Autor Tema: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona  (Posjeta: 1019223 vremena)

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3375 u: 01 08 2020, 20:14:22 poslijepodne »
sramotadase milanovic odlikuje neje ratne zločince i rojsom se ulizuje to bernardic ne bi radio milanovic je jedan dan ljebvica drugi desnica trece tko zna šta.  da je hdz u oporbi a netko iz vlasti sdpa isao ugrubore a tamo su nakon oluje počinjeni zločini, nad nekoliko civila srpskih gdjesu ih ubili  hdz bi likovao izaslo bi 500 0000 branitelja na cestu, ali kad netko kaze hdz--sdp to je FARSA treba recvi hdz SVE MOZE sdp aNISTA pljuni zaplaci

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3376 u: 03 08 2020, 18:22:30 poslijepodne »
haha gotovina pupovac plenkovic rojs milanovic se ulizao desnicarima da  mu ne zvizde,, a gotovina ce pokusati pomoriot ekstrem,nu desnicu s srbima haha bit ce zami,ljivo na vasaru kninu tko je veci domoljub tko rodoljub tko hrvatina,, boli njih briga kakva je hrvatska haha vazno je ruka na srcu,,, a ona jedna gospoda se zapitala zadto je tuđman potpisao anboliciju cetnika haha pa zato sta je rat bio dogovorem sada i ona uvida nitko nikome nije objabvio ratnmo stanje,, ratovalo se ubosni,, itd... zato kad ih vidim gade mi se oni stas u poginuli okfrecu se ugrobu kakvu drzavu imamo,,,,,

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3377 u: 03 08 2020, 19:16:32 poslijepodne »
ja kao ni vi kolege ne gledam redovito emisiju Bez pardona jer sam čuo da se od nje može oglupiti.  :gl:d:
žao mi je jedino što ove gornje izvještaje ne piše netko tko piše rukom a ne nogom kao naš Max.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3378 u: 03 08 2020, 20:15:43 poslijepodne »
ja kao ni vi kolege ne gledam redovito emisiju Bez pardona jer sam čuo da se od nje može oglupiti.  :gl:d:
žao mi je jedino što ove gornje izvještaje ne piše netko tko piše rukom a ne nogom kao naš Max.  :s-lol:
  trolčino ja ne pišem nogom nego tipkam a to sta tipkam brzo tomoj problem tebi se ne obracam, imas milanovica i roijsa u kninu i pupovca i hdz idi se igrat s njima 5 8,,,,

Offline Rijeka

  • Senior Član
  • ****
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3379 u: 03 08 2020, 21:03:44 poslijepodne »
eto gospon iz rijke to je ono sta vam govorim mozete vi priocat obil gastesu, itd ali kadse dirmnete uhdz osinjak ondadobijete jezikovu juhu od,mah ste protiv ove drzave,,, ova 5 misledasu naj naj hrvati, plenkovov radi dobro ovo no hvale ga veličaju, to je ono sta va kaze, hdz--sdp ?a zasto nda narod vjeruje hdzu,,,i hdzu su sve oprostili od pretvrbe privatizacije škegrino pdva, sanaderove pljacke, todorica plenkovica i tisuce afera prošle vlade,, istanbulsku,lociranje uhucenjew isporucenje gotovine i to su im oprostli, zakon o aboliciji cetnika 1996 itd,,  sdp udaraju non stopi odmah iduna cestu branitelji td, imamo jednopartijski sistem sada u jugi si imao komunizam ali si bio socijalno zasticen,sad laj sta hoces ali neces imat nista, cim se spomene hdz i pupovac su aveznici odmah napadi, to je ono sta vam govorim kad ih dirnete u osinjak pčele dolaze
Više puta sam napisao, 2000. nisam glasovao, ali mi je bilo drago da je SDP mogao pokazati svoju socijaldemokraciju, nažalost Linić (nekad bio gradonačelnik Rijeke) prodao praktički bankarski sustav, dio INA-e, poslije toga došao Sanader obećanjem da se neće hapsiti generale, čim je došao na vlas odmah je pokazao što je i tko je. Zašto ljudi slijepo vjeruju svojim strankama, koje su već pokazale kako vladaju, ne znam. Zadnji puta kad je bio Milanovićeva vlada, gledali smo deložacije sirotinje, dolaskom Plenkija nema nekih privatizacija, ali ima "spašavanja" preko kojekakvih BORGOV-a, što je ljudima nažalost teško dokučiti, ne vide da se radi o pljački većeg kalibra.
Sad imamo jedan drugi problem, "koronu", na početku sam dao prostora, da je možda neki virus, koji se možda otkriva "testiranjem", ali od kad postoji, nitko nikog ne poznaje da je dobio koronu, znamo samo ljude koji su morali u samoizolaciju. S obzirom na posljedica, nameće se zaključak da je to nova poslušnost, pretvaranje svijeta u jednu Kinu. Kina ima robovlasništvo, mega kontrolu 5G mrežom (čak da je 5g zdrava, problem je u toj megakontroli), u kini u stanovima instaliraju kamere da vide jesu li ovi zbilja u karanteni.

Sve bi to bila teorija zavjere, da mi već nismo imali svinjsku gripu za kojue su priznali da je prevara! Možda drugi put neće lagati s-c-b vidimo kamo ide ovaj svije, prema tome da vlasništvo ide u ruke što manjeg broja ljudi...

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3380 u: 03 08 2020, 21:13:20 poslijepodne »
Više puta sam napisao, 2000. nisam glasovao, ali mi je bilo drago da je SDP mogao pokazati svoju socijaldemokraciju, nažalost Linić (nekad bio gradonačelnik Rijeke) prodao praktički bankarski sustav, dio INA-e, poslije toga došao Sanader obećanjem da se neće hapsiti generale, čim je došao na vlas odmah je pokazao što je i tko je. Zašto ljudi slijepo vjeruju svojim strankama, koje su već pokazale kako vladaju, ne znam. Zadnji puta kad je bio Milanovićeva vlada, gledali smo deložacije sirotinje, dolaskom Plenkija nema nekih privatizacija, ali ima "spašavanja" preko kojekakvih BORGOV-a, što je ljudima nažalost teško dokučiti, ne vide da se radi o pljački većeg kalibra.
Sad imamo jedan drugi problem, "koronu", na početku sam dao prostora, da je možda neki virus, koji se možda otkriva "testiranjem", ali od kad postoji, nitko nikog ne poznaje da je dobio koronu, znamo samo ljude koji su morali u samoizolaciju. S obzirom na posljedica, nameće se zaključak da je to nova poslušnost, pretvaranje svijeta u jednu Kinu. Kina ima robovlasništvo, mega kontrolu 5G mrežom (čak da je 5g zdrava, problem je u toj megakontroli), u kini u stanovima instaliraju kamere da vide jesu li ovi zbilja u karanteni.

Sve bi to bila teorija zavjere, da mi već nismo imali svinjsku gripu za kojue su priznali da je prevara! Možda drugi put neće lagati s-c-b vidimo kamo ide ovaj svije, prema tome da vlasništvo ide u ruke što manjeg broja ljudi...
gospon iz rijek kina je  jaca u gospodarstvu od amerike izato trump šizi,,,,, 5g mreza  lako za to mobitelje 90 put opsniji,,,,a hranu nitko ne kontrolira  s gledajte nemojte izjednacavat sdp ihdz ja vam kazem da narod vjeruje samo hdzu u tome  je problem trecih nema niti ce i biti zivi zi je nestao most dpokret hns hsls itd,, problem je u ljudima a jedna stranka je vladala puno a to je hdz,,, samo pogledajte u kakvom su rasulu nasljedili 2011 a kako kadsu otisli 2015,,ne pravda milanovića ali onda nije mogao ništa vracali se sanaderovi dugovi,,, pa ako su hdzu oproszili uhiti locirati isporuciti onda mogu sve,,a da ne govorimo 1999 kad su mateša i pašalić uzimali novce izvana a nisu vracali dug,,, plenković dobiva novac od unije izgradnja peleskog mosta... i ovih 27 milijun eura gdje ce to otiči, pogledajte placu prosjecna 3 000kn penzija 1 900 kn,,,ono jesta je govorio 2016 toi sada govori,,,,, hdzovcima sada ne smeta pupovac i čačić

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3381 u: 03 08 2020, 21:19:54 poslijepodne »
Više puta sam napisao, 2000. nisam glasovao, ali mi je bilo drago da je SDP mogao pokazati svoju socijaldemokraciju, nažalost Linić (nekad bio gradonačelnik Rijeke) prodao praktički bankarski sustav, dio INA-e, poslije toga došao Sanader obećanjem da se neće hapsiti generale, čim je došao na vlas odmah je pokazao što je i tko je. Zašto ljudi slijepo vjeruju svojim strankama, koje su već pokazale kako vladaju, ne znam. Zadnji puta kad je bio Milanovićeva vlada, gledali smo deložacije sirotinje, dolaskom Plenkija nema nekih privatizacija, ali ima "spašavanja" preko kojekakvih BORGOV-a, što je ljudima nažalost teško dokučiti, ne vide da se radi o pljački većeg kalibra.
Sad imamo jedan drugi problem, "koronu", na početku sam dao prostora, da je možda neki virus, koji se možda otkriva "testiranjem", ali od kad postoji, nitko nikog ne poznaje da je dobio koronu, znamo samo ljude koji su morali u samoizolaciju. S obzirom na posljedica, nameće se zaključak da je to nova poslušnost, pretvaranje svijeta u jednu Kinu. Kina ima robovlasništvo, mega kontrolu 5G mrežom (čak da je 5g zdrava, problem je u toj megakontroli), u kini u stanovima instaliraju kamere da vide jesu li ovi zbilja u karanteni.

Sve bi to bila teorija zavjere, da mi već nismo imali svinjsku gripu za kojue su priznali da je prevara! Možda drugi put neće lagati s-c-b vidimo kamo ide ovaj svije, prema tome da vlasništvo ide u ruke što manjeg broja ljudi...
stase tice korone zaraza ostoji pogledajte sta se desilo na teniskom turniru u zadru na pirevima sprovodima obole svi imladi istari najvise umrlih jes tarijih ili tesko bolesnih, ima imladih itd,,, ne smijese rukovati,biti uzatvorenom prostoru bez maske necevas pustit u banku postu itd,, vani ne trebate drzat masku,,,, medicina ionakonije dobra pa za koju bolest imaju lijek doktori???????tako da ce biti vise bolesti svake godine...kolikoje godina prošloa nisu nasli lijek za rak,, ma ne zele ga naci,,sta dalje od doktora i bolnica

Offline Muzičar koji pije

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 1 027
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3382 u: 03 08 2020, 21:21:51 poslijepodne »
ja kao ni vi kolege ne gledam redovito emisiju Bez pardona jer sam čuo da se od nje može oglupiti:gl:d:
Uh. Pa nisu valjda prvi simtomi da počne pisat ko nogom ili ko da je nepismen?  :s-lol:
« Zadnja izmjena: 03 08 2020, 21:22:11 poslijepodne od Muzičar koji pije »
Muzičari koji piju -
Nisu nikad patili od treme

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3383 u: 03 08 2020, 21:23:57 poslijepodne »
Uh. Pa nisu valjda prvi simtomi da počne pisat ko nogom ili ko da je nepismen?  :s-lol:
   loš humor imaš pametnjakovicu cujem da ce milanović i rojs i pupovac festat u kninu..pomorili su se bas lijepo, milanović je desničar

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3384 u: 03 08 2020, 21:39:02 poslijepodne »
Uh. Pa nisu valjda prvi simtomi da počne pisat ko nogom ili ko da je nepismen?  :s-lol:
he he tko zna od čega je to njemu dragi moj Muzičaru.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3385 u: 03 08 2020, 22:53:43 poslijepodne »
he he tko zna od čega je to njemu dragi moj Muzičaru.  :s-lol:
ti i on ste dvastarca plus 60 kao ona dva iz muppet showa hdzovci mali haha  ja bar znam komentirat temu pa ti razumio ili ne jer brzo tipkam  sada se igraj s njim 5 8 :s-lol: podrugljivac hdzovski

Offline Kavopija

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 904
  • Spol: Muški
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3386 u: 03 08 2020, 22:59:18 poslijepodne »
podrugljivac hdzovski
he he koja si ti tupina.  :s-lol:
U sexu je najbolja - kava prije, ako je dobra.

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3387 u: 03 08 2020, 23:00:48 poslijepodne »
he he koja si ti tupina.  :s-lol:
to ija kazem za tebe  i-dr prvi si počeo mom pisanju i provociraš  osim sta pises 2 komentara i lupaš iste smajliće očito si hdzovac :sm:sh:

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3388 u: 04 08 2020, 18:18:10 poslijepodne »
sta je oluja skup profitera koji ce doci tamo zvizdati i ponasat se kao da je ovo1995 boli njih briga za hrvatskim natodom oni su oslobodili a narod pokraden,, te njihove parade nek ostave za hdz  narod su izlagali isada šire mrznju ,, ma robert kazr sta  bi bilo da nije bilo luje nista rat bi tako i tako zavrsio jer je clinton naoruzao vojsku hrv i oni su vec u 1 mjesecu 1995 poceli gubiti rat,, vjerovatno bi se rat vodio bosni dulje da nije bilo daytona,,,,zato tamo e doci oni koi ce vikat za dom spremni politizacija briga njih za  zrtve 15 dana nakon oluje su selo gruboriubijeni 6 srpskih civila o j isto zločin  koji nitko nije odgovarao i onda kad čuje svetucu kako lupeta,,, milanovic nek se idalje ulizuje desnicatima da mu ne zvizde kad vidim onog cosica rojsa pa nek s zapitaju zasto je dr franjo tuđman potpisao 1996 abnoliciju četnika  gade mi se svi ,

Offline max

  • Heroj Član
  • *****
  • Postova: 2 479
    • Profil
Odg: Do kada govor mržnje u emisiji Bez pardona
« Odgovori #3389 u: 04 08 2020, 18:20:56 poslijepodne »
sanader 2000 na splitskoj ivi necemo dopustit da komunisti izrucuju nase generale uhaag s čondicem,, 2005 uhititi locirati isporuciti,, nž hdz dasutra stave kokarde i da pjevaju poj ravna goroooooo opet bi svi bravo hdz   
evo kako je to bilo nda dobropočelo loše zavrsilo haha