Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1041520 vremena)

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3630 u: 12 10 2020, 18:43:23 poslijepodne »
Evo jedna prikladna pjesma i na ovaj nemili događaj od jutros.  :git:

Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3631 u: 12 10 2020, 18:50:17 poslijepodne »
Evo jedna prikladna pjesma i na ovaj nemili događaj od jutros.  :git:


treba nam i  aleksandar rankovic koji bi sve n goli otok potjerao,,dosta vise kriminala,,hrv postaje bejrut mladi odlaze pucase usred bijelog dana jeli to rvacka za koju su se borili ljudi,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3632 u: 12 10 2020, 19:16:49 poslijepodne »
e ova ti je dobra muzičaru.  pa-g diž se Tito  :s-lol:
već se mrdamo u ritmu max i ja.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3633 u: 13 10 2020, 18:00:13 poslijepodne »
tko vlada hrvatskom 25 godina hdz ljudi se osjecaju nesigurno a to jesada uvidio i faraon plenković,,,ljudi su nezadovoljni nije rjesenje pucanje nego narodda izade na ulicu,,, ali kad god su izbori hdz pobijedi,,, sada s peđom  divom   grbiinom  sdp je desna ljevica,,,, tako da ce kradeze vladati jos dugo narod voli hdz uzivajte samo kukanja a kad treba neke promjene onda uvuku se umisje rupe i onda placu a nista nabolje

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3634 u: 13 10 2020, 23:10:22 poslijepodne »
Sve su gluplji i sve drskiji u emisiji.  :tuz:
Doduše možda mi izgleda tako i stoga što sada vlada ovo stresno vrijeme što djeluje na svih nas pa i na mene.  :gl:d:
Najbolje je, kao što kaže moj nick;  i-dr  (ovo je šala, vi mlađi forumaši ne slijedite ovo)  :s-lol:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3635 u: 14 10 2020, 17:57:19 poslijepodne »
kaze 1 zena iz zg kako mogu napadati plenkovića pa on je najbolji, zato je radikalno sve zbog nekih kom tu koji šire mrznju protiv plenkovića š pazi ovo da je sdp na vlasti govorila bi treba smijeniti cijelu vladu zbog ovog propusta ali sada nitko nije kriv pa da kradeze je na vlasti.....zato sta ona i muz dobro zive a za druge ne vidi koja licemjerka, narod je ogorcen  a oni su zasve krivi, i još dopustili dase netko šeta pazi ovo 5 metara od ulaza usabor,,,, hdz je trebao vo ljeto biti unisten porazen do nogu zbog svih afera ali naroid zeli hdz

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3636 u: 14 10 2020, 18:33:53 poslijepodne »
Status quo.  :gl:d:  Opet će oni poznati moroni u emisiji i u ovoj situaciji korone i ovog pucanja po markovu trgu naći odgovornost za to - Milorad Pupovac i srbi.  :s-lol: Drugo ništa nije bitno.
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3637 u: 14 10 2020, 19:45:02 poslijepodne »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3638 u: 15 10 2020, 15:13:57 poslijepodne »
Status quo.  :gl:d:  Opet će oni poznati moroni u emisiji i u ovoj situaciji korone i ovog pucanja po markovu trgu naći odgovornost za to - Milorad Pupovac i srbi.  :s-lol: Drugo ništa nije bitno.
Debil može kriviti Pupovca, doglavnika HDZea.
Krivci su HDZ-SDP što su bili na hostesama za vrijeme karantene, time su dokazali da ih korona ne tangira.
Ali su se zabarakadirali kad su čuli rafal APovke

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3639 u: 15 10 2020, 18:25:50 poslijepodne »
Debil može kriviti Pupovca, doglavnika HDZea.
Krivci su HDZ-SDP što su bili na hostesama za vrijeme karantene, time su dokazali da ih korona ne tangira.
Ali su se zabarakadirali kad su čuli rafal APovke
nije drzava od 2020 u krizi gospon iz rijekle nego d 90ih narod dugo trpi ovo a u 90ima kadse prodaval tvornicve jutli todoricu gucicu onda nitko nije izasao da to sprijeci ovo s  janafom je samo mali dio onog naseg novca stsu nas pokrali hdzenjare kadsu privatizirali sve ali ukrive ruke nije bilo češkog modela,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a tad je bio sarinic valentic,,,,, a ovo sta se desava na markom trgu su sami krivi jer su trebali staviti ogradu dalje 100m i amen a ne 5 m od vrata dolaze svi a policajac salutira, sta da je bilo 10 ljudimislis da bi policajci sprijecili to,,  problem je to sto mladi maju orizje kao i onaj ust,, mnogi iz rata nisu vratili oruzje to je problem,,,a trece plenkovic optuzio sinčića škoru milanoivica dasu oni posijali sjeme zla imrznje ne upravo suprotno ne brinese ovlastitoj drzavi a kriminal cvjeta

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3640 u: 15 10 2020, 19:51:18 poslijepodne »
nije drzava od 2020 u krizi gospon iz rijekle nego d 90ih narod dugo trpi ovo a u 90ima kadse prodaval tvornicve jutli todoricu gucicu onda nitko nije izasao da to sprijeci ovo s  janafom je samo mali dio onog naseg novca stsu nas pokrali hdzenjare kadsu privatizirali sve ali ukrive ruke nije bilo češkog modela,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a tad je bio sarinic valentic,,,,, a ovo sta se desava na markom trgu su sami krivi jer su trebali staviti ogradu dalje 100m i amen a ne 5 m od vrata dolaze svi a policajac salutira, sta da je bilo 10 ljudimislis da bi policajci sprijecili to,,  problem je to sto mladi maju orizje kao i onaj ust,, mnogi iz rata nisu vratili oruzje to je problem,,,a trece plenkovic optuzio sinčića škoru milanoivica dasu oni posijali sjeme zla imrznje ne upravo suprotno ne brinese ovlastitoj drzavi a kriminal cvjeta
HDZ-SDP je bivši SKH koji se podjelio u dvije interesne skupine.
Kriza je od kad znam za sebe, nekad se to zvalo stabilizacija, sjećam se kad su bile redukcije struje itd itd, ali naravno, to ne opravdava pljačku HDZa i SDPa, HNSa, IDS-a.

Svi koji u saboru imaju masku, pokazuju sotonistima da ih slušaju, to je znak poslušnosti, druge funkcije nema.
Evo koronu su dobili uglavnom oni koji nose masku, ne oni koji su bili na kurvama u klubu.... političari se ne boje korone, već svojih šefova, a i zvuka APovke, vidimo kako su se zabili u mišju rupu svi. Naravno, svako nasilje treba osuditi, ali moramo pričati o uzroku ovakvih pojava. Zato ja ljudima i govorim da biraju da demonstriraju jer to je demokracija, a ne da se služe nasiljem kao naš stožer koji nas terorizira bolesnim i perverznim brnjicama

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 485
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3641 u: 15 10 2020, 20:01:31 poslijepodne »
HDZ-SDP je bivši SKH koji se podjelio u dvije interesne skupine.
Kriza je od kad znam za sebe, nekad se to zvalo stabilizacija, sjećam se kad su bile redukcije struje itd itd, ali naravno, to ne opravdava pljačku HDZa i SDPa, HNSa, IDS-a.

Svi koji u saboru imaju masku, pokazuju sotonistima da ih slušaju, to je znak poslušnosti, druge funkcije nema.
Evo koronu su dobili uglavnom oni koji nose masku, ne oni koji su bili na kurvama u klubu.... političari se ne boje korone, već svojih šefova, a i zvuka APovke, vidimo kako su se zabili u mišju rupu svi. Naravno, svako nasilje treba osuditi, ali moramo pričati o uzroku ovakvih pojava. Zato ja ljudima i govorim da biraju da demonstriraju jer to je demokracija, a ne da se služe nasiljem kao naš stožer koji nas terorizira bolesnim i perverznim brnjicama
nije krize bilo u komunizmu jer je nezaposlenost bila 2 posto danas 25 posto fabrike su radile,,,jedinu krizu je stvoriio hdz ma dajte pustite te gluposti hdz isdp skh kamioli srece da jesu ali nisu,,,, ako je bilo a bilo ih je 90ih vise uhdzu ali oni su postzali hrvatine kao tomac,, socijalizam je za radnika kapitalizam za kapitalistu,,,  pa vi nemojte nositi masku vidjet cete kd uskoro propadne zdravtsveni sustav bolničkih kreveta nece biti,, nasiljem se ne moze riješiti nista a sami su krivci i nasilje je bilo 2015 kadsu hrv branitelji htjeli plinskim bocama,, uzrok pojava su politicari da ali najveci krivac je narod koji 30 godina glasa za hdz hdz vlada 28 godina..... ako vi ne zelite nmositi brnjice nemojte

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 032
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3642 u: 15 10 2020, 20:14:38 poslijepodne »
Evo koronu su dobili uglavnom oni koji nose masku, ne oni koji su bili na kurvama u klubu....
To je to što tebe muči, što nisi u tom klubu. 0 bodova i tamo.  :s-lol:
Jeli Rijeko, jeli istina da si ti tamo tajnik u Udruženju Morona:mis:
Ne znam, tako sam čuo. :-)
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 905
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3643 u: 15 10 2020, 21:29:46 poslijepodne »
Jeli Rijeko, jeli istina da si ti tamo tajnik u Udruženju Morona:mis:
Ne znam, tako sam čuo. :-)
i ja sam čuo da je tajnik. e pa to je dobro. neka  pa-g
dobiće i zlatnu značku.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3644 u: 15 10 2020, 22:15:07 poslijepodne »
To je to što tebe muči, što nisi u tom klubu. 0 bodova i tamo.  :s-lol:
Jeli Rijeko, jeli istina da si ti tamo tajnik u Udruženju Morona:mis:
Ne znam, tako sam čuo. :-)
Krivo mi je što nisam u istospolnoj paradi