Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019102 vremena)

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3480 u: 09 09 2020, 13:36:51 poslijepodne »
sreća da ima raznih opcija a ove nisu najgore, naprotiv barem se meni čini tako.  :g:fv:

Znam da se raqdi o opcijama koje su tvoje, ali problem je što su to i opcije HDZeovaca, javljaju se tamo ljudi koji ni neznaju kojoj opciji pripadaju.

Oni misle da je Plenki domoljub, što je smiješno, kao što neki tobože lijevi misle da je radnička fronta neka socijalna stranka, što je daleko od istine, to su stranke na strani gremija, ono što je Šeks priznao da je sabor potpuno nebitan, jer svijetom vladaju neformalne grupe gremija, dalje je pojasnio kako živimo u sumraku demokracije.

Pitam te samo, kako će izgledati svijet za par godina ovim korona diktatorskim mjerama, nadam se samo da će još mnogi progledati, da neće slijepo vjerovati korumpiranim političarima i korumpiranim medijima, malo uključiti mozak nije grijeh , a isključiti hrvatsku dalekovidnicu
« Zadnja izmjena: 09 09 2020, 13:37:59 poslijepodne od Rijeka »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3481 u: 09 09 2020, 13:39:54 poslijepodne »
Vidim da mi se prepravljaju upisi kao na mobitelu, pa piše neke gluposti, dakle, mislio sam da treba uključiti m o z a k , a isključiti H r v a t s k u d a l e k o v i d n i c u

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3482 u: 09 09 2020, 13:41:42 poslijepodne »
Ma nemamo mi zamjerati nešto Rijeci, dapače, on je naš forumaš ovdje i htio se malo istaknuti i na TV-u pa što? Nije ni to lako i ne može svak a možda bi i htio.  :g:fv:

u prvom redu sam htio poučiti "domoljube" da im HDZ nema veze s interesima RH i hrvatske nacije, ali ne ide, HDZeovci mijenjaju kapute kako god se predsjednik promjeni

Offline Mlad i zgodan momak

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 326
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3483 u: 09 09 2020, 13:57:11 poslijepodne »
Vidim da mi se prepravljaju upisi kao na mobitelu,
Ja sam prepravio svoj post, ono što sam sam napisao nije mi se svidjela forma pa sam prepravio. To možeš i ti neko vrijeme, ne znam sad napamet koliko, možda 20 minuta.  :h:a:
u prvom redu sam htio poučiti "domoljube" da im HDZ nema veze s interesima RH i hrvatske nacije, ali ne ide
Ja mislim da znaju to i oni, a ne kuži jedino ekipa iz emisije Bez pardona, oni ostali.  :s-lol:
Tko me ne bi, ja bi njega.

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3484 u: 09 09 2020, 14:10:09 poslijepodne »
Ja sam prepravio svoj post, ono što sam sam napisao nije mi se svidjela forma pa sam prepravio. To možeš i ti neko vrijeme, ne znam sad napamet koliko, možda 20 minuta.  :h:a: Ja mislim da znaju to i oni, a ne kuži jedino ekipa iz emisije Bez pardona, oni ostali.  :s-lol:
Prepravljanje je ko ono kad na mobitelu pišeš, pa kad provjerim, vidim da mi je izabrao druge riječi

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3485 u: 09 09 2020, 14:13:45 poslijepodne »
Najjači mi onaj zastavnik iz Neolića kada je rekao da nas treba dati dorhu (koji se kao tobože bavi kriminalom ha ha ha) jer smo spomenuli onaj dokument svjetske banke iz koje se vidi da su oni znali za covid 19 godinu dvije prije. A kume moj, stalno ih nalazimo u laži, kao u onom videu di Capak zbori kako je glupo da zdravi idu s maskama u dućan.

Danas je rekao i Raspudić da englezi ne preporučuju maske dici u školama, pa sad čija struka laže? Njihova imperijalistička ili naša HDZeovska ...

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3486 u: 09 09 2020, 14:17:39 poslijepodne »
Dajte se malo informirajte

« Zadnja izmjena: 09 09 2020, 14:29:03 poslijepodne od Kapetan Bačvica »

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3487 u: 09 09 2020, 14:19:31 poslijepodne »
Ovo što mi se prepravljaju riječi je zbog opcije prijevoda, treba je isključiti, ne znam zašto mi se javlja

Offline Kapetan Bačvica

  • Kapetan Bačvica
  • Administrator
  • Senior Član
  • *****
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • Kapetan Bačvica
    • Profil
    • Bačvice Forum
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3488 u: 09 09 2020, 14:38:35 poslijepodne »
Dajte se malo informirajte
Evo ovaj post sam ti ja prepravio,  :-) da izgleda kako treba.
Kako ispravno postaviti link na Youtube film u Forumu? Samo je potrebno youtube link postaviti da bude sam u redu, + ako je link tipa youtu.be tada upotrijebite Youtube addon dostupan u redu na vrhu vašeg posta. Ako je link tipa Youtube.com tada je dovoljno samo upisati link u svoj red.
Koristite tipku 'Pregled' da vidite kako vam izgleda post i prije nego postate.  pa-g

Hvala.  :-)
Kad se sa bijelim brodom, vraćam u splitsku luku...
Mada, rijetko se 'vraćam', stalno sam tu - na Bačvicama.

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3489 u: 09 09 2020, 14:58:15 poslijepodne »
Hvala tebi Kapetane,   pa-g  naravno uvijek je bolje vidjeti sliku od filma koji ćeš gledati a ne ići na neviđeno.  :g:fv:
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3490 u: 09 09 2020, 15:23:17 poslijepodne »
ajde ajde momci pustite rijeku na miru, on se mora sad pripremat za nastup u emisiji.  :g:fv:
a možda nas opet spomene tamo, forum Bačvice.  pa-g
« Zadnja izmjena: 09 09 2020, 15:23:59 poslijepodne od Kavopija »
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline Charlie Harper

  • Član
  • ***
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • Imam kuću na obali
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3491 u: 09 09 2020, 17:51:02 poslijepodne »
Evo jedan interesantan članak o skupu u Zagrebu, dosta je neutralan i dobro ga je pročitati, ovo je isječak:  :blah:

Za frustracije i bijes prosvjednika, barem onih koji eksplicitno ne niječu stvarnost, treba imati razumijevanja.
Covid-19 je nova i dosad nepoznata bolest, oko koje i dalje postoji mnogo nepoznanica što pak otvara prostor i šarlatanima da šire svoje teorije zavjere.

A slika i prikazuje uglavnom koja je to ekipa i kojom zastavom maše.  s-c-b Za link klikni na sliku.


Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3492 u: 09 09 2020, 18:09:53 poslijepodne »
ovo koji su bili na prosvjedu pola ih je dobilo koronu ovi stasu iz st dosli ima ih vec 10 zarazenih  bro se povecava vazno da se gaDAJU kola hitne pomoći i vijore ustaske zastave iz ndh,,  zasto vi desnicari niau bili kad se unistavala hrvatska drzava na prosvjedima ili kad je trbalo reci ukinite pdv ili povecajte poreze strajkaju za gluposti rade prosvjede, za pobacaje za kovid i za instabulsku,, nije čudo dasu hrvati najgluplji narod jer hdz vlada kao cosa nostra godinama i sve im jesuper,, kovid ce proci i on postoji a oni koji ne vjeruju nek ne vjeruju mozese pročitati danas svasta na netu od toga da je zemlja ravna da nismo bili na mjesecu to netko pročita i vjeruje ima tolik lazi i dezinformacija da mozes ako zeliš povjerovatu svasta...  njima ugrozena pravsta nose maske ali jesu li m ugrozena prava korupciji u sudstvu skolstvu itd,,

Offline profesorica

  • Član
  • ***
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3493 u: 10 09 2020, 11:11:43 prijepodne »
što ste napadali Rijeku pa od šoka nije ni bio u emisiji jučer a pitanje je i što će danas biti.  ziv  a ovakvi članci niže ga skroz dotuku pa ne piše ni na forumu.  :s-lol:
https://www.newsbar.hr/stozer-proveo-prisilno-iq-testiranje-prosvjednika-na-trgu-srecom-nema-pozitivnih/

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3494 u: 10 09 2020, 11:37:30 prijepodne »
Zašto niste u stanju uključiti mozak i komentirati konkretne tvrdnje i pitanja, nego gledate koje su zastave i kako nisu pustili hitnu, pa nedaj Bože da onako hitna ide kroz gužvu i radove na cesti, dok u blizini ima slobodan prolaz.

Pa pitajte se mali, ako imate s čim, kako će izgledati ova korona-diktatura za godinu dana, našto će sličiti nacija nakon nekoliko godina straha i nošenja prljavih maski.

koliko žrtava već imamo zato što nam zdravstvo ne radi kako treba?

Pa zar vi zbilja mislite da svjetska pedofilska elita koja pljačka sviojet, brine o penzićima i kroničnim bolesnicima, pa oni su priznali da nas je puno, da bi u penziju trebalo u 70. godini, a da je zdravstvo u dugovima... pa što mislite kako to oni misle rješavati?