 11 2020, 18:06:21 poslijepodne »
a ona glupača iz osijeka je ista kao i svetica samo nisu svete ni jedna ni druga.  :s-lol:
za nju je Joe Biden komunjara pa zato nije za njega  :s-lol: koja kokoš ko ko ko da
joe je za radnikwe izato je ovim hdzovcima on komunjara da je za bogatase onda bi m bio dobar ,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3813 u: 05 11 2020, 18:10:11 poslijepodne »
kaze onaj on ce biti zs hrvatsku trump jer mu je zena iz slovenije puknut cu od smijeha,, boli trumpa briga za ikim, srbi se boje demokrata da ih ne bi napali, clinton je rekao milošević jesam kriv jer je prekrsio daytonski sporazum,, ljudi danas čitaju svasta na netu o ravnoj ploči zemlji, o zabjerama itd,,ali napadat joea koji ima 71 milijun glasova,,,, sada ce trump naredit proud boysima da ruse gradove,,, republikanci ce morati birati pravo covjeka i oni čekaju da ode,,,, ni colin powel nije glasao za trumpa ni bushevi,,, samo bogatasi i oni farmeri,,, i onda svetica prica gluposti taj starac je 47 godina u politici, zna o svemu, pasta joj nije trump gradio pelješkimost nego ga rade kinezi,, nije rekla ukinite vize hrvatskoj

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3814 u: 05 11 2020, 18:13:03 poslijepodne »
joe j hdzovci su to zaboravili traziio 90ih usenatu da se hrv naoruza,, sada nek gledaju kako trumpov sin crta hrvatsku kao da je nema.. hdz je ovo ljeto na pokvaren način  dobio izbore kod nas su izbori pokradeni,,,, -popipo-

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3815 u: 05 11 2020, 18:18:03 poslijepodne »
a ona glupača iz osijeka je ista kao i svetica samo nisu svete ni jedna ni druga.  :s-lol:
Da se prepozna, ta o kojoj govoriš je takozvana - Branka:s-lol:
Biće sve u redu, izbore dobija Joe Bidenpa-g
kaze onaj on ce biti za hrvatsku trump jer mu je zena iz slovenije puknut cu od smijeha
To ko da je rekao netko s mozgom teleta.  :s-lol:   he he
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3816 u: 06 11 2020, 17:31:19 poslijepodne »
danas onaj starti z solina j,, ti miša voditeljica nista izgleda da on ima privilegije trebala ga je prekinuti, a svi koji tvrde da je joe biden pedofil su lazi ljudi cine sve da ga ocrne mrze ga jer je 47 godfina u politici joe biden je 1 podupirao hrvatsku 90ih  2 on je za radnike isrednju klasu 3 a trump za bogatase i kako trump moze bit bolji, posvadao se s svima i sada plače da kje pokraden puni ljudi je umrlo d korone on se smijao mnogi su izgubili posao,, vise je stete napravio gospodarstvu, trebat ce se amerikadugo oporavljat,, kakvi ratovi joe bidena još nije sjeo ubijelu kucu odmah ga pljuju on ce biti 1 mandat i onda ce harris pokusati gurnuti da bude 2024 prva predsjednica

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3817 u: 06 11 2020, 17:32:28 poslijepodne »
 s-bkoje laži  plenkovica kaze da korona nece rasti i da je sve pod kontrolom a 3 000 zarazenih bolnici nedostaje respiratora,a porez na bogatase ne smije proc usaboru to trebaju svi blokirati ili smo gotovi

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3818 u: 06 11 2020, 18:38:58 poslijepodne »
a svi koji tvrde da je joe biden pedofil su lazi ljudi cine sve da ga ocrne mrze ga jer je 47 godfina u politici joe biden je 1 podupirao hrvatsku 90ih  2 on je za radnike isrednju klasu 3 a trump za bogatase i kako trump moze bit bolji
Joe Biden podupirao Hrvatsku i radio prave stvari ali to je manje bitno kad nije krajnji desničar.  :gl:d:
Za mene su ti likovi koji tako nastupaju na TVu - kreteni. Moroni je prelijep izraz za njih.  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3819 u: 06 11 2020, 19:19:11 poslijepodne »
Vidimo da je Bačvice portal na front pageu napravio sticky post kao podrška Joeu Bidenu.  :sl:k: https://www.bacvice.com/
To je pozitivno Kapetane.  pa-g Podrška.

Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3820 u: 07 11 2020, 22:37:24 poslijepodne »

https://www.index.hr/vijesti/clanak/biden-je-novi-predsjednik-sada/2227964.aspx

Čestitke Joeu Bidenu. Pravi predsjednik USA je dobra vijest za cijeli Svijet.  :g:fv:  :piv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3821 u: 09 11 2020, 17:34:26 poslijepodne »
danas onaj stari iz solina vice  KAKO MOZETE NAPADATI PLENKOVICA zar nitko nme smije reci protiv hdza,,,ima penziju 1 900 kn i on upormo brani plenkovica kaze sin mu ne radi branitelj pa cekaj čovjece loše zivis a vices za hdz,, njemu je vazno da mu je hdz na vlasti evo sta je govorio kad je 2016 karamarko odstipio,, doveli su sdpovog igraca on je usao 2012 u hdznikako mi se ne sviđa  svetica 2017 on je pa,eta on je tako dobar plemenit i svi vi sdpovci ste unistlli hrvatsku svetica 2020 on je najgori premijer ikada

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3822 u: 10 11 2020, 10:59:20 prijepodne »
He he dragi prijatelji s foruma, mnogi nisu prepoznali veliki talent koji je Donald Trump imao i za muziku i pjevanje...  :s-lol:

Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3823 u: 10 11 2020, 17:34:17 poslijepodne »
donald trump je bio za kapitaliste prijetio kini posvadao se s svima zbog njega je puno amerikanaca umrlo,,, ne placa poreze jedino su glasali milijunasi za njega i farmeri,,, republikanci moraju dovestimladeg predsjednika,,,nece da priozna poraz a porazen u 6 kljucnih drzava,,,,biden ce biti 1 godinu i mandat treba proslijediti harris da postane prva predsjednica,,, on ce za 5 godina imati 82 m,,bidena ceka tezak posao morat ce smanjiti koronu, morat ce smanjiti poreze i povecat place nezaposlenost je 23 posto ,,,,trumpova zasluga za 3 postoi nije jer je obama počeo smanjivati 2008 s 15 posto do 2012  do 8 posto i 2016 na 4 posto,, trump je do 2019 samo spustio na 1 posto to nisu njegove zasluge, nije nikog napao ruisijunije smio jer je tamo imao hotele i kockarnice ,htio je napast iran venetzuelu,,, i tobi učinio da je dobio 2 mandat, bio jebahat arogantan svadalica vrijedao lebron jamesa on je KAPITALISTA milijunas,, bidem koji je prijatelj hrvatske vrijedaju ga da je pedofil nevjerovatno,, srbi hrvati kad s udruze ispadnu budale,,,bidena ceka tezak posao ali ces koronom  bolje boriti nego trump amerika svaki dan 100 000 zarazenih 800 mmrtvih

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3824 u: 10 11 2020, 17:38:46 poslijepodne »
nisu zas vakoga iste preporuke uvikovariu dopustaju kolonu a onda to izaziva bijes kod nekih aJEDNAKO mora biti za sve,, tako je itorcida slavila 100 rodendan isvi se razboljeli ima puno zarazenih,,obiteljka okupljanja. lijek još nijesiguran trebat cese testirati  da bi se vidjelo, ne vjerujem ucjepivo uopće,,,, ali čipirat ucjepivu ona gospoda me nasmijala ona nin znasta znači čiširati te gluposti za malu dicu nek ostavi doma sta bi ljude obinr čipirali ali sam ja 007 agent, to se moze raditi samo ako se staviu kozu a ne kroz zile i tekucinu, haha ne bi čip ni usao kroz krv,, takva trkeljanja, kazem mogu nas pratiti na facebooku ina mobitelu 999 puta lakše,, sta sam ja obican gradanin ove drzave s 3 milijuna ljudi,  bit c nas i manje uskoro,,,,,    hdz je opasniji nego sve bolesti,, cudi me kako svi traze cjepivo za kovid a za rak ga još nema,,, zena od bidena je to rekla da ce biti rat protiv raka i das e nade cjepivo,,,